Katarzyna: Wierzę, że Maryja powoli uzdrawia mojego męża

moja juz kolejna nowenne pompejanska rozpoczełam z płaczem na poczatku wrzesnia po tym jak dowiedziałam się ze u męza wykryto dwa torbile w głowie, bylismy wszyscy bezradni , jestesmy mlodym małzenstwem mąż nie ma jeszcze 30 lat. Mąż ciezko pracujac nie jednokrotnie skarżył sie na ból w głowie nasilajacy sie i ustepujacy po jakims czasie, na poczatku myslał ze to moze przez ciagły brak wypoczynku i ciagle przemeczenie zwiazane z praca ponad godziny i po nocach.
Read More

Ewa: modliłam się o to żeby przestał pić alkohol

Ja nadal się modle i wierzę że kiedyś przestanie pić.... Nie wiem czy modli się tak jak ja ale przynajmniej próbuje modlić się i stara się o poprawę samego siebie .....
Read More

Agnieszka: Łaski i opieka Matki Najświętszej – dziękuję za te dary.

Zacznę od otwartości oczu i serca na potrzeby innych. To tutaj zaczyna się przemiana w każdym z nas. Widzieć więcej i wyciągać wnioski ze swoich czynów. To, jak działamy każdego dnia ma wielki wpływ na to, jakie będą owoce naszych działań.
Read More

Agnieszka: Maryja – moja wielka miłość

Szczęść Boże, Maryję moją miłość odnalazłam we wrzsniu 2016 r. NP zaczelam sie modlic 13.01.2016 od tego momentu odmowilam 4 jestem w trakcie piątej. Trzy pierwsze odmowilam w intencji mojego męza u ktorego wykryto nowotwor skóry. Modlilam się o to aby nie bylo pezerzutów aby choroba nie powrocila i tak jest do dnia dzisiejszego.
Read More

Agnieszka: to wspaniałe, że mamy broń w postaci nowenny i różańca!

Latem mój mąż otrzymał wypowiedzenie z pracy, ja również straciłam jedną ze swoich prac... (miałam 2 prace, ale bardzo mało płatne). Mając kredyt oraz dziecko robi się niebezpiecznie tracąc płynnośc finansową... Załamałam się na początku - co teraz będzie... przecież tak trudno o pracę... nie mogłam sobie poradzic z myślami......
Read More

Katarzyna: Nie wierzyłam, że dam rade bo ja niestety nie lubiłam modlić się na różańcu

W lipcu zeszłego roku zachorowałam i znalazłam się w szpitalu liczne badania niczego nie wskazywały. Było coraz gorzej nie mogłam wstać z łóżka, zawroty, mdłości, drgawki, duszności uniemożliwiały mi normalne życie, bardzo bałam się, że umrę. Mąż woził mnie do wielu różnych lekarzy, którzy rozkładali ręce i w ciemno zapisywali mi rożne leki. Wcześniej słyszałam o mszach o uzdrowienie i licznych świadectwach, postanowiłam pojechać. Pierwszy raz o nowennie pompejańskiej usłyszałam w Czatochowie słuchając pewnego świadectwa. Po powrocie do domu zaczęłam szukać informacji na temat nowenny.

Nie wierzyłam, że dam rade bo ja niestety nie lubiłam modlić się na różańcu, ale wewnętrznie czułam, że właśnie Matka Najświętsza mnie wysłucha, że da mi szanse. Nie pomyliłam się zostałam obdarzona licznymi łaskami od samego początku. Kiedy modliłam czułam szczęście i spokój jakby Matka Najświętsza była przy mnie w pokoju w który odmawiałam modlitwę. Czasami wydawało mi się, że czuję zapach kadzidła.To było cudowne. Połączyłam nowennę pompejańską z piękną modlitwą do Matki Bożej Pocieszenia z Jodłówki. Podczas odmawiania części błagalnej Matka Najświętsza sprawiła, że zastanowiłam się nad samą sobą, dostrzegłam swoje liczne grzechy, czułam palącą potrzebę spowiedzi generalnej, nawrócenia dostrzegłam, że tylko wydawało mi się, że żyję po chrześcijańsku. Powoli otwierały mi się oczy końcem października skończyłam część dziękczynną. Wierzyłam, że Matka Najświętsza może mnie wysłuchać i stało się. Zostałam uzdrowiona. Długo bałam się, że choroba może wrócić, że to może tylko na chwilę, dlatego ociągałam się ze świadectwem. Rozpoczęłam kolejną nowennę, bo już nie mogłam żyć bez różańca wręcz tęskniłam za obecnością Matki Najświętszej. Dziś jestem zdrową osobą. Jestem wdzięczna Matce Najświętszej, że uprosiła u Pana łaskę dla mnie, że leczy moją duszę. Zostałam obdarzona też pewną łaską, pragnę żyć dla Pana Jezusa, aby zawsze był w moim życiu. Jest mi niekiedy ciężko, ale Pan pokazuje mi ścieżki i stawia w moim życiu ludzi którzy mi pomagają. Obiecałam Matce Przenajświętszej założyć lub zapisać się do Róży Różańcowej. Muszę jeszcze wspomnieć, że tak naprawdę moja choroba była pewnego rodzaju łaską dzięki której dostałam szansę na nowe życie. Wcześniej żyłam w ciężkich grzechach i pogrążałam się nieszczerymi spowiedziami i samousprawiedliwieniami. Dziękuję Matce Przenajświętszej a proszę Was o „Zdrowaś Maryjo” . Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Katarzyna: Nie wierzyłam, że dam rade bo ja niestety nie lubiłam modlić się na różańcu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zosia
Gość

To niesamowite jaka sila jest w tej modlitwie prosilam Mame o nawrocenie meza potrzebna laske ratowanie udzielila wszystkiego myslalam skoncze zrobie przerwe zaczelam kolejna dzikuje Ci Mamusio z Calego Serca bylo ciezko ale dzikuje Ci ze wytrwalam zmienila i mnie 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?