Agnieszka L.: Nowenna za Andrzelikę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Królowa Różańca Świętego. Chciałabym złożyć świadectwo wysłuchanej Nowenny Pompejańskiej .
Read More

Elżbieta: Wyproszenie łaski potomstwa

To świadectwo piszę ku pokrzepieniu innych par starających się o dziecko i jako daną obietnicę Matce Bożej Królowej Różańca Świętego.
Read More

Marzena: W powierzonej Matce Najświętszej Intencji

Dziękuję Ci Matko Boża za uświadomienie mi tego faktu
Read More

Bogusława: rozwiązanie trudnej sprawy

Witam wszystkich! o nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, przez przypadek otworzyłam artykuł w którym pewien człowiek opisywał jak dzięki tej nowennie został uleczony z nowotworu. Na początku trochę się przestraszyłam, że do odmówienia są codziennie aż trzy części różańca, zastanawiałam się czy dam radę, ale byłam zdesperowana, koniecznie chciałam...
Read More

Aneta: Wysłuchana modlitwa o powrót chłopaka

Pół roku temu z dnia na dzień zostawił mnie chłopak…. Nasze wspólne plany runęły. Wszystkie zapewnienia z jego strony to były tylko słowa rzucane na wiatr.
Read More

Renata: Żyłam w panice. Musiało do tego dojść …

Jak wile osób wcześniej ja również w internecie znalazłam informację o nowennie. Wiem,że Maryja pragnęła mi pomóc musiałam tylko poprosić.Teraz odmawiam 4-tą nowennę długo nie dawałam świadectwa na stronie internetowej ale starałam się rozszerzać informację o niej wśród znajomych. Nakreślę krótko sytuację dlaczego zwróciłam się do Matki Najświętszej o wstawiennictwo u Boga. W 2014 roku doznałam poważnej kontuzji długo wielki problem z poruszaniem przy okazji leczenia mnóstwo badań i wtedy wyszło.że mam jeszcze inne problemy zdrowotne.Żyłam w panice.Musiało do tego dojść bo dopiero wtedy otworzyły mi się oczy, że nie żyje według Bożego planu tylko według swojego[pozornie na zewnątrz wygłądało to dobrze]nawet się starałam ale to Bóg był do spełniania moich życzeń.

domyślacie się co z tego wychodziło.Od kiedy Boga staram się stawiać na pierwszym miejscu nieraz może nieudolnie moje życie się zmieniło.Choć właśnie wtedy zwaliły się na nas ogromne ciężary poważna choroba męża podejrzenie nowotworu choroba i śmierć jego siostry.Właśnie wtedy zadziałała Maryja zaczełam odmawiać 1-szą nowennę o uzdrowienia w najblższej rodzinie. To co my popsuliśmy zaczeła naprawiać sama Matka Boża . okazało się że mąż nie ma guza jego siostra w chorobie pojednała się z Bogiem i nami. Cała rodzina się zjednoczyła moje dzieci bardziej zbliżyły się do Boga posługując na mszy i w święta kościelne.W naszym domu jest teraz prawdziwa czułość,zaufanie szczere rozmowy,dużo modlitwy ,dyskusji na tematy związane z wiarą,szacunek do siebie nawzajem ,lepsze relacje między dziećmi.Zaczęło wszystko lepiej funkcjonować dosłownie we wszystkich dziedzinach naszego życia nie myśleliśmy ,że coś takiego jeszcze nam się przydarzy. Ja zostałam jeszcze dużo wcześniej uwolniona z nałogu masturbacji, który niszczył moje życie nawet nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo. Druga nowenn była odmówiona w intencji pomocy aby bliscy przystępowali do sakramentów o Dary Ducha Św. I tu w odpowiednim czasie Maryja dopomogła tym,którzy mają z tym najwięcej trudności.Podczas perygryncji kopii Cudownej Ikony Jasnogórskiej w naszej parafii moi bliscy dostąpili zaszczytu niesienia jej podczas powitania.Tak się ułożyło,że mąż i syn nieśli Cudowny Wizerunek ,drugi syn posługiwał jako ministrant pomimo ,że nie wszyscy mieli to robić. Trzecia nowenna wybór intencji oddany Matce Bożej tą odmawiało się najlżej . Te 3 nowenny udało się odmówić nieraz póżno w nocy a i myśli niekiedy uciekały od rozważania tajemnic do głowy tłoczyły się grzechy czy dobrze wyznane i ukazują się te do wyznania nie zawsze z tym jest łatwo dużo pychy jeszcze we mnie ale w czasie modlitwy przychodzi spokój.Od 1-go marca odmawiam czwartą nowennę proszę Boga aby wytrwać intencja bardzo ważna prośba o zdrowie dla moich synów i dwójki cudzych dzieci.Tymczasem zdrowie moich synów nie najlepiej ich przypadłości jakby właśnie teraz się zaostrzyły a i ja czuję niepokój i straszne zmęczenie chociaż nie pracuję więcej niż dotychczas.Był czas gdzie korzystaliśmy z leków i porad
homeopaty pewien ksiądz zwrócił nam uwagę na zagrożenia z tego płynące poczytajcie na stronach Adonai to wcale nie jest bezpieczne jak próbuje się to wmówić sami tego doświadczyliśmy a i polecaliśmy innym a teraz ostrzegamy. Dopadają nas kłopoty dnia codziennego psuły nam się samochody właściwie jednocześni ale jakoś udało się z pomocą dobrych ludzi naprawić. Dziękuję Ci Matko Najświętsza za wstawiennictwo u Boga bo chociaż tak po ludzku na nic nie zasłużyłam a tak wiele otrzymałam. Proszę o wsparcie modlitwą. Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?