Barbara: różaniec to modlitwa Tej która odnosi zwycięstwo nad wszystkim

Witam!! własnie niedawno skończyłam odmawiać moją piątą nowennę pompejańską, moje intencje po części zostały wysłuchane, odzyskałam spokój, pokój w sercu, nie patrzę z przerażeniem w przyszłość bo wiem ,że o wszystko zatroszczy się moja ukochana niebieska matka, wiarę w to że wszystko będzie dobrze. Całe swoje życie, siebie i wszystkie...
Read More

M.: Zdrowie dziecka

Moją trzecią Nowennę odmówiłam w intencji uzdrowienia synka z przewlekłej choroby, jaką jest padaczka. Będąc na Mszy Św. o uzdrowienie poczułam w sercu głos, że jest już zdrowy. Niestety kolejne badanie EEG wykazało nieprawidłowości. Synek cały czas brał leki.
Read More

Agnieszka: za brata, aby przestał oglądać filmy pornograficzne.

ja wiem,że Matki Bożej nie można popędzać
Read More

Andrzej: Egzamin Dojrzałości

chciałbym opisać cud Nowenny Pompejskiej w kilku słowach. Miałem ogromne problemy ze zdaniem jednego przedmiotu maturalnego a mianowicie: matematyki. Podchodziłem wielokrotnie do tego egzaminu jednak za każdym razem brakowało mi punkt lub dwóch. Zajrzałem na tę stronę. W świadectwie działania Nowenny napisałem rozżalony, że mam właśnie problem ze zdaniem egzaminu,...
Read More

Ewa: wiele otrzymanych lask

Matko Przenajswietsza modl sie za nami i blagam Cie bys mi udzielila laski o ktora prosze jak najszybciej!
Read More

Małgorzata: Matka Boża jest niesamowita

Maryja jest bardzo konkretna i skuteczna. Długo zbierałam się do nowenny bo jest po prostu długa i bałam się że nie wytrwam. Stanęłam przed wyzwaniem wykończenia mieszkania i zmiany pracy więc za podpowiedzią koleżanki z pracy postanowiłam powierzyć sprawy w ręce Boga. Podczas nowenny zdołałam odebrać szczęśliwie mieszkanie, wykończyć je do stanu umożliwiającego zamieszkanie. W międzyczasie znalazłam pracę i podjęłam decyzję o studiach, które zaczynam dzień po zakończeniu nowenny. Cały czas odkrywam niesamowitą opiekę i czułość Matki Bożej. Polecam każdemu wahającemu się czy podjąć trud nowenny żeby zaufał pomocy Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o