Ania: Moja Orędowniczka

Odmówiłam juz kilka Nowenn w ważnych intencjach dla mnie i mojej rodziny. Wieżę, że każda moja modlitwa została wysłuchana. Widzę dobre zmiany w życiu mojej rodziny, a moje zmieniło sie o 180°. Wyszłam z niekończących sie problemów i tragedii, ale przede wszystkim odnalazłam Boga.
Read More

Monika: Nie ukrywam, że miałam moment, kiedy zdenerwowałam się na Maryję i Pana Boga!

Szczęść Boże, nazywam się Monika i mam 27 lat .Pragnę podzielić się moimi świadectwami. Dziękuje Mateńce za wiele łask , którymi mnie obdarowała.
Read More

Dominika: Nowenna broniła przed spadaniem w czeluść

Drodzy, moje świadectwo niech będzie otuchą, może kogoś wesprze. Jutro kończę nowennę. Tak, otrzymałam ja i osoba, w której intencji się modlę, ogrom łask.
Read More

Wioletta: Kocham Cię Matko Boża!

Modle się za moje dzieci .Matko dziekuje Tobie za wszystko i proszę miej w opiece moje dzieci. Kocham Cię Matko Boża .
Read More

Edyta: zdana sesja

Niestety doświadczam trudności z modlitwą. Głównie są to myśli zniechęcenia i takie, że po prostu źle się modlę i z tego powodu nie zostanę wysłuchana.
Read More

Agnieszka: Upragnione dzieciatko.

Szczesć Boże. Chcialabym podzielić sie z wami moja ogromna radoscia jaka dzis mnie spotkala, Otoz starałam sie z mezem o dziecko od 6 miesiecy. Mam zdiagnozowana endometrioze a mimo to jestem w ciazy. Wiem ze to interwencja Matki Boskiej. Jestem ogromnie wdzieczna. Kocham cie Maryjo. Mniej nas w swojej opiece☺

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AgnieszkaAurelia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Aurelia
Gość
Aurelia

Chwała Panu! Też się cieszę, niech Wam Pan Bóg błogosławi, trzymaj się dalej blisko Matki Bożej 🙂

Agnieszka
Gość

Dziekuje bardzo. Odmawiam kolejna nowenne o zdrowie dla dzieciatka choc czasem jest ciezko bo teraz szybko sie mecze ale nie poddaje sie. Odmawiam do konca pomimo zmeczenia. Pierwsza otrzymana laska umocnila moja wiarę. Juz teraz wiem ze Maryja pomaga wszystkim ktorzy sie do niej zwrócą o pomoc☺