S.: Zaufajcie Matce Bożej, a zaopiekuje się Wami

Szczęść Boże Kochani. Obiecałam Matce Bożej, że podzielę się świadectwem po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Moje życie jest bardzo skomplikowane, od kilku lat doświadczają mnie trudności w niemalże każdej sferze życia, z którymi nie miałam już siły sama sobie poradzić. Dlatego zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w pewnej, bardzo ważnej dla mnie intencji. Nie została ona jeszcze spełniona, ale za to pod koniec jej odmawiania stał się jeden, pewien, wielki cud, w innej sferze życia, który zaistniał tylko i wyłącznie za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej.
Read More

Renata: Pełnia szczęścia, miłości i pokoju

Jestem po trzeciej nowennie, ogromnie wdzięcznna Najświętszej mateczce za wyproszone łaski i za 'bonus', bo to co otrzymałam dodatkowo, uratowało moje życie. Jest to nawrócenie z katoliczki, w prawdziwie wierzącą. Poznałam Jezusa żywego i doświadczyłam działania Ducha Świętego. Jestem zauroczona szybkością i sposobem działania naszego Pana, które nie mieszczą się w naszych umysłach.
Read More

Basia: Łaska zdrowia i cudowny spokoj

To co mnie spotkalo to laska tak ogromna i nasuwa się pytanie czy na nią zasłużyłam i odpowiedż tak bo Matka Boża nas umiłowala jak Pan Jezus i pan Bóg którzy zezwolili na dostąpienie tych łask.
Read More

Anna: Dar Macierzyństwa

Ponad cztery lata temu zostałam żoną wspaniałego człowieka. Z radością i nadzieją patrzyliśmy w przyszłość. Kilka miesięcy po ślubie okazało się, że jestem w ciąży. Choć ta wiadomość nieco nas zaskoczyła cieszyliśmy się z mężem, że nasza rodzina się powiększy. Niestety radość trwała krótko, w 8 tygodniu ciąży trafiłam do...
Read More

Helena: po śmierci męża co noc miałam bardzo męczące sny z nim w roli głównej

Zostałam wysłuchana O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od córki, której koleżanka dała do poczytania czasopismo Królowa Różańca Świętego.
Read More

Matka: Nie używam słowa ”wysłuchana” , bo modlitwa to rozmowa a nie lista życzeń

Szczęść Boże .
Postanowiłam napisać kilka słów o swoim spotkaniu z Maryją. Odkąd odmawiam nowenny czuję że spotykam się z Bogiem i Maryją .Moja modlitwa to rozmowa . Modlę się w różnych intencjach a szczególnie za moje dzieci. Jak wszyscy odkryłam nowennę bo moje życie zaczynało się rozpadać. Choroby nałogi kłótnie…

Znalazłam ratunek w modlitwie. Ona dodaje mi siły nadziei i bliskość z Bogiem. Nie używam słowa ”wysłuchana”. Modlę się bo czuję że mam do kogo się zwrócić z problemem że mogę się wyżalić wypłakać i nikt mnie nie wyśmieje. Nie oczekujcie cudów . Bóg dał ludziom wolną wolę i można jedynie prosić o opatrzność Bożą w wyborze lepszej drogi. Ja modlę się zawsze w dobrych i złych chwilach . Staram się dziękować za łaski a nie tylko wymagać i prosić. Obiecałam Maryi że nigdy nie rozstanę się z różańcem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!