Ola: po mimo trudności

Witam. To moje druga nowenna chodz pierwsza w pełni odmówiona. Pierwszej niestety nie dokończyłam. 7 października zakończyłam odmawiać nowennę.
Read More

Ola: Nawrócenie

Mimo, że nie miałam w zwyczaju modlić się na różańcu, coś w duchu podpowiadały mi od pewnego czasu, że muszę zmowic nowenne pompejanska. Gdy przejrzałam na oczy co dokładnie dzieje się z jednym z członków mojej rodziny, postanowiłam zmowic nowennę.
Read More

Małgorzata: powierzyłam zdrowie córeczki Matce Bożej

O Nowennie Pompejańskiej pierwszy raz usłyszałam od Rodziców (prenumerują czasopismo pompejańskie). Pomyślałam, że nigdy mając małe dziecko, nie uda mi się odmówić tyle dziesiątków różańca w ciągu jednego dnia.
Read More

Danuta: Dziękuję za udzieloną łaskę

Dziękuję Matce Przenajświętszej za udzieloną, za sprawą nowenny, łaskę. To cudowna modlitwa.
Read More

Agnieszka: Okazało się, że nie ma raka i wszystko jest w porządku

Nowennę odmawiałam drugi raz raz w życiu. Pierwszy raz modliłam się o dobrą pracę i zostałam wysłuchana. Drugi raz prosiłam w intencji bardzo bliskiej osoby, która miała problemy zdrowotne. Podejrzewano u niej chorobę nowotworową. Prosiłam Matkę Bożą o zdrowie i pomyślny wynik biopsji. Od początku odmawiania nowenny zaczęły dziać się cuda.

Ja na nowo jeszcze bardziej zbliżyłam się do Boga, deszcz łask zaczął spływać z nieba, a bliska osoba przez cały czas oczekiwania na wynik czuła pokój i Bożą opiekę. Wyniki poznaliśmy jeszcze w trackie nowenny( części dziękczynnej). Okazało się, że nie ma raka i wszystko jest w porządku.Był to cudowny dzień i dziękczynienie trwało do końca nowenny i trwa nadal. Matka Boża wysłuchuje i pomaga swoim dzieciom. Warto jej zaufać i za pomocą NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ prosić o potrzebne łaski. Ona nie zawiedzie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agnieszka: Okazało się, że nie ma raka i wszystko jest w porządku"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Renata
Gość
Renata

Ile szczęśliwych chwil otrzymujemy a ilu nie zauważamy,tych najmniejszych,ale jakże ważnych w naszym życiu.A wszystko dzięki Nowennie…hmm…Każde świadectwo daje nadzieję innym,modlącym się. Cieszę się razem z Tobą Agnieszko i życzę wielu owocnych modlitw różańcowych.R

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!