Elżbieta: Podziękowanie

Bardzo dziękuje Najświętszej MARYI  za łaskę otrzymaną poprzez NP. Mój syn chętnie chodzi do nowej szkoły, a bałam się bardzo, że będzie z tym problem. Powierzyłam ten kłopot Matce naszej Najświętszej  w NP i jest dobrze.  Wiem, że zawdzięczam  tę łaskę MARYI- modlitwy mają dużą moc. Z całego serca dziękuję i potwierdzam, że Matka Najświętsza jest zawsze z nami, więc módlmy się do Niej  i za jej przyczyną.
Read More

Ewa: Dziękuję Maryjo że dałaś nam różaniec

Dziękuję Maryjo że dałaś nam różaniec na którym możemy wypraszać te wszystkie łaski, za broń która przezwycięża zło.
Read More

Ewa: Uwolniona od ciążącego uczucia

Zakochałam się. Okazało się jednak ,że miłość ta była bez wzajemnosci. Nie mogłam pogodzić się z tą mysla. Poglebila mi się depresja (na ktora choruje )kiedy ON przestał się odzywać. Sytuacja była beznadziejna. Przestało mi się chcieć robić cokolwiek. Straciłam radość i sens zycia. Wtedy postanowiłam razem z o. Adamem Szustakiem odmawiać NP. Prosiłam o dar miłości i o to aby odkochac się jeśli on nie jest dla mnie.
Read More

Czcicielka Maryi: Z Maryją przezwyciężam problemy

Nowennę pompejańską odmawiam obecnie już piąty raz. Dopiero teraz dojrzałam duchowo do napisania świadectwa. Kiedy zaczynałam moje 4 pierwsze nowenny miałam wątpliwości czy zostanę wysłuchana. Jestem przecież zwykłym grzesznikiem, dlaczego miałabym dostąpić tak wielu łask?
Read More

małgorzata: ta modlitwa ma w sobie moc

Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską dnia 3 maja 2015 roku. Czułam w sobie potrzebę dość nagłą i wiarę w to, że tylko Matka Boża poprzez tę modlitwę jest w stanie dać mi łaskę uzdrowienia. Dziwne rzeczy się działy podczas tych 54 dni. Każdego dnia nie wiedziałam w jaki sposób zły może...
Read More

Luba: „Strąca władców z tronu, a wywyższa pokornych” (Łk 1,52)

Luba: „Strąca władców z tronu, a wywyższa pokornych” (Łk 1,52). Ona, pokorna i cicha Służebnica Pańska, została Królową wszechświata. Jej urząd królewski polega na rozdawaniu łask Bożych ludziom i wypraszaniu miłosierdzia Bożego. „Strąca władców z tronu, a wywyższa pokornych” (Łk 1,52). Ona, pokorna i cicha Służebnica Pańska, została Królową wszechświata. Jej urząd królewski polega na rozdawaniu łask Bożych ludziom i wypraszaniu miłosierdzia Bożego.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
Ukończyłam właśnie piątą Nowennę Pompejańską i już zaczęłam kolejną. W tych trudnych czasach intencji do modlenia wciąż przybywa i w Bogu jedyna nadzieja, a Matka Boża jest najlepszą Pośredniczką dla nas. Nie mogę powiedzieć, że zostałam wysłuchana i problemy po kolei znikają, ale też powoli rozwiązują się, blakną, mniej przygnębiają. Zastanawiające jest dla mnie, że w tych samych realiach życiowych są chwile, kiedy czuję się zrozpaczona a potem życie staje się piękne, dusza śpiewa „Hosanna..”, zgadzam się z wolą Boga.
Wiem na pewno że Pan Bóg chce, abyśmy byli szczęśliwi i mieli życie w obfitości.
Nowenna dużo mi dała do przemyślenia i zrozumiałam, że nie może być tylko lekko, łatwo i przyjemnie, a na koniec życia wyróżnienie. Wszystko jest po coś. Nasze doświadczenia są na miarę naszych możliwości, ale jako stworzenia słabe musimy prosić o pomoc Ojca w Niebie i Matkę Najświętszą, bo własne siły są ograniczone.
Co daje mi Nowenna Pompejańska?
Odmawiając ją codziennie mam poczucie, że nie jestem sama , cały czas odczuwam na sobie pomoc Jezusa i Maryi.
Ciągle zauważam, że mimo wielu trosk otrzymuję całe strumienie łask od Boga.
Za wszystko dziękuję Ci Matko Najświętsza.
Niech nas wszystkich Maryja prowadzi i wstawia się za nami do Jezusa . Ta modlitwa ma niesamowitą moc, bardzo „wciąga”, daje nadzieję, ukojenie i wiarę, że Bóg wie co dla nas jest najlepsze. Pozwala zrozumieć sytuacje w których się znaleźliśmy. Nowenna stała się częścią mojego życia, wszystkich zachęcam do odmawiania tej cudownej modlitwy. Tych co się obawiają , że nie dadzą rady zapewniam, że czas i siły zawsze się znajdą, a spotkanie z Maryją w modlitwie jest wspaniałym przeżyciem.
Zacznij się modlić.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?