Iwona: Modlitwa o zdrowie syna

Nowennę pompejańską odmówiłam w intencji mojego synka, o dobre wyniki badań i zdrowie. Przez dłuższy czas (parę miesięcy) codziennie bolał go brzuch, biegał też średnio po 5 razy na dzień do łazienki, kilka razy pojawiła się krew, śluz.
Read More

Magdalena: Nowenna pompejańska to moje życie

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Chce powiedziec, ze Nowenna Pompejanska okazala sie moim sukcesem. Jestem aktywna, kiedys nie zawsze tak bylo. Nowenna Pompejanska okazala sie niezwykla modlitwa. Moge smialo powiedziec, ze modlitwa Nowenna Pompejanska okazala sie niezwykla sprawa.
Read More

Anka: Z pokorą zawierzcie siebie Matce

Długo zastanawiałam się nad złożeniem tego świadectwa, ale po 3 odmówionych Nowennach i łaskach płynących obficie przez wstawiennictwo Matki Boskiej twierdzę, że jest ono konieczne na chwałę Królowej Nieba
Read More

Jane: Wystarczy zaufać Maryi

Na cud ,który się wydarzył czekałam ponad dziesięć lat.Zostałam wysłuchana jeszcze przed zakończeniem odmawiania nowenny.Co powiedzieć i jak dziękować?Nie wiem.Wiem ,że wierzę w Boga i wierzę we wstawiennictwo Maryi.Królowo Różańca Świętego módl się za nami...
Read More

Monika: podczas odmawiania tej Nowenny mam jakieś głupie myśli

Treść świadectwa: To jest druga moja Nowenna Pompejańska odmawiana w intencji mojego zdrowia, pierwszą zaczęłam w październiku zaraz przed rozpoczęciem leczenia i teraz kończę część błagalną drugiej i póki co jest poprawa w moim stanie zdrowia jednak do końca się nie wyleczyłam. To jest moja kolejna Nowenna Pompejańska i zawsze miałam pewność, że zostanie wysłuchana i odczuwałam spokój (wszystkie poprzednie prośby były wysłuchane prędzej czy później) jednak teraz bardzo się martwię. W ogóle podczas odmawiania tej Nowenny mam jakieś głupie myśli, ciężko mi się skupić.
Bardzo proszę o wsparcie w modlitwie. Ja chętnie też się za kogoś pomodlę 🙂
Bóg zapłać!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Monika: podczas odmawiania tej Nowenny mam jakieś głupie myśli"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Witam. Podczas odmawiania NP miałam taki sam problem ze skupieniem. Mi pomogło rozważanie tajemnic poprzez ich czytanie z Pisma Świętego. Powodzenia!

Piotr
Gość
Witaj Kochana ! Już sam fakt podjęcia przez Ciebie NP jest czymś WIELKIM , Zanosząc prośby do Maryi przez NP używasz mozna powieciec najsilniejszej broni jaka tylko została stworzona , zostaniesz wysłuchana jezeli prosisz w pokorze , tymbardzieje ze zanosisz ja w tak pokornej intecji jak własne zdrowie , czasu , troszkę czasu , miej jednak świadomość ze piekło wrze z gniewu do Ciebie ze modlisz sie już 2 NP Szatan ma ograniczone pole działania wiec jedna z form jest uprzykrzanie ci tej modlitwy przez natarczywe myśli lub stan zniechęcenie , jezeli tak jest to nie martw sie , to… Czytaj więcej »
Monika Makowska
Gość
Mojej Imienniczce bardzo dziękuję za piękne świadectwo (nie martw się Kochana, na pewno wyzdrowiejesz), a Tobie Piotrze – za niezwykły komentarz, który także wiele mi wyjaśnił. Także odmawiam Nowennę Pompejańską (jestem w trakcie jedenastej). Podczas piątej NP też miałam problem z głupimi myślami – poszłam do spowiedzi z tego powodu, ale kapłan mnie uspokoił że te myśli nie pochodzą ode mnie. Ta właśnie Nowenna była jak do tej pory zdecydowanie najtrudniejsza – odmawiałam ją w zeszłym roku od niedzieli palmowej do 21 maja (wigilia wspomnienia świętej Rity). Była to NP o nawrócenie Rosji – poza głupimi myślami był też koszmar… Czytaj więcej »
BJ
Gość
An.
Gość

Ja również odmawiam Nowennę i cały czas myśli mi uciekają, a to jestem na zakupach, a to rozmowy słyszę, pojawiają się obrazy nie mogę sobie z tym poradzić, ale zawsze wracam do rozważań, włączyłam modlitwę do Michała Archanioła i poprawę zauważyłam w części dziękczynnej, natomiast błagalna cały czas była pod górkę, nie jesteś sama. Zastanawiałam się jak inni mają,

Halina
Gość
Halina

cały czas myśli mi uciekają – ja też tak mam

Agata
Gość

Modlę się za zdrowie mojej córeczki…Dopiero zaczęłam ,to trzeci dzień i od trzech dni nasiliły się córci złe objawy choroby.Dopiero czytając Wasze komentarze myślę,że to diabeł na Niej wywiera wpływ.Czy jest to możliwe???Gdy zaczęłam NP córcia coraz gorzej się czuje.Proszę o odpowiedz

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.