K: Udzielone mi łaski od Matki Bożej

Już teraz nie modlę się w swoich intencjach ,ale po kolei modlę się za moimi dziećmi i ich współmałżonkami i jak do tej pory , to nikt mi nic nie powiedział że nie otrzymali tej łaski o którą się modliłam za nimi .Może dlatego że nie wszyscy wiedzieli że ja się modlę za nimi.
Przeczytaj całość

Alina: córka znalazła pracę!

Moja córka od ponad roku szuka pracy.15 mają b.r. zaczęłam odmawiać w tej intencji nowennę pompejanską.
Przeczytaj całość

Xavi: Wważnie słucham Słowa Bożego

Chciałem podziękować Matce Bożej za wielką łaskę nawrócenia którą od niej otrzymałem kilka lat temu:pomoc w wyjściu z depresji oraz zerwanie z nałogiem
Przeczytaj całość

Weronika: Dziękuję kolejny raz

otrzymałam w zamian inna łaskę, inne dobre zakończenie
Przeczytaj całość

Joanna: Pomyślałam sobie modlitwa jest dla mnie ostatnia deska ratunku

Te 54 dni minęło bardzo szybko. Nowennę pompejańska skończyłam w dniu 20.03 bardzo się cieszę ze podjęłam to wyzwanie , nie żałuje ani jednego dnia z Maryją .Ten wewnętrzny spokój, który otrzymałam jest bezcenny.
Przeczytaj całość

Agnieszka: już Mąż chodzi na terapię

Mój mąż ma problem z nadużywanie alkoholu, były dni kiedy nie miałam siły na nic wszystko się waliło. Pewnego dnia natknęłam się przez przypadek na Nowennę Pompejanska, zaczęłam odmawiać ja w intencji trzeźwości mojego męża. Jeszcze nie skończyłam Nowenny został mi tydzień a już Mąż chodzi na terapię od 2 tygodni, widzę że nasze zycie powoli sie zmienia, wiem jeszcze ciężka droga przed nami ale wiem też że to dzięki Maryi wszystko potoczyło się w ten sposób. Dziękuję Maryjo za otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!