Andrzej: Zmiany w życiu zawodowym

Piszę to świadectwo rok po odmówieniu nowenny pompejańskiej, czyli po dość długim odkładaniu tej sprawy, ale piszę, bo mam za co dziękować. W wyniku problemów z jakimi borykała się firma, w której pracowałem, znalazłem się w grupie zwolnionych osób. Przez kilka miesięcy usilnie poszukiwałem nowej pracy. Niestety mimo wielu odbytych rozmów z pracodawcami, mimo często pozytywnego oddźwięku ze strony pracodawców po rozmowach kwalifikacyjnych, żadna z rozmów nie zakończyła się podpisaniem umowy.
Read More

Michalina: modlitwa o zdrowie syna

Witam! Chciałam się podzielić świadectwem o nowennie pompejańskiej. Gdy zaczęłam odmawiać ją pierwszy raz niestety przeciwności sprawiły, że nie skończyłam jej. Modliłam się o zdrowie dla mojego syna Przemka. Ale po tygodniu zawzięłam się i zaczęłam znowu odmawiać nowennę i mimo przeciwności skończyłam ją. W trakcie odmawiania mój syn ani...
Read More

MONIKA: Nowenna Pompejańska

Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji o dobrego męża. Nie spodziewałam się że przez 54 dni uda mi się odmówić 4 części różańca, było cieżko ale się udalo.
Read More

Lidia: Nawrócenie

Witam wszystkich! Mijają 4 dni od skończenia mojej pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej. Modliłam się o odnalezienie właściwej drogi zawodowej. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się około 2 lata temu w kościele, jednak ciągle coś mnie odciągało od jej rozpoczęcia. Nie będę opisywać całej mojej drogi duchowej. W skrócie jednak powiem,...
Read More

Ewa: Dziękuję Ci Maryjo

Nowenne odmawiam od stycznia 2015 roku bez przerwy.Nie wszystkie intencje zostały wysluchane ale ciągle czuję opiekę Matki Bożej.
Read More

Aleksandra: Zaufanie

Mam na imię Ola i mam 17 lat. Od dłuższego czasu zwlekałam z napisaniem tego świadectwa, ale w końcu poczułam że muszę podziękować Matce Bożej za całe dobro oraz za wszystkie otrzymane łaski. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem na wyjeździe, na który pojechałam wraz z wspólnotą do której uczęszczam.

Wtedy dokładnie nie wiedziałam na czym ta modlitwa polega, więc zapomniałam o niej. Pół roku później przypomniałam sobie o tym i postanowiłam spróbować. Oczywiście bałam się na początku że nie dam sobie rady, że nie pogodzę tego z szkołą i nauką, ale jak się chcę, to można wygospodarować trochę czasu. Wiem że moja modlitwa nie była zawsze jakaś ”super” i zdażało mi się że odklepywałam ją,ale w takich chwilach starałam się bardziej wsłuchać w tresć modlitwy i sluchać siebie i słów które wymawiam.
Po skończeniu pierwszej nowenny, moja intencja się nie spełnila i wmówiłam sobie że nigdy już nie powrócę do niej. Powróciłam. I była to najlepsza decyzja. Do odmawiania drugiej nowenny namówiła mnie moja koleżanka, która poprosiła mnie o wsparcie, żebysmy równoczesnie odmawiały Nowenne. Intencją drugiej nowenny była prośba o postawienie na mojej drodze odpowiedniego chłopaka, ponieważ w swoim życiu cały czas zawodziłam się na każdym chlopaku i chcialabym wreszcie trafić na takiego, który mnie zaakceptuje w stu procentach. Tak naprawdę podczas drugiej nowenny, zrozumiałam sens tej modlitwy i tym razem w pełni zaufałam Bogu. Zawsze jak dzialo się coś złego, albo coś nie szło po mojej myśli to powtarzałam sobie w myślach JEZU UFAM TOBIE i to mnie zawsze uspokajalo.Oczywiście nie obeszło się od ataków ze strony złego, ale w takich chwilach bardzo pomogło mi czytanie świadectw innych osób.
Jutro nastepuje koniec mojej nowenny i jeśli chodzi o to czy intecja się spełniła czy nie, to ciezko mi powiedzieć ale wierzę że Bog w odpowiednim czasie ją spełni. Najważniejsza jest cierpliwość. Ale dokładnie 13.04 poznalam pewnego chłopaka i jak narazie duzo razem piszemy i mamy wiele wspólnych tematów. Nie jestem w stanie powiedzieć czy jest to chlopak na którym się nie zawiodę i czy będziemy razem, ale zawierzyłam Bogu całe moje zycie i chcę żyć zgodnie z Jego wolą. Nowenna Pompejańska otworzyła mi oczy na wiele spraw, na które wcześniej nie zwracalam uwagi. Matka Boża pomogła mi w wielu sprawach i zesłała na mnie ogrom łask za które jestem ogromnie wdzieczna. Wiem również że nie jestem sama. Bóg i Maryja są zawsze ze mną.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!