Anna: Różaniec jest częścią mojej codzienności

Od kilku lat jestem w kółku różańcowym, jednak odmawianie codziennie dziesiątki różańca często stanowiło problem. Wymówki były różne: brak czasu, zmęczenie, zapominanie. Wiele czytałam i słyszałam, że Różaniec to piękna modlitwa, że bardzo pożyteczna dla ludzi, że sama Matka Boża w objawieniach prosiła o odmawianie Różańca, że to ukochana modlitwa świętego Jana Pawła II.
Przeczytaj całość

Jola: Otrzymałam łaski nie prosząc o nie

Nie wiem jak mam dziękować za otrzymane łaski.Otrzymałam je nie prosząc o nie. Nowennę odmawiałam na początku za moje ukochane wnuczki, córkę, męża itd. Jest to dopiero moja szósta nowenna.Modlitwa nie do odparcia.Jestem spokojniejsza dałam pod opiekę to co mam najcenniejszego swoich najbliższych.
Przeczytaj całość

Hala: Dziękuję Maryjo

Chciałabym złożyć moje drugie świadectwo z dwóch ostatnich NP,które zostały wysłuchane.Modliłam się o poprawę relacji z mężem, który stał się bardzo nerwowy,zły,opryskliwy.Zostałam wysłuchana już w pierwszych dniach NP.Jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki mąż stał się potulny jak baranek,miły i dobry jak kiedyś.
Przeczytaj całość

Basia: Zaufajcie Mateńce Przenajświętszej

Podchodzilam Do Nowenny Pompejanskiej moze nascie razy. Nie udawalo mi sie dokonczyc do konca tak naprawde:/ Pomyslalam ze jak dokoncze chociaz raz Nowenne to napisze Swiadectwo. Pomyslalam ze jak nie odmowie do konca Nowenny to moja prosba nie bedzie wysluchana bo jak moglabym sobie na to zasluzyc otoz moji Bracia i Siostry Bog jest wszechmogacy, dobrotliwy.
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowa praca

Moją drugą nowennę pompejańską zakończyłam 24 grudnia, w dzień wigilii, prosiłam Maryję o pomoc dla mojego męża, który w ostatnim czasie miał trudny czas, niskie poczucie wartości spowodowane głownie pracą z której nie był zadowolony i próbował od kilku lat ja zmienić bezskutecznie. Maryja mnie wysłuchała i już wiemy ze od 1 marca zaczyna nowa pracę i to taką jaka mu się marzyła przez te lata, bardzo dziękuję Ci Maryjo za pomoc.
Przeczytaj całość

Monika: Opieka Matki Bożej

Witajcie,
chciałam podzielić się z wami moim świadectwem otrzymanych łask za pośrednictwem Matki Bożej. Nie skończyłam odmawiać mojej NP (bodajże 8 NP) z powodu wypadku. Złamałam bardzo poważnie nogę w kostce i i tylko dzięki opiece Matki Bożej w ekspresowym tempie zrobiono mi operację i po zaledwie 3 dniach zostałam wypisana ze szpitala. Teraz czeka mnie długie leczenie i rehabilitacja. Moją nowennę odmawiałam w intencji wszelkich łask potrzebnych mnie i mojemu mężowi a zwłaszcza łaski poczęcia dziecka- jak na razie Bóg ma dla nas inny plan i tylko on wie kiedy zesłać ten CUD- w połowie nowenny odwiedził moich teściów znajomy który też nie ma jeszcze dzieci, spytał się o nas i kiedy jakie wnuki będą na co moi teściowie spytali się go a co z jego staraniami a on na to- TYLKO BÓG WIE KIEDY ZESŁAĆ DZIECKO NA TEN ŚWIAT.

Poczytałam to za znak i cierpliwie czekam na spełnienie się tej łaski chociaż zły teraz bardzo namieszał. Nowennę miałam zakończyć 21 marca-jak się okazało w ten dzień mam ściąganie szwów i wizytę u ortopedy 🙂 lecz przerwałam nowennę z powodu tego wypadku. W szpitalu nie miałam siły żeby ją odmówić lecz przepraszałam Matke Bożą za to i na sali operacyjnej ( miałam znieczulenie w kręgosłup) odmawiałam w myślach różaniec patrząc się na krzyż który tam wisiał na ścianie. Matka Boża zatroszczyła się o wszystko- miałam dobrą opiekę i operacja przebiegła bez powikłań, cieszę się że tak szybko wyszłam ze szpitala. Pracę również wyprosiła mi Matka Boża- umowę przedłużono mi 11 lutego (jak sie okazało jest to swięto Matki Bożej z Lourdes) w pracy na ścianie wisiał krzyż a za mną było zdjęcie Matki Bożej podpisane słowami: „Tylko w niej Twoja nadzieja” 🙂 Jak przyszłam pierwszy dzień do pracy i zobaczyłam to wszystko to tylko się uśmiechnęłam i w myślach dziękowałam Matce Bożej. Ludzie też byli bardzo religijni, płaca była minimalna lecz na cały etat co w tych czasach jest cudem. Teraz z pół roku będę w domu i pewnie już umowy mi nie przedłużą lecz ufam Matce Bożej że ona może wszystko. Dziękuję Ci za wszystko Maryjo! Nawet za łaski które jeszcze nie dostrzegam. Bardzo martwi mnie teraz że bardzo długo nie będę w kościele (jak iść o kulach i z bolącą nogą) i nie pójdę do spowiedzi świętej na święta. Zachęcam gorąco was do odmawiania tej pięknej modlitwy. Matka Boża nikogo nie zostawi i ześle potrzebne łaski. Od jutra odmawiam następną nowennę w intencji mojego szybkiego powrotu do zdrowia bo zdrowie jest najważniejsze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Monika: Opieka Matki Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Justyna
Gość
Justyna

Nie martw się. Msze św. są w internecie, telewizji, a na spowiedź poproś księdza, a na pewno Cię odwiedzi!

Obrazki z nowenną pompejańską?