Joanna: Cudowne uzdrowienie z nowotworu nerki

Mam 41 lat i jestem mamą piątki dzieci w wieku: 21, 20, 19, 8 i 6 lat. Chcę złożyć świadectwo mojego uzdrowienia za przyczyną Matki Bożej Pompejańskiej. W czerwcu tego roku minęły cztery lata od chwili, gdy usłyszałam diagnozę lekarską: „olbrzymi guz nerki”. Do szpitala trafiłam już następnego dnia, a operacja usunięcia nerki odbyła się tydzień później. Wynik histopatologiczny nie pozostawiał żadnych złudzeń. Był to jasnokomórkowy rak nerki, czyli złośliwy nowotwór, na którego nie ma skutecznego leku. Ci, którzy zetknęli się z tą chorobą wiedzą, że możliwości leczenia są niewielkie. Właściwie jedyną skuteczną metodą jest interwencja chirurgiczna. I właśnie w taki sposób przez te cztery lata byłam leczona. Przeszłam w tym czasie cztery operacje usunięcia przerzutów. Nie chcę opisywać kolejnych etapów tego leczenia, bo byłaby to długa historia, z licznymi opisami badań, wyników i morzem łez wylanych przez moje dzieci, męża, mamę, całą rodzinę i mnie.
Przeczytaj całość

Anna: syn

Mój syn ma 11 lat. zawsze miał tzw. trudny charakterek. Jednak w ostatnim czasie stał się wyjątkowo drażliwy, nerwowy i konfliktowy.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Mój syn wraca do życia

Widzę jak pojawia się uśmiech na jego twarzy, od kilku miesięcy nie bierze narkotyków, od kilku tygodni nie pije alkoholu , a na szyi nosi medalik.
Przeczytaj całość

Mateusz: Nic nie jest wiekszym darem jak bliskość samego Boga

Witam. Mam na imie Mateusz i o Nowennie Pompejańskiej trawilem nie przez przypadek, szukając modlitwy, której Bóg na pewno wyslucha, a mnie spełni się to, o co w niej proszę. Taki mialem "plan" dwie nowenny i dwie intencje, obie dla mnie ważne. Pierwsza to intencja serca, spotkana dziewczyna i prośba...
Przeczytaj całość

Danka: zmiany w pracy

o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki w momencie mojego życia gdy myślałam, że chyba wrota piekła otwarły się na mnie i moje życie. Zaznaczę, iż gdy zaczęłam odmawiać tą nowennę cały różaniec niefortunnie zaczepiony o kolano rozsypał się na drobne koraliki. Ale przejdę do świadectwa:Przeczytaj Danka: zmiany w pracy
Przeczytaj całość

Xavi: Wważnie słucham Słowa Bożego

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Jestem Obecnie po odmówieniu czterech Nowenn Pompejańskich. O tej cudownej modlitwie dowiedziałem się z internetu.Pierwszą Nowennę odmawiałem w intencji ukończenia licencjatu … czy została wysłuchana? Z perspektywy czasu mogę powiedzieć,że chyba w inny sposób…zrozumiałem ,że wybrałem zły kierunek(obecnie mam w planie inny), miałem zdecydowanie za ciężko,jednak wcześniej nie dopuszczałem myśli ,żeby zrezygnować,lub przenieść się na inny,później zachorowałem na Chorobę dwubiegunową, musiałem zrezygnować.Drugą intencją było modlitwa o powrót do zdrowia , tu mogę powiedzieć ,że zostałem wysłuchany, wyżej wymieniona choroba ustąpiła,czuję się normalnie.Trzecią nowennę odmówiłem za dusze w czyśćcu cierpiące. Nowenna Pompejańska jest silną modlitwą,otrzymałem naprawdę wiele łask:stałem się spokojniejszy,potrafię się cieszyć z małych rzeczy,msza św. jest dla mnie bardzo ważna, nie wyobrażam sobie że mógłbym ją opuścić, uważnie słucham słowa bożego, często chodzę do spowiedzi i komunii św ,nie tak jak wcześniej.Gdy nie odmawiam nowenny staram się chociaż zmówić jedna część różańca.Czytam częściej pismo św… długo bym wymieniał otrzymane łaski.:)
Polecam również forum charyzmatyczne ks.Dominika Chmielewskiego,ks Piotra Glasa

Chciałem podziękować Matce Bożej za wielką łaskę nawrócenia którą od niej otrzymałem kilka lat temu:pomoc w wyjściu z depresji oraz zerwanie z nałogiem masturbacji w którym trwałem około 4 lat, od którego nie mogłem sam się uwolnić.Wtedy jeszcze nie znałem Nowenny, jednak Matka Boża nie zostawiła mnie ,pamiętam jak padłem na kolana i powiedziałem : ,,Matko Boża pomóż mi, ja nie chcę więcej tego robić ”
W jednej chwili zostałem uwolniony… nigdy już tego grzechu nie popełniłem ,niedługo mija 5 lat.

Dziękuję Matko Boża za opiekę której doświadczam każdego dnia, za te wszystkie łaski które otrzymałem 🙂
Chwała Tobie Panie i Matce Boskiej!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Xavi: Wważnie słucham Słowa Bożego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota Karnicka
Gość

Pięknie , Xavi! :)))
Niech Maryja nie skąpi Ci łask, a Dobry Bóg niech Ci błogosławi!

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Teresa.A
Gość
Teresa.A

chwała Panu

Obserwator
Gość
Obserwator

Super

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!