Monika: podczas odmawiania tej Nowenny mam jakieś głupie myśli

Treść świadectwa: To jest druga moja Nowenna Pompejańska odmawiana w intencji mojego zdrowia, pierwszą zaczęłam w październiku zaraz przed rozpoczęciem leczenia i teraz kończę część błagalną drugiej i póki co jest poprawa w moim stanie zdrowia jednak do końca się nie wyleczyłam. To jest moja kolejna Nowenna Pompejańska i zawsze miałam pewność, że zostanie wysłuchana i odczuwałam spokój (wszystkie poprzednie prośby były wysłuchane prędzej czy później) jednak teraz bardzo się martwię. W ogóle podczas odmawiania tej Nowenny mam jakieś głupie myśli, ciężko mi się skupić.
Bardzo proszę o wsparcie w modlitwie. Ja chętnie też się za kogoś pomodlę 🙂
Bóg zapłać!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Monika: podczas odmawiania tej Nowenny mam jakieś głupie myśli"

Powiadom o
avatar
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Witam. Podczas odmawiania NP miałam taki sam problem ze skupieniem. Mi pomogło rozważanie tajemnic poprzez ich czytanie z Pisma Świętego. Powodzenia!

Piotr
Gość
Witaj Kochana ! Już sam fakt podjęcia przez Ciebie NP jest czymś WIELKIM , Zanosząc prośby do Maryi przez NP używasz mozna powieciec najsilniejszej broni jaka tylko została stworzona , zostaniesz wysłuchana jezeli prosisz w pokorze , tymbardzieje ze zanosisz ja w tak pokornej intecji jak własne zdrowie , czasu , troszkę czasu , miej jednak świadomość ze piekło wrze z gniewu do Ciebie ze modlisz sie już 2 NP Szatan ma ograniczone pole działania wiec jedna z form jest uprzykrzanie ci tej modlitwy przez natarczywe myśli lub stan zniechęcenie , jezeli tak jest to nie martw sie , to… Czytaj więcej »
Monika Makowska
Gość
Mojej Imienniczce bardzo dziękuję za piękne świadectwo (nie martw się Kochana, na pewno wyzdrowiejesz), a Tobie Piotrze – za niezwykły komentarz, który także wiele mi wyjaśnił. Także odmawiam Nowennę Pompejańską (jestem w trakcie jedenastej). Podczas piątej NP też miałam problem z głupimi myślami – poszłam do spowiedzi z tego powodu, ale kapłan mnie uspokoił że te myśli nie pochodzą ode mnie. Ta właśnie Nowenna była jak do tej pory zdecydowanie najtrudniejsza – odmawiałam ją w zeszłym roku od niedzieli palmowej do 21 maja (wigilia wspomnienia świętej Rity). Była to NP o nawrócenie Rosji – poza głupimi myślami był też koszmar… Czytaj więcej »
BJ
Gość
An.
Gość

Ja również odmawiam Nowennę i cały czas myśli mi uciekają, a to jestem na zakupach, a to rozmowy słyszę, pojawiają się obrazy nie mogę sobie z tym poradzić, ale zawsze wracam do rozważań, włączyłam modlitwę do Michała Archanioła i poprawę zauważyłam w części dziękczynnej, natomiast błagalna cały czas była pod górkę, nie jesteś sama. Zastanawiałam się jak inni mają,

Halina
Gość
Halina

cały czas myśli mi uciekają – ja też tak mam

Agata
Gość

Modlę się za zdrowie mojej córeczki…Dopiero zaczęłam ,to trzeci dzień i od trzech dni nasiliły się córci złe objawy choroby.Dopiero czytając Wasze komentarze myślę,że to diabeł na Niej wywiera wpływ.Czy jest to możliwe???Gdy zaczęłam NP córcia coraz gorzej się czuje.Proszę o odpowiedz

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij