Paweł: Przyszły pierwsze łaski ,tylko ja głupi ich nie odczytałem

Pierwszy raz Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać w zeszłym roku w maju.Po ok. dwóch tygodniach przyszły pierwsze łaski ,tylko ja głupi ich nie odczytałem, bo liczyłem na cud .Oczywiście też nie podzieliłem się z nikim ,ani nie podziękowałem.Za 3 m-ce też zacząłem się modlić i znowu przyszły drobne oznaki łaski a ja dalej czekałem na cud widoczny .Oczywiście nie podzieliłem się z nikim i znowu ,jak poprzednim razem szybko się skończyło .Teraz odmawiam 3 raz i od razu piszę , że zaczyna się wszystko układać lepiej .Proszę pamiętajcie o świadectwach łaski i podziękowaniach ,nawet za małe kroczki .Trzeba wszystko analizować . Matka Boża Pompejańska naprawdę pomaga .

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Paweł: Przyszły pierwsze łaski ,tylko ja głupi ich nie odczytałem"

Powiadom o
avatar
Besi
Gość

Jak sie nie dziekuje to sie za to kare dostaje i sie psuje??

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
apostoł różańca
Gość
apostoł różańca

Do Besi, trzeba dziękować tak jak dziękujesz tym, którzy czynią Ci dobro.

Karola
Gość
Karola

Tak jest łaski przychodzą ,tylko trzeba nauczyć się je dostrzegać. Matka Boska naprawdę pomaga może nie od razu dostajemy wszystko co byśmy chcieli ale dostajemy inne rzeczy które są nam potrzebne i mimo przeciwności losu wszystko zaczyna się powoli układać a my nie zawsze potrafimy to docenić bo uważamy , że za mało dostaliśmy

Malina
Gość
Malina
Skłoniłeś mnie do napisania kilki słów. Nowenne P. zaczęłam odmawiać w ten piątek (3 dni temu). Już w ten dzień zaczęły się dziać rzeczy godne zastanowienia. Doszłam do przełomowych wniosków – postanowiłam odciąć się od toksycznego układu w którym tkwiłam od 1,5 roku. Decyzja przyszła nagle i była bardzo konkretna, nie miałam wahania czy robię dobrze, byłam pewna że to jedyna słuszna decyzja. Przez ostatnie kilka miesięcy relacja w której tkwiłam uwierała mi, najpierw ograniczyłam kontakt z tą osobą ale nie zakończyłam sprawy. W piątek przyszła ostateczna decyzja i tak też zrobiłam. Druga sprawa, że ta osoba nie godzi się… Czytaj więcej »
Malina
Gość
Malina

Aha! Wiem, że poruszamy tu sprawę Nowenny Pompejańskiej ale chciałam też bardzo pochwalić modlitwę do św Rity- patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Modlę się nią od zeszłego maja i tyle szczęścia co mnie spotkało od tego czasu to nigdy się nie zdarzyło. Dziękuję Ci św. Rito. Jeśli nie macie siły na codzienne odmawianie różańca to polecam modlitwę do św. Rity- jest krótka i skuteczna!

Jest kilka wersji modlitwy do św. Rity- ja odmawiam tą http://www.swietarita.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=110

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij