Agnieszka: modlitwa o pokój – wspaniały efekt już jest widoczny!

To moja 4 Nowenna Pompejańska. Tym razem prosiłam Maryję o wstawiennictwo u Pana w sprawie pokoju w naszej rodzinie. Generalnie mamy wiele trudnych spraw, wiele urazów z wielu pokoleń zarówno w mojej wyjściowej rodzinie jak i w rodzinie wyjściowej mojej męża. Najbardziej pilne było jednak to, że 3 lata temu pokłóciliśmy...
Read More

Justyna: Problemy odeszły

Witam. Odmówiłam już wiele nowenn i składałam już świadectwa. Ale dopiero ostatnio zdałam sobie sprawę z jak wielu dolegliwości (o które nie prosiłam zostałam uzdrowiona). Miałam zespół drażliwego jelita, problemy hormonalne, nerwicę i chyba nawet depresję. Teraz widzę, że te problemy odeszły, a w ich miejsce zagościł spokój. Ostatnia nowenna była trudna. O zdrowie w mojej rodzinie (trochę się pokomplikowało). Wierzę że będzie dobrze. Teraz modlę się za zdrowie chorego taty.
Read More

Joanna: jak wiele łask dała mi Nowenna

O Nowennie dowiedziałam się od kolegi. Najpierw bardzo zaciekawiona zaczęłam studiować tę właśnie stronę w internecie. Potem zaczęłam odmawiać Nowennę w bardzo osobistej intencji. Przyznaję, iż na początku było bardzo trudno. Jak gdyby ktoś lub coś niedobrego próbowało mnie oderwać od Nowenny. Przychodziły mi do głowy różne rozpraszające mnie myśli....
Read More

Anonimka: Nie wysłuchana modlitwa?

JAK DLA MNIE TA MODLITWA JEST NIE DO ODPARŁA. DZIĘKI TEJ MODLITWIE OTRZYMAŁAM WIELE ŁASK, POMOCY OD MATKI BOŻEJ. WIELE ZROZUMIAŁAM I DOWIEDZIAŁAM SIĘ DZIĘKI TEJ MODLITWIE. WIEM ,ŻE WSZYSTKO W ŻYCIU MA SENS WOLA BOGA JEST NAJLEPSZA.
Read More

Krystyna: Dziękuję Ci Matko za wszystko!

O nowennie usłyszałam w kwietniu 2014 r. Od tego czasu ją odmawiam każdego dnia rano, w drodze do pracy, z pracy, w czasie wypełniania codziennych domowych obowiązków i wieczorem, kiedy już opadam ze sił, a oczy się same zamykają.
Read More

Marzena: Nawrócił się mój syn dla którego myślałam że nie ma ratunku

O Nowennie Pompejanskiej dowiedziałam się z internetu. Koleżanka napisała że jest nie do odparcia i jaką ma moc ta Nowenna. Z początku myślałem że nie dam rady odmawiać aż trzech części Różańca,ale dla chcącego nie ma nic trudnego, można połączyć różaniec z pracą i obowiązkami. Jestem osobą naprawdę wierzącą i różaniec nie jest mi obcy.Żałuję bardzo że tak późno zaczęłam się modlić tą Nowenną,ale wiem że teraz bardziej potrzebują mojej modlitwy. Od sierpnia 2015 r.zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską i widzę jak naprawdę działa Matka Boża. Najpierw została uwolniona z nałogu tytoniowego moją synowa,a paliła naprawdę bardzo dużo .

Później nawrócił się mój syn dla którego myślałem że nie ma ratunku.Szatan działa obok niego ale widzę jak Matka Boża chroni go swoim płaszczem. Ja dalej odmawiam Nowennę za drugiego syna i nie jest to jedna ale już kolejna .On również strasznie zabłądził i to jak bardzo.Nie chodzi do kościoła, kradnie, wynosi z domu i bierze różne używki. Nie ma dnia żebym modląc się za niego nie zalewała się łzami.Nie wiem gdzie ją popełniła błąd w wychowaniu. Proszę Cię Matko Boża Pompejańska miej litość nad moim i Twoim synem.Uratuj go błagań. Kocham Cię Matko Boża i wierzę że go nie opuścisz. Serdecznie dziękuje za otrzymane łaski i do końca życia nie przestanę Ci dziękować. Proszę wszystkich o modlitwę za mnie o wytrwałość i za mojego syna .A wszyscy którzy są naprawdę w potrzebie to proszę Różaniec do ręki i dalej nie zwlekajcie .Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

18 komentarzy do "Marzena: Nawrócił się mój syn dla którego myślałam że nie ma ratunku"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Honorata
Gość
Honorata

Nie poddawaj się Bóg jest z Tobą 🙂

Ksena
Gość

O modlitwie matki za syna przez aniolow strozow

https://youtu.be/4HrxFKkpsko

Wiedehöft
Gość
Wiedehöft

Nie zrobiłaś błędu w wychowaniu! !!Mój syn był dobrym i kochanym dzieckiem jak się ożenił zerwał kontakt ze mną i córką
Też się za niego modlę i mam nadzieje że się odezwie
Z Panem Bogiem

Ksena
Gość
Paweł Gerard
Gość
Paweł Gerard

Koronka do Krwawych Łez Maryi, niech Pani odmawia też, oraz do Bożego Miłosierdzia za duszę czyśćcowe.

barbara
Gość
barbara
Witam mam tez podobny problem i najpierw musi byc gorzej aby sie polepszylo , odmowilam za syna 3 NP a dwie za syna i synowa w jednej intencji razem 5 ,synowa sie bardzo zmienila ,a syn powoli sie nawraca zaczal sie modlic podjeta decyzja o leczeniu i czasem idzie na grupe wspoluzaleznionych. Ja za niego odmawiam obecnie obralam jako opiekuna sw. Tadeusza Jude, Koronka do Milosierdzia Bozego, i Nowenne do Siostry Faustyny , Rozaniec Egzorcystyczny , Jezu, zboz wszystkie mury;7 -dniowe nabozenstwo OBLEZENIE JERYCHA, kORONKE DO KRWAWYCH LEZ MATKI BOZEJ, ODMOWILAM MIESIECZNE NABOZENSTWO DO MICHALA ARCHANIOLA a teraz odmawiam miesieczna… Czytaj więcej »
Teresa
Gość
Teresa

barbara co masz na myśli Różaniec Egzorcystyczny ? Wiem że różaniec jest egzorcyzmem .
Zaciekawiło mnie to

Paweł Gerard
Gość
Paweł Gerard

Ponieważ Bóg na siłę nic nie robi, potrzebuje serc takich jak Wasze, aby zapłonęły Jego miłością, Ojciec Adam Szustak dobrze powiedział, żeby się ludzie zastanawiali skąd on to ma.

barbara
Gość
barbara

Do Teresy ::Ja znalazlam na stronie ; Jezu zburz mury pdf; tam jest modlitwa
7-dniowa do Jerycha i Rozaniec tak rozaniec jest egzorcyzmem ale tam sa rozpisane Tajemnice Rozanca troche inaczej , na tym rozancu nie uciekaja mysli i mozna sie bardzo skupic na modlitwie. i mysle ze pomaga bo syn jest inny w zachowaniu i bardzo mi pomaga Koronka do Lez Matki Bozej ,o godz 19,00 wieczorem , mam spokoj w domu a dzialo sie wrecz strasznie nie chce pisac o tym . .Pozdrawiam

Teresa
Gość
Teresa

Dziękuję Ci bardzo . Poczytam . Ja juz odmówiłam modlitwe 7-dniową do Jerycha, nie zwróciłam uwagę na różaniec . Dzięki

Teresa
Gość
Teresa

barbara ale może napisz co sie działo… Nie dawno słuchałam p.Marka w radiu i mówił co się dzieje przy odmawianiu NP .

Teresa
Gość
Teresa

barbara znalazłam i to codziennie 4 tajemnice odmawiałaś ? przez 54 dniu?
skopiuje moze adm. puści

barbara
Gość
barbara

Ddmawiam codziennie jeden rozaniec,

barbara
Gość
barbara

Nowenne normalnie na rozwarzaniach rozancowych , aten tylko jeden dziennie nie jako nowenna.

barbara
Gość
barbara

Nie chce nikogo straszyc , bo to nic przyjemnego , miec takie doswiadczenia .,teraz mam spokoj i chce aby tak zostalo .

Teresa
Gość
Teresa

Tak . Do przeszłości nie wracać

Paweł Gerard
Gość
Paweł Gerard

Szatan walczy o każdą sekundę, ale łatwiej jest podejmować walkę- mając wewnętrzny spokój.
Tu na chwilę nie można opuścić gardy. Niczym stoję tu przed tylko dwoma dniami Nowenny, to 5 razy zaczynałem drugą Nowennę, mam nadzieję że dokończę, ale modlić się pewnie nie skończę, cóż wiele siły i wytrwałości daje modlitwa na Różańcu.

barbara
Gość
barbara

Koncze 10 Np za dwa tygodnie i musze przerwac na dwa tygodnie jade na pielgrzymke do Wloch i tam powierze moje intencje , ale bedzie mi brakowalo NP Matka Boza odmienila moje zycie i kazdego dnia odkrywa nowy etap i teraz widza to inni ze cos sie we mnie zmienilo . Dziekuje ! Matko Boza ze przygarnelas mnie do Serca Swego,; grzesznika . Pozdrawiam

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!