Paulina: Uzdrowienie przez Maryję

Bądź pozdrowiona o Najświętsza Maryjo! Jestem w trakcie odnawiania mojej pierwsze Nowenny Pompejańskiej. Kiedy o niej usłyszałam po raz pierwszy i przeczytałam na tej stronie stwierdziłam, ze to nie dla mnie, bo nie dam rady, nie mam tyle siły, żeby codziennie modlić się całym różańcem, łącznie z Tajemnicami Światła. Wtedy przyszłam choroba, zresztą miałam ją już wcześniej, ale nie sądziłam, że jest tak zaawansowana. Miałam bakterie, a konkretnie dwie, które były związane ze sprawami kobiecymi. Chciałam się starać o kolejne dziecko, ale dowiedziałam, się, że to może całkowicie wykluczyć poczęcie. Zaczęłam się leczyć, niestety z marnym skutkiem.

Tony antybiotyków,leki i lekarz mocno nadszarpnęły budżet domowy, a nie powodowały żadnego skutku. Wtedy przypomniałam sobie o tej stronie i modlitwie. Stwierdziłam, ze muszę dać radę, bo to moja ostatnia deska ratunku. Zwłaszcza, ze ja już kiedyś wymodliłam potrzebne łaski, a mianowicie w ciąży z moim dzieckiem ciągle się coś złego działo, szpital, potem leżenie w domu. Wtedy modlitwa do Najświętszej Maryi Panny i świętego Dominika zaowocowała utrzymaniem ciąży i urodzeniem zdrowego dziecka, które zresztą na drugie imię otrzymało na Chrzcie Świętym Dominika! Obecnie również Maryja wybłagała dla mnie cud. Ostatniego dnia części błagalnej pobrałam posiew na te bakterie, po kolejnym prze leczeniu silną antybiotykoterapią, (którą zresztą sama zaordynowałam nie wiem czemu, akurat tymi lekami, ale podejrzewam, że Matka Boska mi podpowiedziała) , zaniosłam do laboratorium i czekałam modląc się w części dziękczynnej. Po odebraniu wyniku ogłosiłam wszystkim dobrą nowinę. Bakterie znikły! W trakcie trwania nowenny spotykałam na swojej drodze dobrych ludzi, okazało się, że nawet jedna starsza Pani, którą spotkałam również odnawia nowennę, nawet otrzymałam od niej prezent, który głupio mi było przyjąć, choć o nim marzyłam, ale Ona się uparła. Widać Matka Najświętsza działa nawet przez obcych ludzi. Oczywiście zakończę część dziękczynną i nawet planuje kolejną Nowennę, za rodzeństwo dla mojej córki, jeśli oczywiście taka będzie wola Pana. Bardzo dziękuje Ci Kochana Matko za ta łaskę, nie umiem wyrazić jak jestem wdzięczna i obiecuję, że nie zmarnuje daru, który mi dałaś i będę potrafiła głosić Twoją chwałę innym. Chciałam również podziękować użytkownikom tej strony, którzy się za mnie pomodlili, bo zostawiłam tutaj prośbę o modlitwę o wyleczenie. Wasze modlitwy odniosły skutek, bardzo serdeczny Bóg zapłać.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
Wspin71emkaPaulinaGabriela (GJ)Honorata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ufająca
Gość
Ufająca

A mogę wiedzieć jakie miałaś bakterie? też mam ten problem…chociaż teraz muszę odczekać na posiew….mam nadzieję, że z Bożą pomocą będzie ujemny….

Paulina
Gość
Paulina

E, coli i E. fecalis (najtrudniejszy do wyleczenia szczep)

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Chwała Panu i Matce Bożej za orędownictwo i wielu łask w dalszym życiu!z Panem Bogiem

ajm
Gość
ajm

Chwała Panu! Moc wstawiennicza NMP jest taka tkliwa i jednocześnie mocna!
Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej rodziny.

Honorata
Gość
Honorata

Chwala Panu i wielu lask Bozych

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

„Każdy zarejestrowany dawca szpiku to szansa dla chorych. Nie jesteś dawcą? Dołącz do bazy”. Po wrzuceniu tego hasła w Google znajduje się pełna informacja. próbka to „przejechanie” patyczkiem kosmetycznym po wewnętrznej warstwie policzka.

emka
Gość
emka

To piękne świadectwo, gratuluję.
Ja odmawiam swoją pierwszą nowenne, jestem na 25 dniu części blagalnej, modlę się o powrót mojego chłopaka, bez którego nie potrafię żyć, wszystko się rozwaliło po 3latach bez żadnej konkretnej przyczyny, po prostu mnie zostawil. wierzę że Matka Boska mnie wysłucha, ale niestety póki co nie zapowiada się na to aby wszystko wróciło do normy, wierzę i modlę się nadal.

Wspin71
Gość
Wspin71

A może Matka Boża chce wyprosić dla Ciebie coś o wiele ważniejszego – dar prawdziwej miłości do samej siebie, byś nie musiała uzależniać własnego szczęścia od tego co na zewnątrz?

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!