Wiesława: Nasza wdzięczność wobec Stwórcy jest ogromna!

Latem 2014 roku córka dostała wysypkę na ciele. Początkowo było to kilka plamek, potem stopniowo pojawiało się ich coraz więcej. Zaniepokojona, udałam się do lekarza rodzinnego, który stwierdził uczulenie. Kiedy po wyeliminowaniu środków piorących, na które córka miała być uczulona, problem wysypki pozostał, udałam się do dermatologa, który powiedział, że jest to choroba nieuleczalna: łuszczyca.
Przeczytaj całość

Ewelina: wczoraj Maryja dała mi znak że mam trwać w modlitwie

Witam chciałam podzielić się świadectwem jakie otrzymałam podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Nowennę odmawiam od kilku dni i powiem szczerze że zdarza mi się podczas odmawiania błądzić gdzieś myślami,czasami przysnąć a także miewam czasami myśli że nic mi nie pomoże. Wiem natomiast ze wczoraj zostałam prowadzona przez Ducha Świętego, miesiąc temu...
Przeczytaj całość

Rencia: świadectwo – prośba o pracę

Na nowennę trafiłam w Internecie, wydrukowałam ją sobie i postanowiłam odmawiać w intencji mojego męża, a konkretnie znalezienia innej pracy. Ostatnie miesiące nie były przyjemne w jego zakładzie pracy, dlatego  bardzo chcieliśmy, aby ją zmienił. Wiadomo, ze z pracą jest w dzisiejszych czasach bardzo trudno, kto ją ma , ten...
Przeczytaj całość

Monika: Ostatnio naprawdę cudem uniknęłam poważnego wypadku samochodowego

Witam Wszystkich! Nowennę odmawiam od ok.1,5 roku z małymi przerwami (to moje trzecie świadectwo). Muszę przyznać,że w tych przerwach bardzo mi tej modlitwy brakuje.
Przeczytaj całość

Magda: Dokładnie tydzień po zakończeniu nowenny mój paroletni partner poprosił mnie o rękę. :)<

Niedawno skończyłam nowennę w intencji założenia rodziny (w domyśle chciałam zostać najpierw żoną potem matką). Wyraźnie podkreślam, że absolutnie nie wskazywałam z kim chciałabym ją założyć - oddałam to w ręce Boga. Dokładnie tydzień po zakończeniu nowenny mój paroletni partner poprosił mnie o rękę. :)
Przeczytaj całość

Kinga: Prawdziwe cuda

Z Nowenną Pompejańską zetknęłam się ok rok temu. Odmawiałam ją w intencji uzdrowienia z raka. Moja choroba zaczęła się od ok. 2009 r., lekarze nie umieli mi pomóc. Dopiero dzięki osobie, która jest bardzo blisko Boga, która poświęciła swój czas na modlitwę za mnie, nauczyła mnie wiele o Bogu, jak się modlić, jak prosić i jak dziękować, że Bóg w naszym życiu ma być na pierwszym miejscu i jeżeli tak jest to wszystko jest na właściwym miejscu. Początkowo lekarz stwierdził u mnie nadwrażliwość jelita i jeszcze pogratulował, że to jest choroba tylko osób na wysokich stanowiskach i powinnam być dumna. Nie byłam.

Ciągłe bóle brzucha, biegunki, itd. tylko utrudniały mi życie. Mój organizm nie przyjmował żadnego jedzenia. W szybkim czasie schudłam 20kg. Okazało się, że to rak. Byłam załamana, bo nie wiedziałam, czy w ogóle będę żyła. Pozostała tylko modlitwa. Modliły się za mnie bliskie osoby, za które jestem wdzięczna Bogu, że postawił je na mojej drodze. Odmawiałam różańce, modlitwę do św. Rity i płakałam i modliłam się. Powierzyłam to wszystko Bogu. 9 kwietnia 2015 odmówiłam z trudem moją pierwszą NP z prośbą o uzdrowienie. Bóle zniknęły, mogłam jeść, wyniki się poprawiły, mogłam normalnie żyć. Zaczęłam biegać. Po zakończonej NP w czerwcu poszłam z moim chłopakiem w góry. Wspaniały czas, jeszcze do niedawna nie mogłam przejść 500m bez zadyszki. 30 czerwca 2015r. zaczęłam następną NP z prośbą o dziecko. Byłam w 15-letnim związku z moim chłopakiem i stwierdziliśmy, że teraz możemy cieszyć się życiem i założyć rodzinę, o której marzyliśmy. Zaplanowaliśmy ślub na sylwestra 2015 r., a ja modliłam się o maluszka. W ciążę zaszłam w ostatni dzień 1 części błagalnej NP(byliśmy wtedy na wyjeździe moim imieninowym). O ciąży dowiedziałam się miesiąc później w imieniny mojego chłopaka. Niewyobrażalne szczęście. Odmawiałam już wtedy część dziękczynną NP. Matka Boża spełniła swoje obietnice. Dziękuję bardzo Bogu za otrzymane łaski, ponieważ to co otrzymałam to są naprawdę cuda. Przy odmawianiu nowenny zmieniłam się na lepsze, wyciszyłam, uspokoiłam. Zmieniły się moje priorytety, całe moje myślenie. Żyje mi się o wiele lepiej. Tego spokoju ducha nie zamieniłabym na żadne skarby. Chwała Panu!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Kinga: Prawdziwe cuda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr
Gość

Wydaje mi się ze wpierw powinien być ślub potem maluszek. Nie wspomniałaś czy wzięliście w końcu slub

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Droga Kingo,niech Maryja,nadal ma w opiece Ciebie i Twoich Bliskich.Dodałaś mi otuchy swoim świadectwem,a nawet zastanowiłam się nad przyczyną mojego samopoczucia,bo mogę mieć podobną diagnozę.życzę błogosławieństwa Bożego.z Panem Bogiem

Obrazki z nowenną pompejańską?