Ewelina: Różaniec … Bo z Nim wszystko się udaje!

Szczęść Boże. Witam. Jest to moje kolejne świadectwo na tej stronie. Prosiłam Matkę Bożą o zdanie egzaminu z przedmiotu, który był moją piętą achillesową.
Read More

Gosia: Depresja

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Już prawie rok odmawiam nowennę pompejską,w tym dwie łaski otrzymałam. Pierwsza związana była z depresją spowodowaną nieszczęśliwą miłością.Matka Boska sprawiła że się uspokoiłam,wyciszyłam i wyzwoliłam z depresji. Pokonałam te trudności ,które wywoływały u mnie rozpacz. Przeczytaj Gosia: Depresja
Read More

Magda: Spełnienie

Dziękuję Ci bardzo Najświętsza Panienko!!!
Read More

Karolina: Myślę, że to dopiero początek błogosławieństw

W kwietniu 2016 roku modliłam się o łaskę uzdrowienia z nałogu alkoholowego mojego kuzyna. Mimo młodego wieku bo tylko 23 lata, moj kuzyn był przesiąknięty nałogiem bardzo mocno, krzywdził swoja rodzine jak i dzieci i dziewczynę.
Read More

Basia: Maryja ratuje w podróży

Szczęść Boże! Maryja już kolejny raz ratuje mnie w sytuacji beznadziejnej! Z powodu choroby nie mogłam jeździć samochodem, miałam zawroty głowy, przez to rozwinęły się ataki paniki. Stanowiłam naprawdę poważne zagrożenie na ulicy więc nie mogłam jeździć. Jestem mamą, której mąż ciągle pracuje wiele kilometrów poza domem.
Read More

Sylwia: Półtora roku z nowenną

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, jest to moje trzecie świadectwo gdyż drugie gdzieś zaginęło. Pewnie jak większość z Nas zaczęłam odmawiać nowennę w bardzo trudnym okresie życia. Od października 2014 roku odmówiłam 9 nowenn a 3 kwietnia kończę 10 nowennę. Nie wiem czy to co tu napiszę będzie pokrzepiające dla kogokolwiek ale może mimo wszystko pomoże komuś zacząć tą piękną i wymagającą nowennę.

W czerwcu 2014 posypało się w moim życiu wszystko co było dla mnie najważniejsze i może to banalne ale straciłam miłość swojego życia, szukałam pomocy wszędzie tylko nie tam gdzie powinnam. Tak trafiłam na tą nowennę i pomyślałam że jest to moja jedyna i ostatnia szansa. Od tego czasu odmówiłam w intencji swojej oraz tej osoby 9 nowenn. Owoce drugiej i trzeciej nowenny zobaczyłam równo po roku ich odmawiania co dało mi nadzieje na to że i każda następna z nich potrzebuje mojej cierpliwości i czasu . Moje życie od czasu straty tej osoby jest bardzo smutne i mimo że odnowiliśmy kontakt co jest owocem jednej z nowenn nadal czuje się bardzo smutna.Wiem ktoś tu zaraz napisze dziękuj za to co masz ale mnie chyba brak już sił i cierpliwości. Bardzo kocham tą osobę i nie potrafię być tylko koleżanką i czasem boję się że stracę nawet to co jest teraz. Wiem że Bóg ma dla Nas swój plan ale przez moje cierpienie nie potrafię zaufać mimo, że bardzo chcę. Serce mi pęka ale walczę.Zgodnie z obietnicą daną Matce Boskiej składam tu swoje świadectwo i dziękuję jej za opiekę bo mimo nie wysłuchania tej jednej najważniejszej prośby wiem że się mną opiekuje.Wiem że bez Niej nie byłoby mnie ani tego świadectwa tutaj. Może nie potrafię cieszyć się z drobnych łask ale moje serce bardzo cierpi i mam nadzieje że Matka Boska mi pomoże i je również kiedyś uleczy…w każdej nowennie miałam trudności , szczególnie w tych odmawianych za tą osobę, wtedy szatan atakował ze zdwojoną siłą co dowodzi tylko o sile tej nowenny.Nie poddałam się bo intencje były dla mnie bardzo ważne i jeśli Ty teraz czytasz to świadectwo i zastanawiasz się czy warto …to tak warto bo może nie od razu ale przyjdzie taki moment że Bóg wszystko poukłada…może i wątpię w to czasem i próbuje zaufać z lepszym lub gorszym skutkiem,ale czekam na te lepsze chwile bo Bóg kocha każdego bez wyjątku ….

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Sylwia: Półtora roku z nowenną"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
anita
Gość

Mimo wszelkich przeciwieństw losu warto dziękować Panu Bogu i Matce Najświętszej za każdą sytuację w której znajdujemy się w życiu ponieważ wyrażamy tym swoją miłość o Boga i Matki a Bóg jest jak ojciec i nie zamierza nam zrobić krzywdy, wszystko robi dla naszego dobra, wszystko czemuś służy. On nas kocha takimi jakimi jesteśmy, nawet jak jesteśmy grzesznikami. Polecam ci lekturę Moc Uwielbienia. Naprawdę warto przeczytać.

Wiola
Gość
Sylwia wiem jak cierpisz, ja dałam świadectwo, które może coś by wniosło dla takich przypadków jak Twoje, ale się nie ukazało – już tydzień….pewno szatan wszystko robi aby ono się nie pojawiło. Sądzę, że coś Cię dopadło podobnie jak mnie o czym w ogóle nie zdawałam sobie sprawy i Bóg, Maryja pokierowali w taki sposób mną, że nagle zaczęłam „widzieć na oczy”, słyszeć to co Bóg do mnie mówi – to nie ten człowiek, to nie jest anioł, Ty jesteś aniołem…..to zły, chce żebyś człowieka za którego i pewno o którego się modlisz uważała za anioła……. Bóg mnie wręcz wepchnął… Czytaj więcej »
Sylwia
Gość
Sylwia

Wiola bardzo Ci dziękuję za te słowa i dziękuję za Twoją modlitwę…nie opisalam tu wszystkiego dokładnie bo tu nie o to chodzi ale sytuacja jest bardziej skomplikowana….

Sylwia
Gość
Sylwia

Anita Tobie również dziękuję i na pewno przeczytam ta książkę

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Słuchaj ja tez tak miałam jak ty i cierpiałam, no nie wiem nie powiem dokładnie ile , dużo się modliłam, ale przyszedł taki moment to było w połowie nowenny w intencji poukładania spraw sercowych, że po prostu mi przeszło ….. czeka to też ciebie, na pewno, głowa do góry od tamtej pory serce moje twardsze i szczęsliwsze

Obrazki z nowenną pompejańską?