M.A: Zostałam uwolniona od uzależnienia

Treść świadectwa:
Dziś kończę omawianie pierwszej NP. Z całego serca, z ogromną wiarą o serdecznością dziękuję Matce bożej za odczuwaną Jej obecność w moim życiu:) za spokój i poczucie jak bym była okryta płaszczem opieki Matki Bożej:) Dziękuję Ci Matko Boża za poczucie wewnętrznego spokoju, za odczuwany spokój i zrozumienie w relacjach między mną a moimi bliskimi.

W trakcie odmawiania nowenny zły podejmował próby zniechęcenia mnie: partner stał się zimny w spojrzeniu i słowie jak lód i przemawiał silną agresją, córka również- to zachowanie było tak szokujące…Postanowiłam wówczas dołączyć do intencji prośbę nie tylko o uwolnienie od złego dla mnie , partnera, ale i dla córki- tego samego dnia dziecko było tak spokojne, radosne, okazywało nam szacunek i do dziś jest lepiej:) Zostałam uwolniona od uzależnienia, z którym nie dawałam sobie rady od dawna. Ponadto zgubił mi się różaniec, zgubiła płyta z NP, w ostatnich dniach zerwał łańcuszek z medalikiem – wizerunek Matki Bożej. niestety 3 razy pominęłam nowennę- nie odmawiając podczas np wyjazdu, jednakże byłam sercem z Maryja i postanowiłam dalej się modlić, przedłużając o te 3 dni nowennę w odmawianej intencji.
Jestem ogromnie wdzięczna Matce Bożej za wszystkie łaski, którymi nas obdarzyła. Dziś poświęciłam obraz Matki Bożej Pompejańskiej oraz nowe łańcuszki- mój i córki.
Proszę was o modlitwę, gdyż jeszcze wiele muszę od siebie dać by móc zbliżyć się całym sercem do Boga i pokonać wszelkie pokusy.
Pozdrawiam Was wszystkich.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
BJkrzysiek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
krzysiek
Gość
krzysiek

partner? hymmm

BJ
Gość
BJ

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!