Ania: Nowenna za dusze w czyśćcu ciepiące

Swoją 5 Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji dusz czyśćcowych. Nie wiedziałam czy powinnam się modlić za jedną wybraną duszę czy mogę modlić się ogólnie.
Przeczytaj całość

Tatiana: modlitwa sercem

Nowennę Pompejańską znalazłam przez przypadek,szukając innej modlitwy.Nie od razu zaczęłam się nią modlić,gdyż jej długość trwania mnie przerażała i nie wierzyłam,że podołam.Byłam wówczas w trakcie rozwodu i problemy mnie przygnębiały,więc postanowiłam odmówić.Udało mi się!Odmówiłam dwie pod rząd.Jedna z nich (po dwóch latach oczekiwania) zaczęła się właśnie pomału spełniać.Zdałam sobie z...
Przeczytaj całość

Iwona: Otrzymanie upragnionej pracy

Witam serdecznie. O Nowennie Pompejańskiej i Jej cudownej mocy dowiedziałam się przez przypadek z internetu. Postanowiłam spróbować , sprawdzić, czy będę miała wystarczająco dużo siły w sobie, żeby ją odmawiać przez 54 dni. Prośba moja do Matki Bożej została wysłuchana zaraz po kilku dniach od momentu odmawiania Litanii. To było coś niesamowitego !
Przeczytaj całość

Gabriela: Choroba kobieca

Dla Maryi nie ma rzeczy niemożliwych!!!
Przeczytaj całość

Małgorzata: Mateńka zawsze nas wysłuchuje

Jak większość modlących się do Matki Bożej trafia na Nowennę Pompejańską " przypadkiem " ale jak ktoś słusznie napisał nie ma przypadków u Matki Bożej.Ja natknęłam się na tą modlitwę w piśmie Apostolat chorych,które otrzymywała moja mama co miesiąc od księdza. Moja pierwsza Nowenna Pompejańska była za zdrowie,jestem po raku...
Przeczytaj całość

Paweł: Przyszły pierwsze łaski ,tylko ja głupi ich nie odczytałem

Pierwszy raz Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać w zeszłym roku w maju.Po ok. dwóch tygodniach przyszły pierwsze łaski ,tylko ja głupi ich nie odczytałem, bo liczyłem na cud .Oczywiście też nie podzieliłem się z nikim ,ani nie podziękowałem.Za 3 m-ce też zacząłem się modlić i znowu przyszły drobne oznaki łaski a ja dalej czekałem na cud widoczny .Oczywiście nie podzieliłem się z nikim i znowu ,jak poprzednim razem szybko się skończyło .Teraz odmawiam 3 raz i od razu piszę , że zaczyna się wszystko układać lepiej .Proszę pamiętajcie o świadectwach łaski i podziękowaniach ,nawet za małe kroczki .Trzeba wszystko analizować . Matka Boża Pompejańska naprawdę pomaga .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Paweł: Przyszły pierwsze łaski ,tylko ja głupi ich nie odczytałem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Besi
Gość

Jak sie nie dziekuje to sie za to kare dostaje i sie psuje??

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
apostoł różańca
Gość
apostoł różańca

Do Besi, trzeba dziękować tak jak dziękujesz tym, którzy czynią Ci dobro.

Karola
Gość
Karola

Tak jest łaski przychodzą ,tylko trzeba nauczyć się je dostrzegać. Matka Boska naprawdę pomaga może nie od razu dostajemy wszystko co byśmy chcieli ale dostajemy inne rzeczy które są nam potrzebne i mimo przeciwności losu wszystko zaczyna się powoli układać a my nie zawsze potrafimy to docenić bo uważamy , że za mało dostaliśmy

Malina
Gość
Malina
Skłoniłeś mnie do napisania kilki słów. Nowenne P. zaczęłam odmawiać w ten piątek (3 dni temu). Już w ten dzień zaczęły się dziać rzeczy godne zastanowienia. Doszłam do przełomowych wniosków – postanowiłam odciąć się od toksycznego układu w którym tkwiłam od 1,5 roku. Decyzja przyszła nagle i była bardzo konkretna, nie miałam wahania czy robię dobrze, byłam pewna że to jedyna słuszna decyzja. Przez ostatnie kilka miesięcy relacja w której tkwiłam uwierała mi, najpierw ograniczyłam kontakt z tą osobą ale nie zakończyłam sprawy. W piątek przyszła ostateczna decyzja i tak też zrobiłam. Druga sprawa, że ta osoba nie godzi się… Czytaj więcej »
Malina
Gość
Malina

Aha! Wiem, że poruszamy tu sprawę Nowenny Pompejańskiej ale chciałam też bardzo pochwalić modlitwę do św Rity- patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Modlę się nią od zeszłego maja i tyle szczęścia co mnie spotkało od tego czasu to nigdy się nie zdarzyło. Dziękuję Ci św. Rito. Jeśli nie macie siły na codzienne odmawianie różańca to polecam modlitwę do św. Rity- jest krótka i skuteczna!

Jest kilka wersji modlitwy do św. Rity- ja odmawiam tą http://www.swietarita.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=110

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!