EA: Podziękowanie za otrzymane łaski

Odmawiałam nowennę pompejańską(trzykrotnie) w intencji znalezienia pracy przez bliską mi osobę. Chwilami wątpiłam czy to ma sens ale coś ciągle kazało mi dalej wierzyć i modlić się. MOJA PROŚBA ZOSTAŁA WYSŁUCHANA. Radość wielka i chęć powiedzenia o otrzymanej łasce wszystkim .Matko Boża dziękuje i przepraszam za chwile zwątpienia. Bóg zapłać.
Read More

Monika: Wysłuchana modlitwa

Chciałam się podzielić świadectwem wysłuchania mojej prośby przez Maryję. Modliłam się wraz z moją przyjaciółką w intencji uzdrowienia mnie z choroby skóry. Po ok. dwóch latach od naszej modlitwy Bóg mnie wysłuchał przez serce Maryji. Wszystkich zachęcam do tej modlitwy .Nigdy nie wiadomo kiedy łaska uzdrowienia na nas spłynie dlatego...
Read More

Basia: ułożyc sobie życie…

Modle sie o brata. On tez probuje odmawiac nowenne ale mu ciezko. Zagubil sie w swoim zyciu. Lekarze i rodzina radzili psychiatre. Ale my wzielismy rozaniec do reki, poszedl do spowiedzi z calego zycia po ktorej glos mu sie zmienil, tzn. stal sie jakis bardziej pozytywny.
Read More

Ewa: szczególny znak od Matki Bożej

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od znajomego. Odmówienie trzech części różańca w jednym dniu, dla mnie, osoby aktywnej zawodowo, prowadzącej własną działalność gospodarczą, wydawało się niemożliwe. Dlatego decyzję, o podjęciu tej modlitwy, odkładałam z dnia na dzień.
Read More

Marysia: Moja trzecia nowenna..

Matka Najświętsza wspomagała nie tylko tą osobę, ale również nas najbliższych. Obecnie leczenie się zakończyło, wyniki są dobre i wszystko się układa.
Read More

Marta: Cudowna moc modlitwy!

Treść świadectwa: Moją „przygodę” z Nowenną Pompejańską rozpoczęłam w czerwcu 2015 roku, a do dnia dzisiejszego odmówiłam 4 nowenny. Wcześniej słyszałam o tej cudownej modlitwie, ale nie miałam odwagi jej rozpocząć, bałam się, że nie podołam, bo to tak dużo różańca do odmawiania… W czerwcu ub. roku dowiedziałam się, że choruję na endometriozę i zdaniem lekarzy nie mam szans na naturalne zajście w ciążę – od razu zaproponowano mi In vitro, z którego nie skorzystałam. Zaczęłam szukać w Internecie ratunku i tak trafiłam na Nowennę Pompejańską.

Pierwsza intencja była o cud poczęcia dziecka. Nie otrzymałam do dnia dzisiejszego tej łaski, ale pomimo tego, że od prawie 4 lat staramy się z mężem o dziecko, ja wciąż wierzę i mam nadzieję że się nam uda zostać rodzicami. Wiem, że ta wiara i spokój jest zasługą Matki Bożej, która pomaga mi poprzez tą cudowną modlitwę przejść przez ten trudny czas w moim życiu. W trakcie odmawiania Nowenny stałam się osobą bardzo spokojną, zawierzyłam całą sobą Matce Bożej i zdałam się na wolę Bożą. Maryja pozwoliła mi zrozumieć, że nie zawsze otrzymujemy dokładnie to o co prosimy, ale nigdy nie zostawia nas w potrzebie. Aktualnie „dojrzeliśmy” z mężem do decyzji o adopcji.

Kolejne intencje były za mojego brata o rozwiązanie jego problemów osobistych i jego nawrócenie, a także za zdrowie rodziców i łaski dla mnie i mojego męża. Myślę, ze każda intencja się po części spełniła, bratu udało się pozytywnie rozwiązać swoje sprawy i choć jeszcze się nie nawrócił, wciąż mam nadzieję, że zrozumie swoje postępowanie.

Ta modlitwa ma niesamowitą moc, bardzo „wciąga”, daje nadzieję, ukojenie i wiarę, że Bóg wie co dla nas jest najlepsze. Pozwala zrozumieć sytuacje w których się znaleźliśmy. Nowenna stała się częścią mojego życia, nie wyobrażam już sobie dni bez odmawiania tej cudownej modlitwy. Tych co się obawiają , że nie dadzą rady zapewniam, że czas i siły zawsze się znajdą, a spotkanie z Maryją w modlitwie jest wspaniałym przeżyciem. Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny, nie pożałujecie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?