Marta: Dziekujemy Ci Maryjo!!!

Mój mąż od niespełna roku szukał pracy bez skutku, postanowiliśmy odmawiać Nowenne Pompejańska i po tygodniu jej odmawiania mąż dostał dobrą pracę, bo Matka Boża nas wszystkich ludzi bardzo kocha i troszczy sie o kazdego! Jedno co moge poradzic, ( bo niektórzy pisza, ze sa nie wysluchiwani) musimy byc blisko...
Przeczytaj całość

Aneta: Uratowanie małżeństwa

Szczęść Boże.Swoją Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać gdy byłam załamana i nie widziałam już sposobu aby uratować swoje małżeństwo które rozpadało się po 25 latach za przyczyną złośliwej teściowej,która podjudzała męża przeciwko mnie i dzieciom.I 23.10.2017 spotkałam na swojej drodze Panią Marię,która gdy wysłuchała mojej historii zaproponowała mi odmawianie Nowenny,uprzedziła mnie również że zły może mnie atakować przez męża i dzieci.
Przeczytaj całość

Jolanta: Stała praca dla córki

Pragnę z całego serca podziękować Królowej Różańca Świętego z Pompei za wysłuchanie mojej prośby. Chciałam się gorąco podzielić i powiedzieć że Maryja jest zawsze przy nas, jest naszą ukochaną Mateczką, jeśli Jej oddamy się i prosimy z całego serca zawsze nas wysłucha.
Przeczytaj całość

Mateusz: matura

Piszę to świadectwo, ponieważ czuję się zobowiązany względem Matki Bożej, ponieważ ona mi pomogła razem z Panem Jezusem otrzymałem od nich dużo łask i rzeczy, które wcześniej były, wydawały się dla mnie niemożliwe stały się możliwe. W internecie znalazłem modlitwę , która nazywa się Nowenna Pompejańska. Na początku było zniechęcenie,...
Przeczytaj całość

Adrian: Nie skończyłem jeszcze nowenny a już zostałem wysłuchany

Szczęść Boże. Jakiś czas temu rozstałem się z bliską mi osobą, z która byliśmy kilka lat. Mieliśmy wspólne, poważne plany, ale życie tak się poukładało, że rozstaliśmy się. Oboje to przeżyliśmy, ale bałem się, że druga strona długo nie będzie mogła podnieść się z tego ciosu. Przynajmniej twierdziła, że jestem tym jedynym. Rozstaliśmy się po mojej długo przemyślanej decyzji.
Przeczytaj całość

Agnieszka: odczuwamy dobro i bezpieczeństwo, w bardzo trudnych sytuacjach

Kochani, piszę świadectwo po raz kolejny z nadzieją, że zachęcę choćby jedną osobę czytającą do podjęcia modlitwy w formie Nowenny Pompejańskiej z Maryją. Słowa – Odmawiam ten różaniec na Twoją cześć Królowo Różańca Świętego, którymi rozpoczynamy nowennę za każdym razem uzmysławiają mi fakt, że dzięki bliskości z Maryją w codziennej modlitwie nasze życie może być tylko radosne.

Przeciwności, które pojawiają się w moim życiu, są zawsze po to, abym mogła podjąć pracę nad sobą. I tą oczywistość zrozumiałam podczas modlitwy różańcowej. Uwielbiając Maryję w tracie nowenny pompejańskiej każdego otrzymuję niezmierzone morze łask. Szczególnie dziękuję, za dar dostrzegania wielu rzeczy w życiu moim i moich najbliższych przez serce Maryi, oczami i emocjami, którymi nie potrafiłam patrzeć tak głęboko. Czerpię radość z trudności, które pozwalają mi żyć coraz lepiej wyzbywając się egoizmu, dbając jeszcze lepiej o innych, szczególnie najbliższych mi- męża i córkę, i odczuwając dobro i bezpieczeństwo, w bardzo trudnych sytuacjach. Bogu niech będą dzięki za wszelkie łaski i radość życia. Szczęść Boże<3

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!