Ania: Podziękowanie za miłość

Po raz pierwszy odmówiłam Nowennę Pompejańską w 2014 r. Modliłam się o pokonanie mojego kompleksu, z którym od dawna się borykam. Dotąd uważałam że przez ten kompleks będę sama, gdyż nikt mnie nie pokocha taką jaką jestem. Mam niskie poczucie własnej wartości. Bardzo zależało mi na wysłuchaniu mojej prośby bo...
Read More

Renata: znalezienie pracy

Świadectwo pochodzi z czasopisma różańcowego pt. "Królowa Różańca Świętego", numer 1/2012. Odwiedź stronę tego kwartalnika! Przed Wigilią skończyłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji stałej pracy dla męża. No i właśnie mój mąż podpisał umowę o pracę. Na razie na okres próbny, ale wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze. Dziękuję Ci Mamo...
Read More

Anna: wasze świadectwa naprawdę dają siłę!

Witam serdecznie, często czytam wasze świadectwa i niejednokrotnie dały mi siłę, aby się nie poddawać i wierzyć, że nasza Mateczka w niebie wysłuchuje wszystkie prośby. Od kilku dni "chodzi za mną" myśl aby i moje świadectwo tu zamieścić. Przeczytaj Anna: wasze świadectwa naprawdę dają siłę!
Read More

Marek: Modliłem się o wyrwanie mnie z sideł pornografii

Witam z tej strony Marek z Koszalina przede wszystkim chcę podziękować Maryi że dała mi wytrwałość co do Nowenny Pompejańskiej którą zakończyłem tydzień temu.To była moja 1Nowenna którą ukończyłem bo poprzednie..nie dotarłem do końca.
Read More

Paulina: Uzdrowienie mamy

Czułam, że tracę grunt pod nogami, głowa pękała mi z rozpaczy, przestałam jeść, wszystko zaczęło tracić sens. Dzięki Panu Bogu mam wspaniałego męża, który mnie wspierał każdego dnia, ale niestety było bardzo ciężko. Okazało się, że mamę czeka bardzo poważna operacja urologiczna najpoważniejsza jaką wykonuje się w tej chwili na urologii onkologi.
Read More

Marcin ze Szwecji: Wypełniła się intencja „Godna praca w Szwecji”!

Treść świadectwa: Wyobraźcie sobie, iż poprosiłem Maryję o jedną prośbę. A otrzymałem po dokładnej i rzetelnej modlitwie, aż trzy razy więcej! 11 Dnia – Pewna firma, która kiedyś podłożyła mi weksel na parę tysięcy złotych; własnie w tym dniu zrzekła się roszczenia z jakiś tajemniczych powodów.

53 Dzień – Otrzymałem pracę w Szwecji. Pamiętam wspaniałe podejście Daniela do mojej osoby – do dziś karze się nazywać nie szefem ale kolegą – często się wygłupiamy 😉
54 Dniu – Udało mi się znaleźć w Szwecji prywatny pokój z prywatnym garażem w cenie najtańszych pokoi w Szwecji 😉

*ZROBIŁEM KOMPLETNIE WSZYSTKO PRZEZ 54 DNI ABY MODLITWA POMPEJAŃSKA SIĘ WYPEŁNIŁA. JEŻELI ZE WSZYSTKICH SIŁ BĘDZIECIE PROSIĆ MARYJĘ ONA WAS NA PEWNO WYSŁUCHA !!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
TeresaJustynabarbarawiesia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Marcin, świadectwo piękne. Wszystkiego dobrego, niech Matka Najświętsza ma Cię w swojej opiece. AVE MARYJA!

barbara
Gość
barbara

Wspaniale!!!

Justyna
Gość
Justyna

Marcinie to wspaniale. Nie zmarnuj tego! Nie zapomnij o Bogu.

Teresa
Gość
Teresa

Twoje świadectwo daje nadzieję, której mnie już bardzo brakuje, westchnij też proszę w mojej intencji:-)