Alicja: Nawrócenie Macieja

Kilka dni temu skonczylam odmawiac rozaniec pompejanski o nawrocenie mojego ziecia. Rozaniec ten rownoczesnie odmawiala moja corka ,ktora jest jego zona. Oboje sa malzenstwem od 7 lat maja dwojke dzieci ale ziec ma inne poglady na temat wiary,duzo krytycyzmu na temat ksiazy ,kosciola i oczywiscie nie chodzil z rodzina do...
Read More

Izabela: Życie wieczne

O śmiertelnej chorobie mojej siostry dowiedziałam się późną jesienią 2016 r.To były przerzuty po, wydawało się uleczonym 15 lat temu, nowotworze piersi. Przerzuty do kości. Byłam zrozpaczona i wściekła. Po ludzku szukaliśmy pomocy po lekarzach, szpitalach itp. Siostra zaczynała cierpieć fizycznie, ale była bardzo dzielna emocjonalnie.
Read More

Bożena: Jedyne co mam to różaniec

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Od 22 grudnia modlę się Nowenną Pompejańską. W tej chwili to już jest moja trzecia Nowenna do Maryi. W pierwszej modliłam się o uzdrowienie fizyczne i duchowe dla koleżanki. Było bardzo ciężko, bluźniercze myśli, zniechęcenie, poczucie braku sensu. Część dziękczynna była...
Read More

Karolina: Przebaczyłam

Szczęść Boże. Chcę dzisiaj podzielić się swoim 6 świadectwem dotyczącym Nowenny Pompejańskiej. Tą nowennę odmówiłam za mojego znajomego. A raczej za byłego znajomego. Nie mamy ze sobą kontaktu, nie widujemy się. Kontakt urwał się około 2 lata temu.
Read More

Joanna: otrzymane łaski

Obecnie odmawiam 3 NP bo kiedy skończyłam jedną brakowało mi tych codziennych modlitw i znalazła się ku temu okazja. W październiku br roku okazało się, że moja mamusia ma przerzuty w kręgosłupie ta wiadomość mnie zmiażdżyła. Byłam akurat w trakcie odmawiania za nią NP i straciłam na chwilę wiarę w moc tej modlitwy, ale potem pomyślałam, że zły chce mnie odciągnąć od tego, abym zaprzestała sie modlić. Jednak po opanowaniu emocji dokończyłam tę NP z jeszcze większą wiarą i miłością. Obecnie za mamę moja odmawiam koleją NP i mimo wszystko wierzę w cud, który tylko może spełnić MATKA BOŻA i wiem , po prostu w to wierzę, że nam pomożesz bo nigdy nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich , pomocy Twojej wzywający miał byc przez Ciebie opuszczony. dziękuję z całego serca za wszystkie łaski , które dzięki tej modlitwie na mnie i moja rodzinę spłynęły. Matko Boża oddaję Ci całe nasze życie w Twoje ręce Ty wiesz jak nas prowadzić.
Read More

Lili: Uzdrowienie Szwagra z nowotworu

Witam! Nowennę pompejańską odmawiałam trzy razy do tej pory. Zaczęło się od tego jak mąż siostry zachorował na złośliwy nowotwór. Siostra była zrozpaczona i cała rodzina zresztą. Wyszukałam na internecie informację o nowennie Pompejańskiej. Jak przeczytałam ile trzeba odmawiać odmawiać nowennę pomyślałam, że nie dam rady, bo to za dużo. Ale w końcu zaczęłam nowennę w intencji męża mojej siostry o uzdrowienie. Nowenna także zaczęła moja siostra i Jej mąż, bo im o tym powiedziałam. Także w tej intencji modliła się moja mama. Podczas odmawiania nowenny różne były chwile, siostra dowiadywała się coraz gorszych informacji o chorobie jej męża, ale wytrwale modliliśmy się do końca.

Szwagier jest już rok po operacji, żadnych przerzutów, bardzo szybko wrócił do siebie, lekarze nawet mówią, że zbyt szybko. W ogóle nie było po nim widać, że bierze chemię tylko tyle, że nie miał włosów, ale ani nie schudnął, ani nic. Dziękujemy Ci Matusiu, że wysłuchałaś naszych próśb. Trzeba być bardzo wytrwałym w modlitwie, a nasza Mateńka wysłucha i pomoże. To nie jedyne świadectwo, które otrzymałam dzięki nowennie Pompejańskiej. Jak już zaczęłam się modlić nowennę to jak skończyłam to zaczęło mi Jej brakować i zaczynałam nową. W modlitwie jest siła !!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Lili: Uzdrowienie Szwagra z nowotworu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Wspaniale i zycze zdrowia i opieki Matki Bozej.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!