Magdalena: Nowenna Pompejańska z prośbą o ratowanie rodziny

Szczęść Boże, odmawiam trzecią Nowennie Pompejańską. Pierwsza o ratowanie rodziny, druga o moje małżeństwo (po zdradzie) i teraz odmawiam trzecią Nowennie o czystość serca i rozumu mojej rodziny.
Przeczytaj całość

Sylwia: warto prosic o pomoc Świętych, przyzywać pomocy patronów

Witam chciałabym sie podzielić moimi doswiadczeniami odnosnie nowenny. Od paru miesięcy tkwie w bardzo trudnej sytuacji która mnie spotkała. Wielokrotnie modliłam się róznymi nowennami do róznych Świętych ale czułam że w mojej intencji którą zanosze do Boga (z punktu widzenia człowieka to o co prosze jest niemozliwe do uczynienia ale...
Przeczytaj całość

Aga: Chciałabym podziękować za uratowanie mojego taty

Chciałabym podziękować Matce Najświętszej tym świadectwem za uratowanie mojego taty. Dzisiaj jest właśnie ostatni dzień części błagalnej nowenny pompejańskiej, którą ofiarowałam w intencji zdrowia i Bożego błogosławieństwa dla mamy i taty.Przeczytaj Aga: Chciałabym podziękować za uratowanie mojego taty
Przeczytaj całość

Elżbieta: dobra śmierć

W czerwcu 2011 r. siostrzeniec przeszedł bardzo ciężką operację guza mózgu. Mieszkał z rodziną na drugim końcu świata. Miał 38 lat i dwuletniego synka. Jak pomóc i być z nimi w tym trudnym czasie choroby nowotworowej? To były pytania i czas, który naznaczył nasze cierpienie i działania w rodzinie. Poprosiłam córkę, aby zaproponowała modlitwę, którą wspólnie będziemy odmawiać, byśmy mogli...
Przeczytaj całość

Iwona: Opieka Matki Bożej

Powiem jedno Nowenna Pompejańska potrafi zdziałać cuda, przynosi spokój wewnętrzny- trzeba tylko się zawierzyć Maryi, Jezusowi i ufać, że będzie dobrze bo oni nikogo proszącego nie zostawią w potrzebie,.
Przeczytaj całość

Marcin: Zdrowie dla żony

Chciałbym podzielić się swoim świadectwem. 25 stycznia bieżącego roku byliśmy po wizycie ( kolęda ) księdza w naszym domu. Żona od kilku dni czuła się słabo i rano była u lekarza, zrobiła także badania krwi. Po wyjściu księdza sprawdziła wyniki badań w internecie i konsternacja były bardzo słabe, zawierały nawet adnotację do szybkiej kontroli lekarskiej. Żeby wykluczyć pomyłkę wyniki powtórzono i wyszły jeszcze słabsze i wskazywały na coś poważnego. Od razu tego samego wieczoru zacząłem w intencji zdrowia żony odmawiać nowennę. Już raz trzy lata temu zacząłem odmawiać nowennę w innej intencji ale wtedy przerwałem. Byłem pełen obaw czy dam radę ale zaufałem Matce Bożej.

Chociaż pojawiało się wiele kryzysów, rozproszeń cały czas trwam w modlitwie dzisiaj to już jest 39 dzień. Ale wracam do świadectwa. Po jakiś 20 dniach od momentu rozpoczęcia nowenny lekarka zleciła powtórzenie badań żony i wynik był zaskakujący, poprostu bardzo dobry. Nawet sama lekarka rodzinna powiedziała, że bardzo obawiała się jakie te wyniki będą. Ja wiem, że to zasługa modlitwy różańcowej i wstawiennictwo najukochańszej Królowej Różańca Świętego. Bardzo dziękuję Matce Bożej.
Jest jeszcze drugie świadectwo bo w tym samym czasie rozpocząłem odmawianie drugiej nowenny w intencji wyzdrowienia taty. Opiszę to drugie świadectwo w najbliższych dniach.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Marcin: Zdrowie dla żony"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu!

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Maria W
Gość
Maria W

Dolaczmy tate ZADOWOLONEJ do ktorejs z roz Jerzego ,nagle ciezko zachorowal

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Bardzo dziękuję wszystkim modlącym się w intencji mojego taty…Jego stan się poprawia. To prawdziwy cud!

Maria W
Gość
Maria W

miej nadzieje tak jak Gabii Dla Boga niema zeczy niemozliwych wierze .ze twoj tata wyzdrowieje tak jak mama Gabryjeli

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)
Marysiu, niezależnie od tego, ze można do każdej i z Pompejańskich i z Uzdrowienia, to zamieściłam, ze On jest na stałe włączony do Róży św. Łukasza i św. Jakuba Apostoła (Jerzy) Róża Uzdrowienia i Dobrej Śmierci pod patronatem św. Łukasza i Jakuba Apostoła Intencje: 1. Za Urszulę, Jerzego i innych chorych, zwłaszcza za pacjentów szpitali i hospicjów, osoby operowane i po ciężkich zabiegach oraz za dusze tych, którzy przegrali walkę z chorobą 2. Za osoby mające słaby kontakt ze Słowem Bożym i niedowierzające jego mocy. 3. Intencje własne Tajemnice radosne 1. Zwiastowanie – Urszula 2. Nawiedzenie św. Elżbiety – Gabriela… Czytaj więcej »
Teresa.A
Gość
Teresa.A

Marcin jesteś wspaniałym człowiekiem że tak troszczysz się o żonę … i taka szybka pomoc od Matki Bozej

Obrazki z nowenną pompejańską?