Mariola: pomoc w pracy i wielka łaska

Szczęść Boże.Mam na imię Mariola i chciałam podzielić się moim świadectwem.Od 10 lat prowadzę mała firmę.Zawsze ciężko pracowałam, starałam się być słowna i wywiązywałam się z terminów i obietnic.Nie była jakiś ogromnych zysków, gdyż firmę prowadziłam uczciwie , rejestrowałam pracowników, odprowadzałam wszystkie składki i cieszyłam się z tego co mi...
Read More

Aleksandra: Matka Boża wybłagała mi pracę

Kiedy wcześniej przejeżdżałam czasem koło tej firmy, zawsze patrzyłam na dumnie powiewające przed nią flagi i marzyłam o tym, żeby tam pracować. I oto proszę, Matka Boża wybłagała mi tę pracę!
Read More

Magdalena: Twoja miość jak ciepły deszcz

Dzięki nowennie stałam się też mniej nerwowa,kiedyś bardzo szybko się denerwowałam,kłóciłam z rodziną,teraz czuje większy spokój. Do wielu rzeczy podchodze raczej z żartem niż ze zdenerwowaniem.
Read More

Czcicielka Maryi: Opieka Maryi

Nowennę Pompejańską odmówiłam już kilka razy. Za każdym razem otrzymywałam ja i moi bliscy wiele łask. Syn po kilku latach poszukiwań swojej drogi życiowej podjął ważną decyzję, rozpoczął się też w nim długi proces leczenia ran duszy i serca. Ten proces zdrowienia bardzo nas jako rodziców uradował w dniu kończenia Części Dziękczynnej Nowenny.
Read More

Wojtek: SPOKÓJ

Maryjo, dziękuję Ci za tą możliwość szczerej, czasami pełnej bólu i łez, ale jakże oczyszczającej rozmowy, a mówię to ja, grzesznik i buntownik, dziękuję i przepraszam, że czasami bywam słaby.
Read More

Agnieszka: Bądź blisko i doświadczaj łask wielu.

Szczęść Boże! Dokładnie w Wielki Piątek zakończyłam odmawiać kolejną już Nowennę Pompejańską. Chcę po raz kolejny podzielić się doświadczeniem wielu łask, które spływają nieustannie na mnie i moich bliskich.
Zacznę od otwartości oczu i serca na potrzeby innych. To tutaj zaczyna się przemiana w każdym z nas. Widzieć więcej i wyciągać wnioski ze swoich czynów.

To, jak działamy każdego dnia ma wielki wpływ na to, jakie będą owoce naszych działań. Matka Najświętsza wyprasza dla mnie i moich bliskich łaski lepszego widzenia siebie i umiejętnego ofiarowania we wzajemnych relacjach darów wzajemnych- czasu, bliskości, uwagi, szacunku, miłości, szczęścia, itp.
Czas Triduum Paschalnego to najpiękniejszy czas Świąt Wielkiej Nocy pod warunkiem, że potrafimy zrozumieć dlaczego wato trwać przy Jezusie i odradzać się na nowo dla kogoś. Tak jak Jezus ofiarowuje siebie dla nas każdego dnia w Eucharystii. Dziękuję Matce Najświętszej, że pozwoliła mi dogłębniej przeżyć istotę minionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Odmawiałam nowennę w ważnej dla mnie intencji- o łaskę znalezienia pracy, umiejętnego poszukiwania i podejmowania właściwych decyzji przy wyborze ofert. Nie oczekuję, że pracę wymarzoną otrzymam na tacy. To bez sensu. Najważniejsze, abym zrozumiała, którą umiejętność posiadaną chcę wykorzystać z Bożą pomocą do zarabiania na życie. Aby, praca była moją radością, pasją i spełnieniem. To jest moje marzenie. I otrzymałam odpowiedź, kilka ważnych wskazówek a przede wszystkim spotykam na swojej drodze ludzi, którzy przekazują mi dobrą energię do życia i działania. Ja o tym marzyłam i otrzymałam w darze. A co więcej. Otwierając się na inne nowenny, które można odmawiać równocześnie wypraszam wiele łask dla najbliższych. Mam na myśli piękną Nowennę do Św. Józefa i moją ulubioną Nowennę do Bożego Miłosierdzia, w której trwam na modlitwie.
Zachęciłam moją mamę do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia i siostry do modlitwy z udziałem Nowenny Pompejańskiej. Czuję, że jestem blisko Matki Najświętszej i Jezusa. Bogu niech będą dzięki za te łaski i bliskość, która daje mi wielki poczucie bezpieczeństwa każdego dnia. Szczęść Boże!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o