Mirka: Dla Boga nie ma nic niemożliwego! Czyni cuda.

Jest to moje kolejne świadectwo i podziękowanie Maryji za otrzymane łaski. Ta modlitwa daje mi siłę i moc wytrwania w trudnych chwilach, pozwala być bliżej Boga. Dzięki niej staram się uczestniczyć w codziennej Eucharystii i całe moje życie i mojej rodziny zawierzam Panu Jezusowi i Matce Najświętszej.
Odmówiłam 7 nowenn pompejańskich, obecnie jestem w trakcie odmawiania 8 nowenny w intencji mojego 2,5 letniego wnuczka. Prawie wszystkie moje prośby zostały wysłuchane. Od kilku lat byliśmy z mężem w bardzo trudnej sytuacji życiowej (m kredyty, komornik, groźba bankructwa długo istniejącej rodzinnej firmy). Jedynym wyjściem z całej sytuacji była sprzedaż nieruchomości, w której działała firma co nie było wcale takie proste.

Po drodze trafiliśmy na osoby, które zamierzały nas oszukać i jeszcze bardziej pogłębiły naszą dramatyczną sytuację. Jednak Pan Jezus i Matka Boża Pompejańska ochronili nas przed tym.
Modliłam się również do św. Tadeusza Judy, św. Rity i Koronką do Bożego Miłosierdzia. Doświadczyłam także jak wielką moc ma Modlitwa Uwielbienia Boga Najwyższego( Modlitwa Jerycha) przez 7 dni wg starego testamentu. Jest to modlitwa nie wstawiennicza, nie błagalna ale uwielbienia.( św.Franciszek)
Bóg zlitował się nad nami i pomógł wyjść z tej trudnej sytuacji i sprzedaliśmy tę nieruchomość.
Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego z Pompejów za te wszystkie łaski
Chwała Panu!
Trwajcie w modlitwie i zawierzajcie Wasze sprawy Panu Jezusowi i Matce Bożej.

NOWENNA DO MATKI 

+ płócienny szkaplerz

BOŻEJ SZKAPLERZNEJ

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…