J. G.: W intencji dziadka

Szczęść Boże, pragne złożyć kolejne świadectwo w swoim zyciu odmowilam kilka nowenn w roznych intencjach i wiem i wierze ze modlitwa nie bez powodu nazwana jest modlitwa nie do odparcia. Otatnia nowenne odmowilam za dusze zmarlego dziadka aby mogl dostapic zbawienia i cieszyć sie ogladaniem Boga twarza w twarz.
Przeczytaj całość

Sylwia: warto prosic o pomoc Świętych, przyzywać pomocy patronów

Witam chciałabym sie podzielić moimi doswiadczeniami odnosnie nowenny. Od paru miesięcy tkwie w bardzo trudnej sytuacji która mnie spotkała. Wielokrotnie modliłam się róznymi nowennami do róznych Świętych ale czułam że w mojej intencji którą zanosze do Boga (z punktu widzenia człowieka to o co prosze jest niemozliwe do uczynienia ale...
Przeczytaj całość

Joanna: Dziękuję…

"...Gdy Twej pomocy wezwałam, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadała o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś..."
Przeczytaj całość

Magda: Uzdrowienie z raka węzłów chłonnych

Modlitwę rozpoczęłam w dniu diagnozy ziarnicy złośliwej z węzłami powiększonymi do wielkości około 10-14 cm. Rokowania nie były dobre. Modlitwa przede wszystkim wlała w nasze serca pokój, pogodzenie z sytuacją, ale też ogrom zaufania. Nie było załamania, była modlitwa, leczenie i wiara w dobre zakończenie.Przeczytaj Magda: Uzdrowienie z raka węzłów...
Przeczytaj całość

Grażyna: Podziękowanie za życie

23 lata temu u mojego męża, który wtedy miał 45 lat stwierdzono krzemową pylicę płuc. Po badaniach, kolejno w trzech klinikach, stwierdzono że to nowotwór płuc. Dawano mu trzy miesiące życia. Pierwsze kroki o pomoc skierowałam do Matki Bożej Saletyńskiej z pobliskiego sanktuarium w Dębowcu. Stan zdrowia męża znacznie się poprawił. Po kilkunastu latach, w czerwcu 2015 roku mąż znów znacznie podupadł na zdrowiu. Złe samopoczucie, wysokie ciśnienie, krwioplucie - znów szpital.
Przeczytaj całość

M.A: Zostałam uwolniona od uzależnienia

Treść świadectwa:
Dziś kończę omawianie pierwszej NP. Z całego serca, z ogromną wiarą o serdecznością dziękuję Matce bożej za odczuwaną Jej obecność w moim życiu:) za spokój i poczucie jak bym była okryta płaszczem opieki Matki Bożej:) Dziękuję Ci Matko Boża za poczucie wewnętrznego spokoju, za odczuwany spokój i zrozumienie w relacjach między mną a moimi bliskimi.

W trakcie odmawiania nowenny zły podejmował próby zniechęcenia mnie: partner stał się zimny w spojrzeniu i słowie jak lód i przemawiał silną agresją, córka również- to zachowanie było tak szokujące…Postanowiłam wówczas dołączyć do intencji prośbę nie tylko o uwolnienie od złego dla mnie , partnera, ale i dla córki- tego samego dnia dziecko było tak spokojne, radosne, okazywało nam szacunek i do dziś jest lepiej:) Zostałam uwolniona od uzależnienia, z którym nie dawałam sobie rady od dawna. Ponadto zgubił mi się różaniec, zgubiła płyta z NP, w ostatnich dniach zerwał łańcuszek z medalikiem – wizerunek Matki Bożej. niestety 3 razy pominęłam nowennę- nie odmawiając podczas np wyjazdu, jednakże byłam sercem z Maryja i postanowiłam dalej się modlić, przedłużając o te 3 dni nowennę w odmawianej intencji.
Jestem ogromnie wdzięczna Matce Bożej za wszystkie łaski, którymi nas obdarzyła. Dziś poświęciłam obraz Matki Bożej Pompejańskiej oraz nowe łańcuszki- mój i córki.
Proszę was o modlitwę, gdyż jeszcze wiele muszę od siebie dać by móc zbliżyć się całym sercem do Boga i pokonać wszelkie pokusy.
Pozdrawiam Was wszystkich.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "M.A: Zostałam uwolniona od uzależnienia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
krzysiek
Gość
krzysiek

partner? hymmm

BJ
Gość

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!