Maria: zdrowie córki

moja corka lezala w spitalu miala bole brzucha i skurcze ktore mimo pomocy lekarzy nie mijaly, zaczelam odmawiac nowenne pompojanskw.juz na trzeci dzien odmawiania corka zadzwonila z wiadomoscia.ze lekarze wypisuja ja do domu,jak tu nie wierzyc w zbawcza moc nowenny pompojanskiej,mam nadzieje. ze wytrwam do konca.dzisiaj minal czwarty dzien  nowenny...
Przeczytaj całość

Karolina: Miłość, Zmiana

Swoją przygodę z Nowenną rozpoczęłam w sierpniu 2014. Rozpoczęłam ją gdy w moim związku zaczęło źle się dziać. Ale po kolei… W sierpniu 2013 czułam, że potrzebuję miłości i zaczęłam się modlić do Św. Judy Tadeusza (znalazłam modlitwę do Niego w Kościele, trzeba było ją przepisać 25 razy i modląc...
Przeczytaj całość

Łukasz: Dajcie się zaskoczyć, chwyćcie za różaniec

10 lutego skończyłem Nowennę Pompejańską. 54 dni po trzy części różańca każdego dnia. Czasami było ciężko, a ataki złego pojawiały się szczególnie w drugiej części nowenny. Intencja, w której się modliłem jeszcze się nie spełniła, ale jestem pewien, że nastąpi to w odpowiednim momencie. Trzeba czekać. Bóg wie co dla...
Przeczytaj całość

Amanda: Miej ufnośc w Bogu

Być ufnym? To znaczy co? Po prostu mówić Bogu: Nie rozumiem, ale jestem Ciebie pewien.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Dziękuję Ci Ukochana Matko Boska

Najukochańsza Matko Boska Dziękuję Ci za to, że mogę się do Ciebie modlić tą przepiękną modlitwą. Omówiłam w sumie pięć nowenn. Każda z nich napełniła moje serce pokojem i ufnością. Otrzymałam wiele przewspaniałych łask, o które nawet nie prosiłam. Dwie nowenny odmówiłam w intencji pracy. Podczas odmawiania pierwszej nowenny w tej intencji bardzo szybko byłam zapraszana na wiele rozmów w sprawie pracy (mieszkam w małym miesicie i ludzie miesiącami szukają pracy) otrzymałam równocześnie dwie oferty zatrudnienia i to już w 10 dniu odmawiania tej kojącej serce i dusze modlitwy do Matki Boskiej. Zawierzyłam sprawę mojej pracy prowadzeniu i opiece Maryi.
Przeczytaj całość

Alicja: Maryja nas kocha

Szczęść Boże! Świadectwo to piszę drugi raz bo pierwsze nie ukazało się. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać jak mój mąż zachorował na raka/Trzy lata temu/To był dla mnie ogromny szok.

Przeglądając Rycerza Niepokalanej przeczytałam podziękowania osób ,którzy modlili się tą wspaniałą modlitwą i ja poczułam,że muszę się modlić właśnie tą modlitwą .Do szpitala męża zawiozłam 3 marca czy to przypadek…Lekarz stwierdził że jest to nowotwór złośliwy.
Razem ze mną NP odmawiała moja mama oraz były odprawiane Msze święte za zdrowie męża.Łzy mieszały się z wielką nadzieją podczas modlitwy.Tak po ludzku myśląc oczekiwałam cudu już ,teraz,w tej chwili; Ale Maryja miała męża w opiece.Jego stan zaczął się poprawiać .Dziękuję Ci Nasza Najlepsza Matko za twą opiekę i wstawiennictwo do Twojego Syna. Obecnie mąż wrócił do pracy.Wiem ,że wszystko zawdzięczam Naszej Matce,która nas kocha.To jest świadectwo mojej pierwszej NP.Odmówiłam też nowenny w intencji pracy dla córki .Wypełnienia się Woli Bożej w jej życiu Chociaż miałam wielkie wątpliwości,brak chwilami nadziej w otrzymanie łaski za ca Cię Maryjo PRZEPRASZAM.Gdy modliłam się Koronką do Serca Pana Jezusa zły mieszał i nasuwały się przekleństwa /straszne to uczucie/.Dotrwałam do końca bo wiedziałam ,że tylko Maryja może pomóc.Tak też się stało córka otrzymała pracę.Dlatego módlmy się do Maryji ona nas nie zostawi samych.Bo gdy Twej pomocy wezwałam ,nawiedziła mnie łaska Boża……ogrom łask.Bogu niech będą dzięki i Matce jego !!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!