Ania: Maryja obficie obdziela łaskami

Nowennę Pompejańską usiłowałam odmawiać w życiu dwa razy, w latach 2011-2012. Powiedział mi o niej zaprzyjaźniony z rodziną kapłan. Nie udało mi się jej dokończyć, widocznie intencja nie była szczera. Samej mi było przykro, bo zawsze bardzo lubiłam odmawiać różaniec i lubię do tej pory. Czułam jednak w sercu, że...
Read More

Wanda: niedobra miłość

Maryja wysłuchała mojej prośby,uwolniła mego syna od nie wlaściwej kobiety,dosłownie w ostatnim dniu nowenny,kiedy odmawiałam nowennę byłam bardzo szczęsliwa.Dziękuję Ci Maryjo,teraz też odmawiam w kolejnej nowennie i wierzę że mnie wysłucha.Zchęcam inne osoby ,naprawdę to są naoczne cuda.
Read More

Patrycja: Zmiany i łaski

Witam wszystkich! Mówię aktualnie trzecia nowenne w intencji rodziców. Dwie poprzednie mówiłam w intencjach: o miłość oraz o zaliczenie semestru. Nie zostały jeszcze wysłuchane ale mimo to otrzymałam wiele łask od Maryi.
Read More

Agata: 2 razy wysluchana

Pierwszy raz odmowilam noewnne w 2012 roku. Modlilam sie o znalezienie mieszkania (bardzo mi wtedy na tym zalezalo). Mimo poszukiwan nie moglam znalezc nic godnego uwagi.
Read More

Krzysztof: niesamowity „głód” do Boga

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica chciałbym wam dać świadectwo nowenny którą ukończyłem w 2013 roku mam nadzieję że BÓG wybaczy bo on najlepiej znał szczegóły tego wszystkiego ale do rzeczy mam 30 lat wychowałem się dobrej Polskiej rodzinie katolickiej ale nie zawsze praktykującej urodziłem się jako...
Read More

Agnieszka: Łaski i opieka Matki Najświętszej – dziękuję za te dary.

Treść świadectwa:
Szczęść Boże! Dokładnie w Wielki Piątek zakończyłam odmawiać kolejną już Nowennę Pompejańską. Chcę po raz kolejny podzielić się doświadczeniem wielu łask, które spływają nieustannie na mnie i moich bliskich.

Zacznę od otwartości oczu i serca na potrzeby innych. To tutaj zaczyna się przemiana w każdym z nas. Widzieć więcej i wyciągać wnioski ze swoich czynów. To, jak działamy każdego dnia ma wielki wpływ na to, jakie będą owoce naszych działań. Matka Najświętsza wyprasza dla mnie i moich bliskich łaski lepszego widzenia siebie i umiejętnego ofiarowania we wzajemnych relacjach darów wzajemnych- czasu, bliskości, uwagi, szacunku, miłości, szczęścia, itp.
Czas Triduum Paschalnego to najpiękniejszy czas Świąt Wielkiej Nocy pod warunkiem, że potrafimy zrozumieć dlaczego wato trwać przy Jezusie i odradzać się na nowo dla kogoś. Tak jak Jezus ofiarowuje siebie dla nas każdego dnia w Eucharystii. Dziękuję Matce Najświętszej, że pozwoliła mi dogłębniej przeżyć istotę minionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Odmawiałam nowennę w ważnej dla mnie intencji- o łaskę znalezienia pracy, umiejętnego poszukiwania i podejmowania właściwych decyzji przy wyborze ofert. Nie oczekuję, że pracę wymarzoną otrzymam na tacy. To bez sensu. Najważniejsze, abym potrafiła wykorzystać z Bożą pomocą moje umiejętności i pasje w codziennej pracy zawodowej. Aby, praca była moją radością, pasją i spełnieniem. To jest moje marzenie. I otrzymałam odpowiedź, kilka ważnych wskazówek a przede wszystkim spotykam na swojej drodze ludzi, którzy przekazują mi dobrą energię do życia i działania. Ja o tym marzyłam i otrzymałam w darze. A co więcej. Otwierając się na Matkę Najświętszą czuję jej opiekę, która przejawia się każdego dnia w wewnętrznym spokoju. Mam więcej czasu dla rodziny i jestem szczęśliwa a to najpiękniejszy dar. Nadal szukam pracy. Na dwa dni przed końcem nowenny otrzymałam zaproszenie na rozmowę o pracę, jednak nie przeszłam pozytywnej rekrutacji. Wierzę, że znajdę swoją drogę zawodową w swoim czasie.
Zachęciłam moją mamę do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia i siostry do modlitwy z udziałem Nowenny Pompejańskiej. Czuję, że jestem blisko Matki Najświętszej i Jezusa. Bogu niech będą dzięki za te łaski i bliskość, która daje mi wielki poczucie bezpieczeństwa każdego dnia. Szczęść Boże!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agnieszka: Łaski i opieka Matki Najświętszej – dziękuję za te dary."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!