Robert: Uratowane małżeńśtwo

Treść świadectwa: W tej chwili jestem w trakcie odmawiania 4 NP. Po ogromnej kłótni z żoną, kiedy wydawało się wszystko jest beznadziejne, kolega podsunął mi egzemplarz „Miłujcie się” gdzie była mowa o Nowennie Pompejańskiej. Po skończeniu pierwszej nowenny zaczęło się powoli układać, „wróciliśmy do siebie” i poczęło się nam dziecko, dowiedzieliśmy się o tym w rocznicę ślubu.

Wydawało się, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku, niestety dziecko w 5 tyg. ciąży odeszło od nas.Szok, nie wiedziałem co się dzieje, żona wręcz „wyrzuciła mnie ze szpitala”, potem dowiedziałem się, że poczuła się porzucona bo tuż po poronieniu wyszedłem na godzinę do pracy. Zaczęło się „piekło”, żona nie odzywała się do mnie przez długi czas, stwierdziła, że mnie nie kocha i nigdy nie kochała.
Byłem załamany, miałem myśli samobójcze, na skraju wyczerpania nerwowego,
lecz nie poddawałem się i cały czas odmawiałem nowennę.
Sytuacja zaczęła się zmieniać na początku trzeciej nowenny, teraz żona mówi, że
mnie kocha i chce ze mną być i chce ze mną dziecko.
Powoli sytuacja układa się między nami.
Wierzę, że z tego wielkiego kryzysu wyrośnie piękny owoc.

SZCZĘŚĆ BOŻE!

Helena Pelczar

- zapomniana stygmatyczka

Spisana przez naocznych świadków. Świadectwo objawień Pana Jezusa

i Maryi. Historia przyjaźni z Aniołem Stróżem.

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
Gabriela (GJ)BoguslawHubert z BorowKlaudiaMaria II Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota Karnicka
Gość
Dorota Karnicka

Ja też wierzę , że Wam się uda i otulam Was modlitwą. Niech Bóg Wam błogosławi, a Maryja niech się pięknie Wami opiekuje !

Maria II
Gość
Maria II

Pomogę modlitwą:))

Klaudia
Gość
Klaudia

Ja też się za Was pomodlę 🙂

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Boguslaw
Gość
Boguslaw

33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach nie będzie zgorszeń ani niespra­wie­d­li­wości. 5. Małżonkowie nie rozwiodą się,… Czytaj więcej »

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Zamieszczam wstępną rozpiskę Róż Uzdrowienia Chorych i Dobrej Śmierci na kwiecień. Dziękuję za listy i ciepłe słowa:-))). Nie ma strachu, nie poddamy się. Serdecznie zapraszam. Motto na kwiecień „Dobrze jest dziękować Panu i śpiewać imieniu Twemu, o Najwyższy: głosić z rana Twoją łaskawość, a wierność Twoją nocami […]” Ps 92, 2-3. GRUPA I Róża Uzdrowienia i Dobrej Śmierci pod patronatem św. Łukasza i Jakuba Apostoła Intencje: 1. Za Urszulę, Jerzego i innych chorych, zwłaszcza za pacjentów szpitali i hospicjów, osoby operowane i po ciężkich zabiegach oraz za dusze tych, którzy przegrali walkę z chorobą 2. Za osoby mające słaby kontakt… Czytaj więcej »

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Nie mogę śledzić wpisów na stronie, więc kontakt jak zawsze:

mgabriel1962 małpa wp.pl
lub 533 459 644

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…