Barbara: powierzyłam się Matce Bożej

Odmówiłam dwie nowenny. Pierwszą w mojej intencji, potrzebowałam pomocy. Miałam lęki, prawie codziennie ataki paniki. Brałam coś na uspokojenie. W czasie odmawiania różańca czułam ogromny spokój. W pierwszej części odmawiania czułam się gorzej, a w drugiej jak inna osoba. Zaczęłam dostrzegać wszystko inaczej, wszystko wydawało mi się piękniejsze, częściej na mojej twarzy gościł uśmiech.Przeczytaj Barbara:...
Przeczytaj całość

C: Polecam wszystkim takie oddanie się Maryi, bo wtedy wszystko się zmienia na lepsze.

Pokój i dobro. To jest moja dróga NP, no w sumie taka 1.5 albo 2.5, ponieważ zmieniłem intencje w trakcie modlitwy. Początkowo modliłem się o rozeznanie mojego powołania z pytaniem "kim mam być ? Meżem, czy zakonnikiem?". 5 sni w sumie się modiłem w tej intencji aż coś ważnego mi się przypomniało. Dokładniej mówiac to z nikad w mojej glowie pojawiło się hasło "hiperprolaktynemia" i od razu wiedziałem o co chodzi. Szczerze to tak ledwo co odmawiałem te Różance, dosłownie tak jakby na "odwal", albo " chce, ale mi się nie chce". "Przypadkowo" usłyszałem, że Ojcec Szustak chce zacząć akcje z Nowenna Pompejańską. Niestety pare dni różnicy jest miedzy jego akcją, a moją Nowenną, ale to nic staram się razem z nimi "sztórmować Niebo".
Przeczytaj całość

Beata: Przestało mnie np. boleć prawe biodro

Wiem,że popełniłam wiele błędów za bardzo chciałam żeby było po mojemu ale Bóg ma swój plan co do mnie i nie moja ale jego wola niech się dzieje.
Przeczytaj całość

Stefania: Zawierzyłam moją wnuczkę Matce Bożej

Na Nowennę Pompejańska trafiłam na początku roku w internecie.Spisałam zasady jej odmawiania ale wydrukowałam dopiero w lutym.Niedługo po tym u synowej,która była w drugim miesiącu ciąży zaczęły się problemy zdrowotne.Po pobycie w szpitalu okazało się, że musi przyjmować leki i bardzo uważać na siebie ponieważ ciąża jest zagrożona.Wówczas pomyślałam, że...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Nowenna o zajście w upragnioną ciążę

Przepłakałam całą noc. Mąż mnie pociesza że będzie dobrze. Zaczęłam sie modlić nowenną o zajście w ciąże, w tej chwili jestem w 37 dniu nowenny, do tej pory doświadczyłam małych łask, uspokoiłam się wewnętrznie i bardzo w to wierzę że Matka Boska wysłucha mojej prośby i spełni się moje marzenie o dziecku:-)
Przeczytaj całość

Adrian: Mam na imię Adrian, skończyłem 27 lat.

Mam na imię Adrian, skończyłem 27 lat. Od 2014r odmówiłem 6 Nowenn Pompejańskich, które odmieniły moje życie. Intencje o które się modliłem nie zostały jeszcze wysłuchane, ale za to otrzymałem wiele innych łask. Pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wszystkie otrzymane łaski. Zachęcam wszystkich do odmawiania różańca.
Matko Boża Różańcowa módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Adrian: Mam na imię Adrian, skończyłem 27 lat."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Obrazki z nowenną pompejańską?