Dorota: Dużo się nauczyłam

Skończyłam trzecią już Nowennę Pompejańską. Spotkałam się z opinią, ze to modlitwa dla ludzi małej wiary, którzy nie ufają, że za pierwszym razem zostali wysłuchani.
Przeczytaj całość

Ola: modlitwa dodaje mi sił

Nowennę znalazłam przypadkowo.Byłam w bardzo ciężkim stanie psychicznym.Rozstałam się z chłopakiem głównie z mojej winy, popełniłam wiele błędów ale on przy rozstaniu bardzo dużo nakłamał, ale mu to wybaczyłam.Chciałam przez to rzucić studia, wyjechałam na miesiąc.Za namową znajomych wróciłam i chciałam się z moim ex pogodzić, bo od powrotu zachowywał się jakbym była powietrze..Kiedy wystawiłam do niego rękę na zgodę usłyszałam najgorsze słowa w moim życiu nigdy bym się nie spodziewała, że on tak może do mnie mówić.
Przeczytaj całość

Ewa Maria Teresa: Moje uzdrowienie

Wykryto u mnie bardzo złośliwy nowotwór. Wpadłam w panikę. Na mszy o uzdrowienie stałam wraz z proboszczem Parafii p.w. św. Stanisława Kostki pod obrazem św. Jerzego Popiełuszki - tam ksiądz proboszcz prosił świętego o cud uzdrowienia. W trakcie Nowenny do św. Jerzego Popiełuszki ogarnął mnie spokój, przestałam się o siebie...
Przeczytaj całość

Ela: Spełnienie niewypowiedzianego pragnienia

To moje drugie świadectwo, pierwsze napisałam 3mc temu ... To świadectwo jest o tym jak Maryja spełniła moje nieśmiałe marzenie o pragnieniu bycia w Pompejach, chciałam osobiście podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski i dary jakie otrzymałam właśnie odmawiając Nowenne Pompejańską ...kończąc swoją majową NP dostałam niespodziewaną propozycję wyjazdu do Pompeji ale na sposób ludzki nie było to dla mnie finasowo możliwe :-)
Przeczytaj całość

Ola: Nie wątpię już!

Mam cudownego chłopaka! Ale on ma problem z zaakceptowaniem siebie, nie wierzy, że taka dziewczyna jak ja wybrała jego, jak sam mówi. Oprócz tego czasem ciężko mi się z nim dogadać, jest zamknięty w sobie, chciałam by się przede mną otworzył i podzielił obawami, problemami....Dodam, że nasz związek oparty jest nie tylko na miłość, ale przede wszystkim na Bogu, w październiku chodziliśmy razem ja różaniec co jeszcze bardziej wzmocniło naszą relację. Pewnego wieczoru kiedy byliśmy razem na modlitwach wystawienniczych w Częstochowie rozdzieliliśmy się, on wolał stać przy drzwiach i upierał się przy tym. Ja powiedziałam wtedy na głos, że muszę pomodlić się, by nie był taki uparty....
Przeczytaj całość

Natalia: Pomoc w zdaniu egzaminów

Kilka tygodni temu skończyłam odmawiać NP. Codziennie obiecuję sobie, że napiszę świadectwo, ale albo zapominam, albo jestem zmęczona. Dzisiaj przyszedł nareszcie ten dzień, kiedy podzielę się z Wami łaskami, które otrzymałam za pośrednictwem Matki Bożej  Szczerze mówiąc, nie do końca wiedziałam w jakiej intencji mam się modlić, zwłaszcza, że tę NP zaczęłam odmawiać po kilku miesięcznej przerwie. Jako że jestem studentką, pomyślałam, że warto modlić się o zdanie sesji. Jednak moje wspomnienia odnośnie odmawiania nowenny w intencji zdania sesji nie były optymistyczne. Dwa razy modliłam się w tej intencji, gdy byłam jeszcze na I roku i kończyło się to oblanymi egzaminami oraz wakacjami z ogromnym obciążeniem psychicznym. Stwierdziłam jednak, że nie dam się podszeptom Złego i wbrew niemiłym doświadczeniom zaczęłam odmawiać NP. Zmodyfikowałam jednak nieco intencję. Nie modliłam się o „Zdanie sesji”, ale o to, aby Bóg dał mi siłę, abym zdążyła opanować materiał, tak po prostu, abym „Dała radę się uczyć”- wiadomo, zmęczenie, stres, senność robią swoje.
Moja modlitwa została wysłuchana! W czasie odmawiania zaliczałam wszystko w pierwszym terminie – kolokwia, egzaminy, czy odpowiedzi ustne. To naprawdę zasługa NP! Dla mnie to było niewiarygodne doświadczenie opieki Matki Bożej.
I z perspektywy czasu muszę przyznać, że chyba te porażki były mi potrzebne (gdyby nie były, to Pan Bóg by mnie nie wystawiał na taką próbę, tak sobie tłumaczę). Wiem, że dla niektórych moje problemy będą błahe, nieistotne. Nie mam jednak rodziny, męża, dzieci, jestem zdrowa… Więc martwię się tym, co teraz w moim życiu jest bardzo ważne – czyli nauka, studia, dbanie o swoją przyszłość.
Pozdrawiam, z Panem Bogiem

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Natalia: Pomoc w zdaniu egzaminów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość

Bardzo dojrzale swiadectwo. Ja równiez modle sie w pewnej intencji i wszystko idzie nie tak, wrecz na odwrót i nie mam juz sily ani cierpliwosci. Dzisiaj minal ostatni dzien Nowenny i jak na razie odpuszcze sobie bo czuje ze to nie ma sensu. Bardzo chcialabym napisac pozytywne swiadectwo, moze kiedys to nasapi.

daria.np
Gość
daria.np
Elu jak jest złe to jest dobrze. 🙂 wiesz ja półtorej roku temu pierwszy raz odmawiałam NP i było beznadziejnie, a intencja szła jak po gruzie… Wierz mi zero szans… Miałam masę złości do Boga i wyrażenie „nie do odparcia” brzmiało komicznie… Tylko to nie magia, nie bankomat, wkładasz modlitwę, wyjmujesz laske… To tak nie działa, ale powiem Ci, ze owa intencja ruszyła sie rok i dwa miesiące po skończeniu nowenny, ruszyła sie tak, ze mogłam mieć chociaż nikła nadzieje. I tej nadziei sie chwyciłam, ale na te nadzieje czekałam ponad rok! I dzis Ci powiem warto było sie tej… Czytaj więcej »
danka
Gość

Elu,”…nie idzie, więc pójdzie…”( S.Beckett)- jemu zabrakło wiary, a Ty ją masz, więc uwierz tylko … 🙂

TERESA
Gość
TERESA

Pragnę napisać że w tej chwili są rekolekcje dla młodzieży z ŁAP w radiu Maryja które prowadzi ks.Dominik Chmielewski cudowne .

Natalia
Gość
Natalia

Dziękuję Kochani za opublikowanie świadectwa w dniu moich urodzin, wspaniały prezent! 🙂 <3

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!