Kasia: Zawierzyłam Ci Boże….

.Pan Bóg jest wielki a jego milosierdzie trwa na wieki
Read More

Basia: Spotkanie rodzinne po 13 latach

Moja córka była chora,dostała leki ,różne dawki w różnych dniach. Modliłam się i pytałam Matkę Boska co zrobic . Po obliczeniu łącznej ilości dni leków które miałam podawać nie przerwanie-wyszlo 54 dni tyle co nowenna. Uznałam to za znak. Po tygodniu wszystko minęło, leki i nowennę kontynuowałam. Córka jest zdorw do tej pory
Read More

Małgorzata: miałam w głowie obrazy mojej samobójczej śmierci

Nowennę staram się podawać dalej bo wiem, że uratuje każdy beznadziejny przypadek. Wiem.
Read More

Anna: Wszystko co mam zawdzięczam Bogu

Nowennę Pompejańską odmawiam od 4 lat z przerwami. Dowiedziałam się o Niej od mojej mamy, która modli się Nią bez przerwy już od wielu lat. Wtedy myślałam że nie dałabym rady . Jednak gdy dowiedziałam się że moje dwie siostry również zaczęły odmawiać pomyślałam że spróbuje.
Read More

Doli: KOCHAM CIĘ MOJA ORĘDOWNICZKO

Rozpoczęłam NP. od razu w tym samym dniu. Wiedziałam ,że jak mam coś zacząć zmieniać to muszę zacząć od siebie.
Read More

Lidia: Wyproszone uwolnienie z więzów zła.

Była to piąta NOEWNNA mojego życia. Ja grzeszna ,upadająca zostałam wysłuchana .Wiem ,że Jezus mnie kocha ,nie rezygnuje ze mnie .JEST i SŁUCHA. Zawsze ,gdy proszę ON JEST. Tę Nowennę rozpoczynałm trzy razy w intencji osoby z mojej rodziny ,Dwukrotnie przerwałam ,zły nie dał mi skończyć.Tym rzazem trwałam, a zły tak bardzo szalał w osobie za która się modliłam ,ze po ludzku wydawało się ,że nic się nie da już zrobić ,ale tylko po ludzku…….Każdy następny dzień był gorszy od poprzedniego .Osoba ta tak bardzo niszczyła wszysto i wszystkich na swojej drodze.

My bliscy byliśmy u kresu sił.To co się dziło z nią ,było silniejsze i mocniejsze każdego dnia było pełne zła , a nawet mogę smiało stwierdzić , było na granicy opętania .Im dłużej się modliłam ,trwałam tym bardziej zło szalał i obracało się w moim kierunku .Modliłam się o wstawiennictwo ŚW CHARBELA. Modliły się siostry zakonne . Modlitwa dotarła do Kibeho (Rwanda).Wznosiliśmy modlitwy do Św. Michała. I było źle, bardzo źle ale modlitwa to siła. Przedostatniego dnia Nowenny byłam wraz z siostrą na mszy o uzdrowienie , Niosłyśmy na noszach ,w naszych sercach tę osobę. W nocy miałam sen…w zimowy ogrodzie zakwitła róża……w dzień ukończyłam Nowennę.I następnego dnia…….Cud stał się rzeczywistością .zadrżałam ,bo błagałam o Niego ,a On się zdarzył . Wszystko się zmieniło ,Odeszło zło ,osoba ta zaczęła rozmawiać ,prosić o przebaczenie. Przepraszała każdego z osobna . Wyrzekła się tego , co się z nią działo. Wróciła, Jest z nami. Kochani PROŚCIE , NIE USTAWAJCIE W MODLITWIE , NIE ZNIECHĘCAJCIE SIĘ. MATEŃKA czeka na nas i słucha. Nikt nie odejdzie bez JEJ łaski. Ja zawierzyłam już na zawsze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Lidia: Wyproszone uwolnienie z więzów zła."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Justyna
Gość
Justyna

Wiara siłą życia. Cuda się zdarzają. Dziękuję za świadectwo.

ela
Gość

Dziękuję za to świadectwo.Rzeczywiście pomimo przeciwności nie wolno się poddawać,Chwała Panu.

a.
Gość

Dałaś mi siłę, bo odmawiam właśnie 3 nowennę i zło wyjątkowo się na mnie zdenerwowało obecną intencją. Próbuję sobie wytłumaczyć, że to oznaka wartości mojej modlitwy, ale bywa bardzo ciężko… Chwała Panu!!!

Boguslaw
Gość
Boguslaw
Anonim
Gość
Anonim

Jaka to była intencja? ja odmówiła juz 4- 5 nowenn minn jedną za męża o przemianę i nawrócenie. Obecne nie modlę się nowenny jakoś zwątpilam ze na niego to nie działa dodała mi Pani otuchy i wiary i zacznę od nowa NP za męża. Dziękuję

Lidia
Gość

Nie możesz zwątpić .Widocznie trzeba więcej ..i więcej ….Pan wie najlepiej .daj sie prowadzić.i wierz bardzo mocno.Zycze Ci wytrwalisCi .poszukaj modlitwy do Michala Archanioła to taka miesieczna nowenna.Lidia

Paweł Gerard
Gość
Paweł Gerard

Proście o miłość, proście o inne skarby Królestwa Bożego, a reszta zostanie wam dodana.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!