Mężatka: Rozeznanie woli Bożej

Nowenna, którą jutro zacznę dotyczy rozeznania woli Bożej.
Read More

Anna: Łaska miłości i rodziny

Chcialabym podziekowac z calego serca za otrzymana laske milosci i zalozenia rodziny. Mialam 35 lat i przez dlugie lata choc pelna szczescia i innych wielkich lask szlam sama przez zycie. Ponad rok temu odmowilam z goraca wiara intencje w sprawie laski odnalezienia partera zyciowego i zalozenia wlasnej rodziny. Wierze, ze...
Read More

Beata: Nigdy nie zostałam obdarzona takim błogosławieństwem

Witam. Chcę podzielić się swoim świadectwem. Nowennę Pompejańską odmawiałam 2 raz. Moją intencją była praca. W maju 2017r. nalazłam się w sytuacji zagrożenia utraty pracy, właściwie dostałam 3 miesięczne wypowiedzenie umowy o pracę. Ogarnął mnie lęk ponieważ sama wychowują dziecko i utrata pracy byłaby dla mnie jak wyrok.
Read More

Dariusz: Nowenna życia

Siedem lat temu kiedy moje małżeństwo ( z mojej winy ) przechodziło poważny kryzys , Pan Bóg mnie tak poprowadził , że poszedłem do spowiedzi generalnej. Zmieniłem swoje życie ( a właściwie to Pan Bóg je zmienił ). Metanoja i zmiana stała się faktem. Zacząłem się modlić codziennie, odmawiać różaniec,...
Read More

Elżbieta: Dziękuję ci Królowo za to że jesteś!

Pragne podziekowac Mateczce za laske odmawiania tej cudownej modlitwy . Zaczelam ja odmawiac w styczniu. Intencja byla o powrot do zdrowia, czekala mnie operacja kregoslupa w lutym, prosilam o udana operacje i bym dlugo nie musiala czekac, bo juz niedawalam rady z tym bolem.I zadzwonili powiadamiajac mnie ze operacja odbedzie...
Read More

Agata: rozeznanie powołania

Szczęść Boże! Nigdy w życiu nie dawałam żadnego świadectwa, więc proszę o wyrozumiałość dla czytających mój tekst.
W swoim życiu odmówiłam jak na razie dwie nowenny i zawsze brakowało mi czasu na umieszczenie świadectwa.

Wiem jednak jak jest to ważne, przede wszystkim dla wzajemnego wzmocnienia i może moje doświadczenie tej modlitwy wpłynie na czyjąś decyzję o podjęciu odmawiania nowenny.
Najbardziej przemawiało do mnie określenie „Nowenna pompejańska jest nowenną nie do odparcia”. Przyznam szczerze, że mam ogromny problem z wytrwałością i systematycznością, dlatego dość długo odkładałam rozpoczęcie odmawiania nowenny patrząc z niedowierzaniem, że nie dam rady odmawiać trzech różańców dziennie, kiedy znajdę na to czas itp.
Jednak obecna sytuacja w której się znajdowałam „wymogła” na mnie podjęcie odmawiania nowenny, ponieważ nie widziałam innej pomocy dla mnie.
Pierwszą nowennę rozpoczęłam w zeszłym roku w kwietniu za namową mojego spowiednika z prośbą o uwolnienie od nieczystości i masturbacji, która od kilku lat nie daje mi spokoju i nie pozwala iść dalej. Jednak po skończonej nowennie miałam wrażenie, że jednak nic się u mnie nie zmieniło, a wręcz że problem się nasilił. Z perspektywy czasu widzę, że nowennę w części dziękczynnej odmawiałam na zasadzie dokończenia modlitwy, typowo zadaniowo, jak coś zaczęłam to skończę bez większej wiary w uwolnienie z tych zniewoleń, które nie pozwalają mi normalnie cieszyć się życiem.
Jednak mimo tego, że nie widziałam efektów, do których niestety w obecnych czasach jesteśmy przyzwyczajeni rozpoczęłam 2 lutego kolejną nowennę tym razem o rozeznanie drogi życiowej i o pełne zaufanie i odwagę w jej przyjęciu.
Ponieważ dość często wracała do mnie myśl o wstąpieniu do zakonu, mimo moich licznych upadków i grzechów związanych głównie z nieczystością to jednak postanowiłam tą decyzję oddać Matce Bożej.
W tym przypadku również nie otrzymałam konkretnego światła na dalsze działanie, jednak nie poddaje się i teraz wiem, że na wszystko przyjdzie czas. Dlatego modlę się dalej i ufam, że jak coś będę miała więcej zrobić ze swoim życiem to będzie mi to dane.
Nowenna pompejańska pomogła mi najbardziej odkryć, że nie liczy się efekt końcowy, nie musimy dostać konkretnej odpowiedzi na nasze pytania i prośby. To nie jest koncert życzeń. Zrozumiałam jednak, że najważniejsza jest wytrwałość.
Z zasłyszanych słów na kazaniu „Maryja także większość życia Jezusa czekała na wypełnienie się słów Archanioła Gabriela”. Najważniejsza jest ufność i wierność.
Pozdrawiam wszystkich i wierzę, że Matka Boża da wam obiecane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agata: rozeznanie powołania"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
LM
Gość

Nie poddawaj się i walcz !!!!!!!!!!! Matka Boska widzi twoje zmagania i na pewno pomoże ci w odnalezieniu spokoju duchowego i fizycznego. Tak jak napisałaś to nie koncert życzeń, wierz i módl się. Matka Boska widzi ze chcesz zmienić siebie i na pewno ci w tym pomoże. Trzymaj się dzielnie, wierz i módl się a łaski spłynął na ciebie.

Marek
Gość

Co prawda to prawda. W Dzienniczku św Faustyny Kowalskiej napisane jest to co mówił Jezus, że nie nie efekt końcowy dla Niego jest ważny, ale staranie się, trud, wytrwałość.

Polecam Tobie nagranie z konferencji brata Adama Szustaka – Jestem Nikim o Jozue. Myślę, że może Tobie bardzo pomóc 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?