Ewa: Trwanie w modlitwie do Matki Bożej jest jak budowanie drabiny do nieba

Nowenna daje wyciszenie, nadzieję, że będzie dobrze, spokój serca, wiarę w miłosierdzie Boże. Trwanie w modlitwie do Matki Bożej jest jak budowanie drabiny do nieba, aż do końca swoich dni, na razie dobrze mi z tym.
Read More

Anna: Niesamowita pomoc

Modliłam się za męża. Nagle to ja zaczęłam otrzymywać mnóstwo łask od Maryi. Mam trudną sytuację w pracy i taka nagła pomoc była niesamowita.
Read More

DANUTA: OTRZYMANE LASKI

Inaczej patrze na ludzi poswieconych BOGU i modle sie za nich a nie osadzam
Read More

Beata: To cudowne! Czuć w sercu miłość i dobro

Zbyt długo czekałam by złożyc swoje swiadectwo,ciągle cos mi w tym przeszkadzało ,albo brak zasiegu lub przez swoje czyste lenistwo.Nowenne odmawiam od listopada zeszłego roku,jest to juz chyba 5 czy 6 w moim zyciu.Wiem już teraz ,że bez Niej nie potrafie dobrze funkcjonowac w życiu.
Read More

Justyna: Nowenna pompejańska lekarstwem na wszystko.

I proszę: Kochana Matko nasza daj mi tę ostatnią szansę, żebym zdążyła, a tu jeszcze święta i mnóstwo "roboty". Piszę maila do dziekanatu, do kiedy mam czas? I przychodzi odpowiedź do połowy lutego 2016 roku!!!!!!! 02.02.2016 kończę NP. W marcu obrona i w marcu przyślę Wam świadectwo!!
Read More

Weronika: Dziękuję

Nowenna towarzyszy mi od dwóch lat. Ilość łask które otrzymałam ciężko jest wymienić… Przede wszystkim odmienila mnie, moje serce, moja duszę. Pomogła mi dostrzec moje wady oraz złe zachowania, a następnie je zmienić na dobre. Nowenna pomogła mi pokonać wiele przeszkód, przykrości które spotykaly mnie podczas mojej wędrówki. Bez niej podejrzewam, że byłabym na dnie, załamana. Nowenna codziennie daje mi nadzieję i wiarę, że będzie lepiej. Dzięki niej nie boję się żyć, bo wiem że nie jestem sama. Nowenna pomaga mi rozwiązać każdy problem który mnie spotyka. Wiem że nie zostanę z nim sama i z pomocą Matki Przenajswietszej rozwiąże się najlepiej jak tylko może. Matka Przenajswietsza pomogła mi w bardzo trudnym okresie życia – dzięki niej poznałam wspaniałych ludzi którzy pomogli mi odnaleźć radość do życia.

Dzięki niej znalazłam świetną pracę – nie chodzi mi o pieniądze, tylko o atmosferę która w niej panowała. Nowenna nauczyła mnie też cierpliwości, pomogła się nawrócić oraz nauczyła empatii. Doceniam każda sytuację która mnie spotkała – były dla mnie cenna nauką. Jestem tak bardzo wdzięczna Matce Przenajswietszej, że aż ciężko to opisać! Dziękuję Ci Maryjo za wszystko co dla mnie zrobiłaś… Pomogli mi również: Św Juda, Św Rita, Św Jan Paweł II, św Gabriel, św Michał Archaniol… Dziękuję za łaski, bardzo je doceniam. Zachęcam do modlitwy wszystkich którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Weronika: Dziękuję"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Przepiękne świadectwo Weroniko.Dziękuje

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!