Sandra: Cierpliwość i modlitwa

Witam serdecznie to moja 2 Nowenna chce z calego serca podziekowac Mateczcce za wysluchanie mnie po raz kolejny. Za 1 razem znowu zrobilam cos nie tak ale raczej to bylo po to zebym zaczela jeszcze gorliwiej sie modlic bardziej sie starac i nie zniechecalam sie za kazda porazka bo to wlasnie mialo byc po to zebym byla lepsza bardziej otwarta i uwierzyla ze nic w zyciu nie dzieje sie bez powodu ze zadne moje przyspieszenie i brak cierpliwosci nie sprawi mi tego czego chce ale czas i Wola Boza sama da mi to na co zasluguje Dziekuje Ci Najswietsza za twoje wstawienicto w mojej sprawie
Przeczytaj całość

Ania: Modlitwa o Dobrego Męża

Jestem osobą raczej skrytą, a moje świadectwo jest dosyć osobiste. Postanowiłam jednak szczegółowo opisać Łaski, które otrzymałam podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, iż takie świadectwa są bardziej „przemawiające”. Poza tym słowa, które powtarzamy tak często „Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną” po prostu...
Przeczytaj całość

Monika: Więcej niż prosiłam…

O nowennie, czy cudownym obrazie Matki Bożej Pompejańskiej słyszałam nie raz, ale nie zatrzymywałam się nigdy przy Niej na dłużej. Traktowałam to jako raczej kolejny Tytuł Matki Bożej - jest przecież tak wiele wezwań i Jej Imion
Przeczytaj całość

P: Wysłuchana modlitwa o dziecko

Przygodę z nowenną pompejańską zaczęłam kilka lat temu - zaczęliśmy się wtedy starać o dziecko, a im więcej czasu mijało, tym bardziej byłam zdeterminowana, żeby znaleźć rozwiązanie: szukałam pomocy i u lekarzy, i u Boga (wiem, kolejność powinna być odwrotna...). Pierwszą lub drugą nowennę odmówiłam właśnie w intencji poczęcia.
Przeczytaj całość

Wiesława: finansowej.Moja prośba została już wysłuchana

O nowennie dowiedziałam się od córki,która przeczytała o niej w internecie i dala mi wydruk sposobu jej odmawiania.Przez pięć dni coś mnie powstrzymywało od rozpoczęci modlitwy,ale wreszcie się przemogłam i 22/09/2013 rozpoczęłam się modlić.Modlę się o stabilizację zawodową dzieci i poprawę sytuacji finansowej.Moja prośba została już wysłuchana,a do końca mojej...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Bądź blisko i doświadczaj łask wielu.

Szczęść Boże! Dokładnie w Wielki Piątek zakończyłam odmawiać kolejną już Nowennę Pompejańską. Chcę po raz kolejny podzielić się doświadczeniem wielu łask, które spływają nieustannie na mnie i moich bliskich.
Zacznę od otwartości oczu i serca na potrzeby innych. To tutaj zaczyna się przemiana w każdym z nas. Widzieć więcej i wyciągać wnioski ze swoich czynów.

To, jak działamy każdego dnia ma wielki wpływ na to, jakie będą owoce naszych działań. Matka Najświętsza wyprasza dla mnie i moich bliskich łaski lepszego widzenia siebie i umiejętnego ofiarowania we wzajemnych relacjach darów wzajemnych- czasu, bliskości, uwagi, szacunku, miłości, szczęścia, itp.
Czas Triduum Paschalnego to najpiękniejszy czas Świąt Wielkiej Nocy pod warunkiem, że potrafimy zrozumieć dlaczego wato trwać przy Jezusie i odradzać się na nowo dla kogoś. Tak jak Jezus ofiarowuje siebie dla nas każdego dnia w Eucharystii. Dziękuję Matce Najświętszej, że pozwoliła mi dogłębniej przeżyć istotę minionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Odmawiałam nowennę w ważnej dla mnie intencji- o łaskę znalezienia pracy, umiejętnego poszukiwania i podejmowania właściwych decyzji przy wyborze ofert. Nie oczekuję, że pracę wymarzoną otrzymam na tacy. To bez sensu. Najważniejsze, abym zrozumiała, którą umiejętność posiadaną chcę wykorzystać z Bożą pomocą do zarabiania na życie. Aby, praca była moją radością, pasją i spełnieniem. To jest moje marzenie. I otrzymałam odpowiedź, kilka ważnych wskazówek a przede wszystkim spotykam na swojej drodze ludzi, którzy przekazują mi dobrą energię do życia i działania. Ja o tym marzyłam i otrzymałam w darze. A co więcej. Otwierając się na inne nowenny, które można odmawiać równocześnie wypraszam wiele łask dla najbliższych. Mam na myśli piękną Nowennę do Św. Józefa i moją ulubioną Nowennę do Bożego Miłosierdzia, w której trwam na modlitwie.
Zachęciłam moją mamę do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia i siostry do modlitwy z udziałem Nowenny Pompejańskiej. Czuję, że jestem blisko Matki Najświętszej i Jezusa. Bogu niech będą dzięki za te łaski i bliskość, która daje mi wielki poczucie bezpieczeństwa każdego dnia. Szczęść Boże!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!