Urszula: Po wysłaniu świadectwa… wszystko zaczęło się zmieniać!

Chcę ponownie złożyć świadectwo o skuteczności nowenny pompejańskiej. Modliłam się na różańcu za syna, który w ostatnich latach często przebywał w nieodpowiednim towarzystwie i opuszczał lekcje. z tego powodu miał poważne problemy w szkole. W minionym roku szkolnym syn był w klasie maturalnej. I chociaż początek września 2013r. nie zapowiadał niczego dobrego, to z czasem w zachowaniu i postępowaniu syna nastąpiła poprawa....
Read More

Bożena: Stał się cud Matka Najświętsza pomogła nie zostawiła nas z tym problemem

Postanowiłam więc odmówić Nowennę w intencji łask potrzebnych dla córki w szkole i stał się cud Matka Najświętsza pomogła nie zostawiła nas z tym problemem, nie wiemy jeszcze jak z pamięcią , ale wiemy jedno córka daje radę i to nieźle czasem mówi że ma wrażenie jakby jej ktoś podpowiadał .
Read More

Basia: Udało się !

Do dzisiaj nie wiem jak udało mi się wytrwać w modlitwie
Read More

Dorota: Cud życia

Długo czekałam, by napisać moje świadectwo po odmówieniu pięciu Nowenn Pompejańskich. Pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać w grudniu 2015 w intencji szczęśliwego macierzyństwa mojej córki,
Read More

Ewa: Łaski dla mojego syna

Odmówiłam nowennę jakiś dobry czas temu, początki były trudne. Z tej nowenny i moich łask zawsze będę wdzięczna. Udało mi się wyjść z sytuacji w której nie widziałam sensu.
Read More

Łukasz: Zdrowie koleżanki

Witam,chciałbym złożyć świadectwo mojej nowenny którą odmawiam w sprawie zdrowia znajomej która na początku lutego miała problemy z nerkami bardzo silne bóle.Byłem już w trakcie odmawiania nowenny w swojej intencji,ale postanowiłem pomodlić się też w intencji powrotu koleżanki do zdrowia ,bałem się że nie dam rady odmawiać dwóch nowenn w jednym czasie,ale Matka Boska pomogła mi i wczoraj zakończyłem nowenne w pierwszej intencji ,a dziś skończyłem część błagalną w intencji mojej koleżanki.Pisze to świadectwo teraz ponieważ Maryja pomogła wyzdrowieć mojej koleżance już po kilku dniach nowenny ,nie wiem czy był to wynik mojej modlitwy ,ale postanowiłem dokończyć nowenne w jej intencji i podziękować Maryji za pomoc, nawet jeśli niebyła ona wynikiem mojej modlitwy to i tak jestem bardzo szczęśliwy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Łukasz: Zdrowie koleżanki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Obrazki z nowenną pompejańską?