Anna: Czeste bole glowy u synka

Poprzez to modlitwe na nowo odkrylam Boga,moja wiara stala sie glebsza,bez rozanca zycie moje traci sens.Ufam i wierze goraco,ze zostanie wysluchana moja prosba o uzdrowienie mojego brata.Maryjo Tobie powierzam moje zycie.Prowadz mnie prosze.
Read More

Bartek: Moje świadectwo

Nowenna pompejańska była i jest dla mnie jednym z najpiękniejszych modlitewnych doświadczeń
Read More

Kasia: Trzeba tylko poprosić Maryja wysłuchuje

O Nowennie powiedział mi mój kuzyn 1 listopada, ale początkowo nie byłam chętna, aczkolwiek jeszcze tego samego dnia wieczorem powiedziała mi też o jej łaskach moja koleżanka.
Read More

Małgorzata: Ona przeprowadziła nas przez wszystkie cierpienia

Niespodziewanie mój mąż zaczął mieć problemy z bólem brzucha i wkrótce nastąpił atak kołki nerkowej. Po wybraniu leków i około miesiącu czasu problemy zaczęły powracać i dolegliwości się nasilały. Było to dla nas bardzo nieprzyjemne i nie wiedzieliśmy czego się spodziewać.
Read More

Zofia: Świadectwo wysłuchania mojej prośby

Chcialam podziekowac Matce Bozej ktora wysluchala moja prosbe w mojej intencji. Teraz odmawiam rozaniec w intencji mojej wnuczki. Kiedy zaczelam odmawiac wszystko sie zmienilo. Wnuczka opo trzech dniach mojego odmawiania znalazla prace, a po okresie probnym firma dala angaz na nieokreslony czas, od stycznia 2015 awansuje na wyzsze stanowisko. Rozanca...
Read More

Magda: Nowenna o nawrócenie męża

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Już po raz drugi zabieram się za napisanie świadectwa na tej stronie pierwsze napisałam w niedziele wieczorem 21 marca jednak do dzisiaj się nie ukazało sama nie wiem czy powinnam dłużej poczekać czy zły przechwycił je złośliwie. Skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę w życiu o nawrócenie mojego męża. Jesteśmy po ślubie kilka miesięcy mamy małe dziecko.

Po ślubie mój mąż się zmienił zaczął buntować się jeżeli chodzi o sprawy kościoła i religii. Zaczął zachowywać się względem mnie tak, że ja zwyczajnie w świecie się go bałam. Przepłakałam nie jedną noc zastanawiając się po co był ten ślub. Teraz odwrotu nie ma a mój mąż ten który miał być tym jedynym i cudownym wbija mi nóż w serce bo coś nagle mu się w głowie pomieszało. Gdy pewnego wieczoru płakałam zaczęłam się modlić o pomoc w mojej głowie pojawiły się wtedy słowa „odmawiaj różaniec” wiem, że sama sobie tego nie wymyśliłam bo różaniec raczej do moich ulubionych modlitw nie należał. Chwyciłam się tej myśli i następnego dnia zgłębiłam temat nowenny słyszałam o niej już wcześniej. Następnego dnia rozpoczęłam odmawiać nowennę i z uporem maniaka czytać wszystkie świadectwa, po których strasznie balam się, że zły będzie mieszał że mój mąż będzie zachowywał się gorzej paraliżował mnie ten strach żyłam z dnia na dzień. Nic takiego się nie stało przez cały czas trwania nowenny mąż był wzorowym mężem i ojcem. Modliłam się o jego nawrócenie. Cud się nie zdarzył maż nie padł na kolana i nie zaczął nagle wielbić Boga jednak w niedziele palmową był ze mną w kościele było to dzień po skończeniu mojej nowenny po mszy powiedział mi, że chciało mu się płakać jak Pan Jezus umierał. Nie mogłam uwierzyć w to co usłyszałam. Wiem, że Matka Boża działa zmienia jego serce, dzieje się to pomału, spokojnie. Mąż zmienił się jest zdecydowanie lepiej. Ja stałam się spokojniejsza mam teraz ogromną cierpliwość do naszego nie śpiącego po nocach dziecka. Chciałam bym zacząć kolejną nowennę teraz w intencji naszego małżeństwa. Wiem już, że będę walczyć a największą mą bronią jest różaniec. Dziękuje Maryjo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Magda: Nowenna o nawrócenie męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dajesz nadzieję innym pisząc to świadectwo. Dziękujemy.

Paweł Gerard
Gość
Paweł Gerard

Trzeba nam te łaski od Boga trzymać w sercu, jako balsam na ciężkie czasy.
U mnie zaczęło się od „Godziny Świętej” trzeba było „czymś” wypełnić czuwanie.
Chwała Panu.

joanna
Gość
joanna

dziękuję za to świadectwo Tobie i Matce Bożej

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!