Agnieszka L.: Praca

Witam wszystkich rozmodlonych na różańcu. Szczęść BOŻE wszystkim. Piszę to świadectwo w imieniu mojego męża , który odmawia Nowennę Pompejańską w różnych intencjach , ale świadectwo dotyczy ostatnich dwóch . Mąż miał duży problem ze znalezieniem pracy , ponieważ nie ma wykształcenia .

Podjął się odmówić w tej intencji NP. W czasie pierwszej nowenny podjął pracę , ale niestety po dwóch tygodniach mu podziękowali z niewiadomych przyczyn. Zaczął odmawiać drugą nowennę w tej samej intencji. Miał chwilami załamania , ale modlił się dalej . Dziewięć dni przed końcem nowenny mąż poszedł pierwszy dzień do pracy! Mamy nadzieję , że to będzie praca dla niego , ta wymodlona 🙂 Dostał już skierowanie na wstępne badania. Będzie krojczym w zakładzie krawieckim, gdzie pracują fajni ludzie. CHWAŁA PANU i MATCE BOŻEJ z Pompejów NP kończy 14 .04.2016 . Niech BÓG BŁOGOSŁAWI wszystkim 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
barbara Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Niech Bog go blogoslawi w nowej pracy , pozdrawiam .

%d bloggers like this: