Agnieszka: Bądź blisko i doświadczaj łask wielu.

Szczęść Boże! Dokładnie w Wielki Piątek zakończyłam odmawiać kolejną już Nowennę Pompejańską. Chcę po raz kolejny podzielić się doświadczeniem wielu łask, które spływają nieustannie na mnie i moich bliskich.
Zacznę od otwartości oczu i serca na potrzeby innych. To tutaj zaczyna się przemiana w każdym z nas. Widzieć więcej i wyciągać wnioski ze swoich czynów.

To, jak działamy każdego dnia ma wielki wpływ na to, jakie będą owoce naszych działań. Matka Najświętsza wyprasza dla mnie i moich bliskich łaski lepszego widzenia siebie i umiejętnego ofiarowania we wzajemnych relacjach darów wzajemnych- czasu, bliskości, uwagi, szacunku, miłości, szczęścia, itp.
Czas Triduum Paschalnego to najpiękniejszy czas Świąt Wielkiej Nocy pod warunkiem, że potrafimy zrozumieć dlaczego wato trwać przy Jezusie i odradzać się na nowo dla kogoś. Tak jak Jezus ofiarowuje siebie dla nas każdego dnia w Eucharystii. Dziękuję Matce Najświętszej, że pozwoliła mi dogłębniej przeżyć istotę minionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Odmawiałam nowennę w ważnej dla mnie intencji- o łaskę znalezienia pracy, umiejętnego poszukiwania i podejmowania właściwych decyzji przy wyborze ofert. Nie oczekuję, że pracę wymarzoną otrzymam na tacy. To bez sensu. Najważniejsze, abym zrozumiała, którą umiejętność posiadaną chcę wykorzystać z Bożą pomocą do zarabiania na życie. Aby, praca była moją radością, pasją i spełnieniem. To jest moje marzenie. I otrzymałam odpowiedź, kilka ważnych wskazówek a przede wszystkim spotykam na swojej drodze ludzi, którzy przekazują mi dobrą energię do życia i działania. Ja o tym marzyłam i otrzymałam w darze. A co więcej. Otwierając się na inne nowenny, które można odmawiać równocześnie wypraszam wiele łask dla najbliższych. Mam na myśli piękną Nowennę do Św. Józefa i moją ulubioną Nowennę do Bożego Miłosierdzia, w której trwam na modlitwie.
Zachęciłam moją mamę do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia i siostry do modlitwy z udziałem Nowenny Pompejańskiej. Czuję, że jestem blisko Matki Najświętszej i Jezusa. Bogu niech będą dzięki za te łaski i bliskość, która daje mi wielki poczucie bezpieczeństwa każdego dnia. Szczęść Boże!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką