Olga: wybaczylam swojemu zmarłemu ojcu !

Szczęść Boże! Chciałabym zachęcić wszystkich czytelników do odmawiania nowenny pompejanskiej. Zaczelam odmawiać nowennę 11 lipca prosząc o łaskę zdania prawa jazdy.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Otrzymana łaska pracy

Chciałabym złożyć świadectwo,że dzięki Nowennie pompejańskiej, którą zakończyłam 6 stycznia już 21 stycznia otrzymałam pracę. W intencji otrzymania pracy odbyłam jeszcze pielgrzymkę do Częstochowy. Potem wszystko zaczęło się układać i praca, której tak długo nie mogłam znaleźć pojawiła się.Przeczytaj Agnieszka: Otrzymana łaska pracy
Przeczytaj całość

Krzysztof: Druga Nowenna

Zgodnie z obietnicą złożoną NMP składam świadectwo z mojej drugiej NP. Nowennę odmawiałem w intencji ocalenia naszego małżeństwa.Główna intencja jeszcze nie została spełniona ale otrzymałem wiele łask których bym się nie spodziewał.
Przeczytaj całość

Anna: Łaska wiary

Szczęść Boże. Swoje pierwsze NP odmówiłam w intencji poprawy sytuacji materialnej rodziny i pomoc z bardzo konfliktowymi sąsiadami. Nasza sytuacja materialna nieco się poprawiła, ale stosunki sąsiedzkie bardzo się pogorszyły.Przeczytaj Anna: Łaska wiary
Przeczytaj całość

Agata: Uzdrowienie synka!

Witam Wszystkich. To moje kolejne świadectwo kolejnej niestety niedokończonej aczkolwiek wysłuchanej Nowenny Pompejańskiej :) Napiszę w skrócie. Mój synek w związku z niewydolnością nerek i dializami dwa razy przewodnił się i dwa razy miał wodę w płucach.
Przeczytaj całość

Marcin ze Szwecji: Wypełniła się intencja „Godna praca w Szwecji”!

Treść świadectwa: Wyobraźcie sobie, iż poprosiłem Maryję o jedną prośbę. A otrzymałem po dokładnej i rzetelnej modlitwie, aż trzy razy więcej! 11 Dnia – Pewna firma, która kiedyś podłożyła mi weksel na parę tysięcy złotych; własnie w tym dniu zrzekła się roszczenia z jakiś tajemniczych powodów.

53 Dzień – Otrzymałem pracę w Szwecji. Pamiętam wspaniałe podejście Daniela do mojej osoby – do dziś karze się nazywać nie szefem ale kolegą – często się wygłupiamy 😉
54 Dniu – Udało mi się znaleźć w Szwecji prywatny pokój z prywatnym garażem w cenie najtańszych pokoi w Szwecji 😉

*ZROBIŁEM KOMPLETNIE WSZYSTKO PRZEZ 54 DNI ABY MODLITWA POMPEJAŃSKA SIĘ WYPEŁNIŁA. JEŻELI ZE WSZYSTKICH SIŁ BĘDZIECIE PROSIĆ MARYJĘ ONA WAS NA PEWNO WYSŁUCHA !!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marcin ze Szwecji: Wypełniła się intencja „Godna praca w Szwecji”!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Marcin, świadectwo piękne. Wszystkiego dobrego, niech Matka Najświętsza ma Cię w swojej opiece. AVE MARYJA!

barbara
Gość
barbara

Wspaniale!!!

Justyna
Gość
Justyna

Marcinie to wspaniale. Nie zmarnuj tego! Nie zapomnij o Bogu.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!