Barbara: Mieliśmy z mężem wielkie problemy finansowe

Może ktoś kto ma podobne kłopoty lub inne i traci nadzieję bo wciąż jest coraz gorzej i mimo modlitw wszystko idzie w odwrotnym kierunku zaufa Bogu jak ja
Read More

Ula: Uprosiłam zmianę pracy dla męża

Pragnę podzielić się świadectwem otrzymanej łaski dla mojego męża uproszonej w Nowennie Pompejańskiej. Nowenny odmawiam nieprzerwanie od 1.10.2013 r. i już odmówiłam 4 z tego 1 i 4 w intencji męża o zmianę pracy. 4 nowennę skończyłam 4 maja. Pewnego dnia w kwietniu rozmawiając z mężem próbowałan zachecić go aby...
Read More

Anna: W małżeństwie siostry dzieje się już lepiej

W małżeństwie siostry dzieje się już lepiej. Ponadto w czasie odmawiania części błagalnej otrzymałam ofertę pracy, złożyłam dokumenty i zostałam przyjęta. Tydzień po zakończeniu nowenny zaczęłam pracować.
Read More

Emilia: Jestem mamą

Nazywam się Emilia i Mam 25 lat. Z pomocą Nowenny Pompejańskiej zostałam Mamą. Dwukrotnie byłam w ciąży i poroniłam, nie znany był powód tych niepowodzeń. Nie poddawałam się. Trwałam w modlitwie. I odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji potomstwa.W niedługim czasie zaszłam trzeci raz w upragnioną ciąże, która rozwiązała się powodzeniem.
Read More

Bronia: Maryjo -Tyś strazniczką naszego losu

w glorii gwiazd złotych Pani Kosmosu...Pragnę podzielić się z Tobą i Twoją rodziną radoscią i pokojem bijacym z Betlejwmskiej szopki..Maryja obecna jest w życiu kazdego z nas , tylko zaproscie ją do siebie , jestem w trakcie odmawiania 6 nowenny -Maryja czuwa nade Mną i jest przy Mnie , warto...
Read More

Mirka: Dla Boga nie ma nic niemożliwego! Czyni cuda.

Jest to moje kolejne świadectwo i podziękowanie Maryji za otrzymane łaski. Ta modlitwa daje mi siłę i moc wytrwania w trudnych chwilach, pozwala być bliżej Boga. Dzięki niej staram się uczestniczyć w codziennej Eucharystii i całe moje życie i mojej rodziny zawierzam Panu Jezusowi i Matce Najświętszej.
Odmówiłam 7 nowenn pompejańskich, obecnie jestem w trakcie odmawiania 8 nowenny w intencji mojego 2,5 letniego wnuczka. Prawie wszystkie moje prośby zostały wysłuchane. Od kilku lat byliśmy z mężem w bardzo trudnej sytuacji życiowej (m kredyty, komornik, groźba bankructwa długo istniejącej rodzinnej firmy). Jedynym wyjściem z całej sytuacji była sprzedaż nieruchomości, w której działała firma co nie było wcale takie proste.

Po drodze trafiliśmy na osoby, które zamierzały nas oszukać i jeszcze bardziej pogłębiły naszą dramatyczną sytuację. Jednak Pan Jezus i Matka Boża Pompejańska ochronili nas przed tym.
Modliłam się również do św. Tadeusza Judy, św. Rity i Koronką do Bożego Miłosierdzia. Doświadczyłam także jak wielką moc ma Modlitwa Uwielbienia Boga Najwyższego( Modlitwa Jerycha) przez 7 dni wg starego testamentu. Jest to modlitwa nie wstawiennicza, nie błagalna ale uwielbienia.( św.Franciszek)
Bóg zlitował się nad nami i pomógł wyjść z tej trudnej sytuacji i sprzedaliśmy tę nieruchomość.
Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego z Pompejów za te wszystkie łaski
Chwała Panu!
Trwajcie w modlitwie i zawierzajcie Wasze sprawy Panu Jezusowi i Matce Bożej.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?