Anna: cud poczęcia

Szczęść Boże! Odmawiałam Nowennę Pompejańską dwa razy. Pierwszy raz prosząc o łaski potrzebne mojemu małżeństwu a drugi raz o cud poczęcia, donoszenia i urodzenia zdrowego dziecka. Staraliśmy się o potomstwo 2,5 roku. W tym 1,5 roku pod opieką lekarza leczącego niepłodność. Oboje z mężem mamy obniżoną płodność. Przeczytaj Anna: cud...
Read More

Maria: tyle już wyprosiłam

Maryjo Ty jesteś mą miłością,zła się nie ulęknę bo TY jesteś ze mną
Read More

Barbara: świadectwo otrzymanych łask

Wnuk urodził się zdrowy, a komplikacje zdrowotne córki minęły bezpowrotnie. Druga nowennę odmawiałam w intencji syna prosząc o prace dla niego i ta prośba została wysłuchana.
Read More

Gosia: Uzdrawianie dziecka z anoreksji

Kochani, chciałabym podzielić się z Wami owocami nowenny pompejańskiej, którą odmówiłam w intencji mojego dziecka - lat 14, u którego zdiagnozowano początek anoreksji. Dziecko moje, w wyniku splotu różnych wydarzeń - zmiany w rodzinie, nowa szkoła, presja środowiska rówieśniczego - zaczęło prezentować objawy anoreksji o obrazie zaiste książkowym - odmowa...
Read More

Kasia: ocalenie męża

6 lipca mój mąż trafił do szpitala. Nagle ze zdrowego mężczyzny stal się umierającym człowiekiem. okazało się w szpitalu, że ma bardzo uszkodzone serce. Przez 3 dni przebywał na oddziale intensywnej opieki kardiologicznej i lekarze nie dawali mu większych szans na przeżycie. Wtedy też zaczęłam odmawiać pierwszą Nowennę Pompejańska. Nie zastanawiałam się nad tym, czy dam radę (wcześniej bardzo rzadko modliłam się różańcem).
Read More

Agnieszka: Codzienna opieka i łaskawość

Moje spotkanie z nowenną trwa już od kilku miesięcy. Kilka razy zaczynałam, ale niestety nie udawało mi się skończyć. Jedną niby skończyłam, ale była ona odmawiana w przerwami, jednak według mnie najważniejsze jest to że chcemy, nawet jeżeli się potykamy i natrafiamy na trudności to jeżeli dalej się modlimy to z każdą modlitwą jesteśmy bliżej Maryi.

Teraz odmawiam kolejną i zostało mi już tylko kilka dni do zakończenia części dziękczynnej – ta nowenna jest odmawiana bez przerw. Oczywiście są dni, że jestem mniej skupiona i nie potrafię odciąć się od rozmyślań nad moimi innymi przyziemnymi sprawami podczas modlitwy, ale staram się…. Można powiedzieć, że intencja nowenny w zwykłym rozumowaniu nie zostały wysłuchana, nadal się borykam z tym problemem, ale pomimo tego uważam, że Maryja mnie wysłuchuje i się mną opiekuje. Są to czasami drobne sprawy, które mogłyby się zakończyć zdecydowanie gorzej, ale jednak udaje się je rozwiązać. Moja obecna sytuacja również mogłaby się zakończyć zdecydowanie gorzej, i chociaż nadal się z nią borykam to przynajmniej mam jeszcze szansę dalej walczyć i wyjść z niej. Jednakże dla mnie największym darem jest spokój i wiara. To jest największy dar jaki dostałam od Maryi. Napotykając przeciwności losu nie załamuje się, nie popadam w depresję, tylko idę dalej próbując je rozwiązać i wierząc, że będzie lepiej. Nowenna sprawia, że codziennie wstaje z łóżka i walczę dalej, że nawet w trudnych sytuacjach widzę dobro, gdyż każda z nich mogłaby się zakończyć zdecydowanie gorzej. Ostatnio również doszłam do wniosku, że moja obecna trudna sytuacja jest również błogosławieństwem, gdyż gdyby nie ona to nie zwróciłabym się do Maryi o pomoc, nie zbliżyłabym się do niej! A przecież ja nie mam tak najgorzej, jest tak wiele osób, których życie jest dużo cięższe niż moje, którzy są chorzy, są kalekami…. a moje życie może się jeszcze odmienić!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Agnieszka: Codzienna opieka i łaskawość"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monia
Gość

Piękne świadectwo

Barbara
Gość
Barbara

Agnieszko, mogłabym się podpisać pod Twoim świadectwem. Też czuję że moja obecna sytuacja przybliżyła mnie do Maryi i Jezusa.Pozdrawiam Cie.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Basiu, dziękuję. Życzę Ci i nam wszystkim żeby nasze sprawy i problemy, o które się modlimy zostały rozwiązane

Henio27
Gość
Henio27
Barbara
Gość
Barbara

Dziękuje 🙂

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.