Marcin: Zdrowie dla żony

Chciałbym podzielić się swoim świadectwem. 25 stycznia bieżącego roku byliśmy po wizycie ( kolęda ) księdza w naszym domu. Żona od kilku dni czuła się słabo i rano była u lekarza, zrobiła także badania krwi. Po wyjściu księdza sprawdziła wyniki badań w internecie i konsternacja były bardzo słabe, zawierały nawet adnotację do szybkiej kontroli lekarskiej. Żeby wykluczyć pomyłkę wyniki powtórzono i wyszły jeszcze słabsze i wskazywały na coś poważnego. Od razu tego samego wieczoru zacząłem w intencji zdrowia żony odmawiać nowennę. Już raz trzy lata temu zacząłem odmawiać nowennę w innej intencji ale wtedy przerwałem. Byłem pełen obaw czy dam radę ale zaufałem Matce Bożej.

Chociaż pojawiało się wiele kryzysów, rozproszeń cały czas trwam w modlitwie dzisiaj to już jest 39 dzień. Ale wracam do świadectwa. Po jakiś 20 dniach od momentu rozpoczęcia nowenny lekarka zleciła powtórzenie badań żony i wynik był zaskakujący, poprostu bardzo dobry. Nawet sama lekarka rodzinna powiedziała, że bardzo obawiała się jakie te wyniki będą. Ja wiem, że to zasługa modlitwy różańcowej i wstawiennictwo najukochańszej Królowej Różańca Świętego. Bardzo dziękuję Matce Bożej.
Jest jeszcze drugie świadectwo bo w tym samym czasie rozpocząłem odmawianie drugiej nowenny w intencji wyzdrowienia taty. Opiszę to drugie świadectwo w najbliższych dniach.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

7 myśli na temat „Marcin: Zdrowie dla żony

  • Bardzo dziękuję wszystkim modlącym się w intencji mojego taty…Jego stan się poprawia. To prawdziwy cud!

   • miej nadzieje tak jak Gabii Dla Boga niema zeczy niemozliwych wierze .ze twoj tata wyzdrowieje tak jak mama Gabryjeli

 1. Marysiu, niezależnie od tego, ze można do każdej i z Pompejańskich i z Uzdrowienia, to zamieściłam, ze On jest na stałe włączony do Róży św. Łukasza i św. Jakuba Apostoła (Jerzy)

  Róża Uzdrowienia i Dobrej Śmierci pod patronatem św. Łukasza i Jakuba Apostoła
  Intencje:
  1. Za Urszulę, Jerzego i innych chorych, zwłaszcza za pacjentów szpitali i hospicjów, osoby operowane i po ciężkich zabiegach oraz za dusze tych, którzy przegrali walkę z chorobą
  2. Za osoby mające słaby kontakt ze Słowem Bożym i niedowierzające jego mocy.
  3. Intencje własne
  Tajemnice radosne
  1. Zwiastowanie – Urszula
  2. Nawiedzenie św. Elżbiety – Gabriela
  3. Narodzenia Pana Jezusa – Łukasz
  4. Ofiarowanie – Krzysztof + Marzena
  5. Odnalezienie w Świątyni – Wojtek

 2. Marcin jesteś wspaniałym człowiekiem że tak troszczysz się o żonę … i taka szybka pomoc od Matki Bozej

A Ty co o tym myślisz? Napisz!