M.A: Zostałam uwolniona od uzależnienia

Treść świadectwa:
Dziś kończę omawianie pierwszej NP. Z całego serca, z ogromną wiarą o serdecznością dziękuję Matce bożej za odczuwaną Jej obecność w moim życiu:) za spokój i poczucie jak bym była okryta płaszczem opieki Matki Bożej:) Dziękuję Ci Matko Boża za poczucie wewnętrznego spokoju, za odczuwany spokój i zrozumienie w relacjach między mną a moimi bliskimi.

W trakcie odmawiania nowenny zły podejmował próby zniechęcenia mnie: partner stał się zimny w spojrzeniu i słowie jak lód i przemawiał silną agresją, córka również- to zachowanie było tak szokujące…Postanowiłam wówczas dołączyć do intencji prośbę nie tylko o uwolnienie od złego dla mnie , partnera, ale i dla córki- tego samego dnia dziecko było tak spokojne, radosne, okazywało nam szacunek i do dziś jest lepiej:) Zostałam uwolniona od uzależnienia, z którym nie dawałam sobie rady od dawna. Ponadto zgubił mi się różaniec, zgubiła płyta z NP, w ostatnich dniach zerwał łańcuszek z medalikiem – wizerunek Matki Bożej. niestety 3 razy pominęłam nowennę- nie odmawiając podczas np wyjazdu, jednakże byłam sercem z Maryja i postanowiłam dalej się modlić, przedłużając o te 3 dni nowennę w odmawianej intencji.
Jestem ogromnie wdzięczna Matce Bożej za wszystkie łaski, którymi nas obdarzyła. Dziś poświęciłam obraz Matki Bożej Pompejańskiej oraz nowe łańcuszki- mój i córki.
Proszę was o modlitwę, gdyż jeszcze wiele muszę od siebie dać by móc zbliżyć się całym sercem do Boga i pokonać wszelkie pokusy.
Pozdrawiam Was wszystkich.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "M.A: Zostałam uwolniona od uzależnienia"

Powiadom o
avatar
krzysiek
Gość
krzysiek

partner? hymmm

BJ
Gość
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij