Ania: wszystko otrzymałam

Nowennę Pompejańską odmawiałam już wielokrotnie i nie sposób zliczyć łask, które dzięki Matce Bożej otrzymałam.
Read More

Ela: Czystość w małżeństwie i spokój ducha

Odmawiam 5. nowennę ciągiem i nie zamierzam przerywać... Maryja wprowadziła do naszego domu spokój ducha, jakiego wcześniej nie znaliśmy. Odstąpił od nas zły duch dręczyciel, bo ciągle czymś się zamartwialiśmy.
Read More

Magdalena: Po 4 tygodniach odmawiania nowenny nagle i niespodziewanie przyszedł mi do głowy pomysł

Tak, to prawda, Najświętsza Pani zaskoczyła mnie, gdy w 2014 roku po raz pierwszy odmawiałam nowennę w intencji mojego syna. Najświętsza Matka rozwiązała inną sprawę dotyczącą mnie, która ciągnęła się 2 lata i nie miała szans na pomyślne zakończenie a możliwy termin załatwienia praktycznie dobiegał końca
Read More

Edyta: przyśniła mi się Matka Boska

Kiedyś zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską ale nie wytrwałam, na początku października przyśniła mi się Matka Boska jak szła po niebie i miała w ręce różaniec ja w tym czasie śpiewałam przyjdź Duchu Sw ja pragnę.
Read More

Paweł: Uważałem, że trzech różańców w ciągu dnia nie dam rady odmówić.

Witam wszystkich. O Nowennie pompejańskiej dowiedziałem się w październiku ubiegłego roku, kiedy to zacząłem szukać ratunku w mojej trudnej sprawie. Zawierzyłem swoje życie i swoją sprawę Panu Jezusowi wierząc, że mnie wysłucha i mi pomoże. Codziennie odmawiałem Koronkę do Miłosierdzia i prawie codziennie Różaniec, ciągle czekając na pomoc Maryi i Jezusa.

Non stop przewijały mi się gdzieś w internecie świadectwa Nowenny pompejańskiej ale uważałem, że trzech różańców w ciągu dnia nie dam rady odmówić. Ciągle jednak czekałem na jakąś pomoc albo jakiś znak. 1-go Lutego zapisałem się do subskrypcji na odmawiania Nowenny od tego dnia, którą miałbym zakończyć akurat dzisiaj czyli w Wielki Piątek. Jednak tego dnia nie odmówiłem żadnej części. Zacząłem odmawiać dopiero za dwa dni. Po sześciu dniach jednak przerwałem, ponieważ odmawiałem nowennę niewłaściwie. 9-tego lutego zacząłem odmawiać od początku i dziś jestem już w 46-tym dniu modlitw. Jak wielka była moja radość i wielkie poruszenie, kiedy to dwa tygodnie temu wyszło mi, że zakończę swoją Nowennę Pompejańską akurat 2-go kwietnia. W dzień śmierci świętego Jana Pawła II. Człowieka, który szerzył różaniec. Mówił, że „Różaniec to skarb, który trzeba odkryć…” Ja właśnie ten skarb odkryłem i będę także rozszerzał kult różańca świętego. Czyż to nie jest jakiś znak od Pana, że akurat tak zacząłem modlitwę, że zakończę ją w dzień śmierci papieża.
W taj chwili jestem już przy końcu nowenny. Co prawda moja łaska jeszcze nie została wysłuchana ale modlę się ciągle z wiarą i będę to robił nadal wierząc i ufając że Pan Jezus i Matka Najświętsza wysłuchają moich próśb i mnie wysłuchają i pomogą mi w rozwiązaniu mojego problemu i mojej trudnej sprawy.
Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?