Adam: Nowenna Pompejańska a inna Wola Boża

Składam świadectwo z niewsłuchanych 6 Nowenn Pompejańskich (2 odmówiłem ja i 4 moja teściowa). W zeszłym roku na wiosnę teść zachorował na zapalenie oskrzeli, które pomimo leczenia nie ustępowało.
Przeczytaj całość

Tomek: Prośba o uzdrowienie

Za to, będę wdzięczny do końca swojego życia... W dniu dzisiejszym, rozpocząłem kolejną Nowennne, bo wiem że Matka Boska Pompejańska wysłuchuje każdego swego czciciela, który potrzebuje jej pomocy...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Spokój w pracy

Jakiś czas temu rozpoczęłam nową pracę, zresztą wyproszoną w nowennie pompejańskiej. Niestety, bardzo stresuję się nowymi obowiązkami, odpowiedzialnością. Mój lęk przed pójściem do pracy był niekiedy tak duży, że musiałam stosować środki uspakajające. Przeczytaj Katarzyna: Spokój w pracy
Przeczytaj całość

Ewelina: Światło Maryi

Szczęść Boże, chciałabym podziękować Maryi, za wszystko co uczyniła w moim życiu poprzez Nowennę Pompejańska. O nowennie dowiedziałam się bardzo dawno temu i choć nigdy jej nie odmawiałam udało mi się namówić jedna z moich koleżanek, aby spróbowała pomodlić się w ten sposób.
Przeczytaj całość

Weronika: Powiecie, że się nie da ?

Królowo Różańca Świętego , Matko Nieustającej Pomocy chcę Ci podziękować za wszystkie łaski , które od Ciebie otrzymałam i które bez przerwy od Ciebie otrzymuję. Nowennę Pompejska odmawiam ok 3 lata , myślę, że dzień , dwa mam przerwy i znów, już się tak przyzwyczaiłam, że dzień bez nowenny to dzień stracony. Powiecie, że się nie da, że nie ma czasu, ja odmawiam wszędzie, jadę pociągiem – odmawiam, idę na spacer z psem, to wybieram bulwar, gdzie cisza i spokój i odmawiam, jestem na działce to usiądę na pól godziny w pawilonie i odmowie jeden różaniec , uwierzcie mi , da się, naprawdę! Odmawiajcie Nowennę Pompejską i pamiętajcie ,, Nie ma modlitwy niewysłuchanej,,

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Weronika: Powiecie, że się nie da ?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ana
Gość

Witaj Weroniko,
tylko moge potwierdzic to co napisalas.
Ja po kilku latach odmaiania NP dorzucilam Rodzaniec rodzicow za dzieci (to tylko jedna dziesiatka dziennie), w wielki Piatek adoptowalam duchowo malenstwo i jeszcze mowie dziesatke w intencji dziecka nieuleczalnie chorego. A wczoraj skonczylam Nowenne do Milosierdzia Bozego.
Tak da sie, tez mowie wszedzie,w lozku (jak obudze sie wczesniej), w drodze do pracy i z pracy, na spacerze i kazda wolna chwile…
Dobrze jest z Rozancem, uwierzcie 🙂

Zosia
Gość

To prawda. Wszystko się da pogodzić. Czasem trzeba wcześniej wstać, jeśli wiem, że mam gości i nie będę miała kiedy się pomodlic. Modlę się idąc do pracy, w autobusie, jeśli chce odpocząć także biorę różaniec do ręki. Często modlę się na palcach, mam ich przecież 10 – nie od parady. Jak bardzo się nami opiekuje Nasza Matenka w niebie. Czuję to i doświadczam. Chwała Panu.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Witajcie
Potwierdzam , można modlic się praktycznie wszędzie, jeśli tylko ma się na to ochotę w tramwaju , autobusie , kawiarni czy teatrze. Ja modlę się od roku i Matka Boża obdarza mnie łaskami na każdym kroku 🙂 doświadczam tego . Różaniec to potężna broń przeciw złemu.
Chwała Panu

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!