Małgorzata: zdana matura

Modliłam się w intencji moich uczniów, tegorocznych maturzystów o pomyślne zdanie egzaminu maturalnego. Już wiem, że wszyscy zdali. Dla mnie jest to cud Nowenny Pompejańskiej,dodam, że uczniowie mieli poważne problemy z przyswojeniem wiedzy. Składam to świadectwo w podziękowaniu Królowej Różańca Świętego, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.
Przeczytaj całość

Nika: Cuda dokonują się, gdy człowiek wielbi Boga

Minęło kilka miesięcy odkąd zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Otrzymałam wiele łask, które trudno nawet zliczyć. Otrzymałam więcej, niż nawet prosiłam.
Przeczytaj całość

Jolanta: Moja druga Nowenna Pompejanska

Tydzień temu ukończyłam druga nowennę .Przez cały ten tydzień odczuwam ogromna pustkę czegoś mi brakuje moje myśli kotłują mi sie nie potrafię sobie wytłumaczyć co sie dzieje
Przeczytaj całość

Ewelina: Królowo Różańca Świętego Módl się za Nami

To już moje drugie świadectwo. Trochę dawno odmawiałam Nowennę, ale ciągle chodziła mi po głowie myśl, że muszę złożyć świadectwo z dwóch ostatnich Nowenn.
Przeczytaj całość

Teresa: Nowenna Pompejańska będzie zawsze towarzyszyć mnie i moim dzieciom

Nowennę odmawiam nieustannie od stycznia 2013r. Złożyłam już jedno swiadectwo teraz chciałam się podzielić kolejnym. Moja starsza córka była w ciąży więc zaczęłam odmawiać kolejno nowenny o zdrowe dzieciątko,(nie można było zmierzyć dziecku przezierności karkowej) później o szczęśliwy poród. Ale Pan Bóg chyba trochę chciał nas sprawdzić, bo nasza malutka...
Przeczytaj całość

Kuba: Wymodlona miłość i Boże prowadzenie.

Szczęść Boże! Moi drodzy chciałem złożyć świadectwo niesamowitej mocy NP. Otóż we wrześniu ubiegłego roku rozstałem się z moją narzeczoną,byliśmy ze sobą niecałe 1,5 roku. Strasznie to przeżywałem, ponieważ to ona chciała zakończyć ten związek. Był to związek, gdzie kłótnie zdarzały się co tydzień. Bardzo toksyczny, ale z takich najgorzej się pozbierać. Po rozstaniu nie mogąc się otrząsnąć przyszła mi na myśl NP,której nigdy nie odmawiałem i nie wiedziałem jak się odmawia. Moją intencją był ,mimo wszystko, powrót narzeczonej lub jeśli taka jest wola Boża to poznanie ‚tej, która Pan mi wybrał’.

Tak się złożyło,że miesiąc po rozstaniu zmieniłem pracę i poznałem w niej dziewczynę, która była w podobnym związku do mnie. To znaczy wiedziała już, że to nie jest ta ‚właściwa’ osoba, ale oszukując się, tkwiła w tym związku. Podczas przerw w pracy zauważyliśmy,że bardzo dobrze się rozumiemy,że mamy podobne charaktery i w ogóle wiele wspólnego. Wiedzieliśmy,że to nie jest przypadek. Ja w tym czasie czułem przynaglenie, że mam sprzedać pierścionek zaręczynowy, który moja była narzeczona mi oddała. Oczywiście,nie chciałem tego zrobić,ale jednak posłuchałem Pana Boga. Z ufnością. Pewnego dnia wybraliśmy się z koleżanką na kawę po pracy. Ja jechałem z myślą żeby zakończyć tę znajomość, gdyż moja koleżanka,choć już się nie widywała,to jednak nie zerwała z chłopakiem i oficjalnie z nim była,więc stwierdziłem, że nie będę się wtrącał i powiem jej o tym podczas kawy. Moja koleżanka przyjechała i powiedziała mi, że zerwała z chłopakiem i że chce się ze mną spotykać, więc tak też zrobiliśmy.W międzyczasie moja była narzeczona zaczęła się odzywać i stwierdziła, że nadal mnie kocha i że myślała o tym , że to chyba źle że się rozstaliśmy. Jednak ja stwierdziłem, że chcę być z moją koleżanką i skoro ona zrobiła’porządek’ w swoim życiu to i ja muszę. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć,że ja i moja ‚koleżanka’ jesteśmy od prawie 3 miesięcy parą i jesteśmy oboje bardzo szczęśliwi. Moja dziewczyna jest bardzo radosna,czytamy Pismo Św., dużo rozmawiamy o Bogu, co z kolei mnie bardzo cieszy. Kochani dajcie się prowadzić i uwierzcie w NP. Tylko parę warunków: Nie moja, lecz Twoja Wola Panie! Ufność! Cierpliwość! Te 3 warunki, a zobaczycie większe lub mniejsze cuda! Uwierzcie w moc NP!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Kuba: Wymodlona miłość i Boże prowadzenie."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Piękne świadectwo, też uważam że powinno się modlić o miłość i dobrego męża lub żonę. Powrót do osoby z którą było źle jest całkowitym bezsensem. Osobiście wymodliłam dobrego męża po długich latach samotności i uważam że to jest najlepszy sposób na znalezienie drugiej połówki. Pan Bóg teraz wynagradza mi morze wylanych łez i wcześniejsze związane z tym niepowodzenia. Mam teraz raj na ziemi, za co każdego dnia dziękuję za mojego kochanego męża. 🙂

MM
Gość

Przepiękne świadectwo, ileż dało ma nadziei że i ja będę szczęsliwa. Półtora miesiąca temu zerwałam z chłopakiem który bardzo źle mnie potraktował.Ciagle tesknie i jest bardzo ciężko ale wiem przecież że to nie ma przyszłości.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Ty piszesz o cierpliwości, jak miesiąc po rozstaniu poznałeś obecną dziewczynę, echh 🙂

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Obrazki z nowenną pompejańską?