Magda: Cuda

Szczesc Boże . Nowenne pompejanska odmówiłam już dwa razy i napewno na tym nie poprzestane..Pierwszy raz odmawiając nowenne prosilam Matkę Bożą żeby mój chłopak znalazł dobrze płatną prace ponieważ jest bardzo zadłużony . Ja natomiast pochodze z zamożnej rodzini,moi rodzice byli i są nadal przeciwni mojemu związku z chłopakiem,którego ukochalam...
Read More

Liwia: Bóg pokazał mi jak On to wszystko widzi.

Szczęść Boże! Chcę napisać w jaki sposób zaskoczyła mnie nowenna pompejańska. Mając już jedno dziecko, staraliśmy się o kolejne.
Read More

Ewa: Okazało się, że ten mężczyzna jest żonaty

Dziękuje Matko Najświętsza za modlitwę i ogromną łaskę.
Read More

Dana: Radosc z odmawiania Nowenny Pompejanskiej

Dlugo zwlekalam z napisaniem swiadectwa
Read More

Marcin: spokój wewnętrzny.

Przede wszystkim otrzymałem łaskę spokoju wewnętrznego, którego bardzo potrzebowałem. Poza tym ludzie z którymi współpracuje zaczeli bardziej życzliwie odnosić się do mnie.
Read More

Agnieszka L.: Praca

Witam wszystkich rozmodlonych na różańcu. Szczęść BOŻE wszystkim. Piszę to świadectwo w imieniu mojego męża , który odmawia Nowennę Pompejańską w różnych intencjach , ale świadectwo dotyczy ostatnich dwóch . Mąż miał duży problem ze znalezieniem pracy , ponieważ nie ma wykształcenia .

Podjął się odmówić w tej intencji NP. W czasie pierwszej nowenny podjął pracę , ale niestety po dwóch tygodniach mu podziękowali z niewiadomych przyczyn. Zaczął odmawiać drugą nowennę w tej samej intencji. Miał chwilami załamania , ale modlił się dalej . Dziewięć dni przed końcem nowenny mąż poszedł pierwszy dzień do pracy! Mamy nadzieję , że to będzie praca dla niego , ta wymodlona 🙂 Dostał już skierowanie na wstępne badania. Będzie krojczym w zakładzie krawieckim, gdzie pracują fajni ludzie. CHWAŁA PANU i MATCE BOŻEJ z Pompejów NP kończy 14 .04.2016 . Niech BÓG BŁOGOSŁAWI wszystkim 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agnieszka L.: Praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Niech Bog go blogoslawi w nowej pracy , pozdrawiam .

Obrazki z nowenną pompejańską?