Anonim: Wymodlony synek

Witam, wraz z żoną przez ok. 2 lata staraliśmy się o dziecko lecz bez skutku. O Nowennie dowiedziałem się przypadkiem. Mimo to że pracuje na 2 etatach znalazłem czas na modlitwę z prośbą o dziecko. Żona nie chciała przyłączyć się do wspólnej modlitwy mimo że też jej ogromnie zależało, dlatego odmawialem ją sam.
Przeczytaj całość

Szymon: moje życie zmieniło się o 180 stopni

Około rok temu moje zdrowie psychiczne znacznie się pogorszyło. Przeszłość jak gdyby przestała dla mnie istnieć, gdyż moja pamięć znacznie się pogorszyła. Byłem wtedy w klasie maturalnej. Moja babcia zaczęła modlić się za mnie nowenną pompejańską. Dziś moje życie zmieniło się o 180 stopni.Przeczytaj Szymon: moje życie zmieniło się o...
Przeczytaj całość

Ewa: Wiele łask

Nowenną Pompejańską modliłam się już wielokrotnie. Nadal mam wiele intencji, więc pewnie będzie ich jeszcze sporo. Wiele łask w tytule oznacza otrzymanie naprawdę wiele łask dla siebie i rodziny. Między innymi uzdrowienia dwóch osób z choroby nowotworowej, złagodzenie w dużym stopniu choroby psychicznej, ustąpienie samoistne narośli podskórnych bez interwencji lekarzaPrzeczytaj...
Przeczytaj całość

Aron: Łaska zdrowia dla syna

31 Grudnia ostatni dzień Roku uznałem,że jest odpowiednim dniem aby podziękować Panu Bogu - Ojcu,Synowi I Duchowi Świętemu oraz Najświętszej Maryi Pannie za otrzymane łaski otrzymane w tym Roku - Odmawiałem Nowennę Pompejańską od 13 października do 5 Grudnia wszystkie cztery Tajemnice Różańca Świętego ;Radosną,Światła,Bolesną,Chwalebną - czasami było mi naprawdę ciężko,ale wiedziałem że warto i na pewno dzięki Panu Bogu dałem radę wytrwać do końca - modliłem się o uzdrowienie syna z choroby, który cierpiał na padaczkę lekooporną.(była to już druga Nowenna w tej intencji - zawsze przychodziła pomoc od Maryi)
Przeczytaj całość

Patrycja: Nowenna o dobrego męża i o pokój serca

Sama nie wiem od czego mam zacząć. Moja przygoda z nowenną pomejańską zaczęła się rok temu. Miałam wtedy zły czas, czas załamania, mozliwe że lekkiej depresji
Przeczytaj całość

Lili: Uzdrowienie Szwagra z nowotworu

Witam! Nowennę pompejańską odmawiałam trzy razy do tej pory. Zaczęło się od tego jak mąż siostry zachorował na złośliwy nowotwór. Siostra była zrozpaczona i cała rodzina zresztą. Wyszukałam na internecie informację o nowennie Pompejańskiej. Jak przeczytałam ile trzeba odmawiać odmawiać nowennę pomyślałam, że nie dam rady, bo to za dużo. Ale w końcu zaczęłam nowennę w intencji męża mojej siostry o uzdrowienie. Nowenna także zaczęła moja siostra i Jej mąż, bo im o tym powiedziałam. Także w tej intencji modliła się moja mama. Podczas odmawiania nowenny różne były chwile, siostra dowiadywała się coraz gorszych informacji o chorobie jej męża, ale wytrwale modliliśmy się do końca.

Szwagier jest już rok po operacji, żadnych przerzutów, bardzo szybko wrócił do siebie, lekarze nawet mówią, że zbyt szybko. W ogóle nie było po nim widać, że bierze chemię tylko tyle, że nie miał włosów, ale ani nie schudnął, ani nic. Dziękujemy Ci Matusiu, że wysłuchałaś naszych próśb. Trzeba być bardzo wytrwałym w modlitwie, a nasza Mateńka wysłucha i pomoże. To nie jedyne świadectwo, które otrzymałam dzięki nowennie Pompejańskiej. Jak już zaczęłam się modlić nowennę to jak skończyłam to zaczęło mi Jej brakować i zaczynałam nową. W modlitwie jest siła !!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Lili: Uzdrowienie Szwagra z nowotworu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Wspaniale i zycze zdrowia i opieki Matki Bozej.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!