Mirka: Dziękuję Matko miłosierna

Szczęść Boże wszystkim, którzy odwiedzają tę stronę. Pragnę złożyć drugie świadectwo z odmawiania tej cudownej modlitwy.
Przeczytaj całość

Izabela: Życie wieczne

O śmiertelnej chorobie mojej siostry dowiedziałam się późną jesienią 2016 r.To były przerzuty po, wydawało się uleczonym 15 lat temu, nowotworze piersi. Przerzuty do kości. Byłam zrozpaczona i wściekła. Po ludzku szukaliśmy pomocy po lekarzach, szpitalach itp. Siostra zaczynała cierpieć fizycznie, ale była bardzo dzielna emocjonalnie.
Przeczytaj całość

Ewa: łaska siły i zdrowia dla mojej siostry, uzdrowienie

Nie wiem dlaczego nie napisałam tego wcześniej, dlaczego wcześniej nie podzieliłam się tym co wydarzyło się w moim życiu w życiu mojej rodziny... W październiku zeszłego roku dowiedziałam się, że moja siostra choruje na raka - czerniak.. kiepska odmiana bo oporna na leczenie, wszystko potoczyło się bardzo szybko... pojawił się...
Przeczytaj całość

Marzena: To właśnie dziś, po 4 latach przystąpiłam do spowiedzi

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Dziś zakończyłam moją pierwszą Nowennę.Ten czas pelen był emocji i znaków.Czytając świadectwa,na początku odmawiania,zwróciłam uwagę na fakt,że często daty początku i końca nowenny,są szczególnym wydarzeniem w życiu Kościoła.Daty mojej nowenny wydawały mi się takie zwyczajne.Ale Matka Boża-datę 5 lutego 2016,uczyniła dla mnie wydarzeniem zaskakującym,oczekiwanym i najcenniejszym.Odmawiałam nowennę w intencji zdrowia mojego męża,a otrzymałam dar uzdrowienia mojej duszy i serca.

milosierny15 lutego zmarł Tata mojego męża i moje obawy jak mąż to zniesie,wlaśnie Matka Boża wzięła na siebie.Mąż mimo ogromnego bólu,dziękował Bogu za lekką śmierć Taty,za to że pozwolił mu mieć Tatę tak długo,za to że byliśmy przy nim do końca…Niemal czuliśmy,że w ostatnich dniach,godzinach Taty jesteśmy prowadzeni,czuliśmy wsparcie i miłość niebios.Siła mojego męża,była wyrazem miłości Matki Bożej ,Ducha Świętego,Jezusa i Pana Boga.Jego dusza i serce,mimo tak wielkiej straty są zdrowe,bo Maryja czuwa nad nim.Dziękuję Ci Matko Boża,że jesteś przy nas i otaczasz nas matczyną miłością.Amen

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Marzena: To właśnie dziś, po 4 latach przystąpiłam do spowiedzi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa.A
Gość
Teresa.A

Amen

Obrazki z nowenną pompejańską?