Anna: Dzięki nowennie nasza miłość jest mocniejsza

Witam ! Pierwszą Nowennę skończyłam odmawiać w marcu w intencji męża ... Po skończeniu nie widziałam zmiany na lepsze ...ale nagle od czerwca zaczęliśmy ze sobą rozmawiać i wspólnie pracować nad związkiem i modlić sie . Mieszkam w Warszawie gdzie pędzi sie zamiast żyć ale jestem pewna , ze dzieki Nowennie nasza miłość jest mocniejsza niż kiedykolwiek . Obecnie odmawiam drugą Nowennę w intencji daru macierzyństwa ... Pozdrawiam wszystkich :-) prosze o modlitwę
Read More

Arleta: Przyjmij dzięki, Matko moja, bo wielka dobroć Twa…

Matka Boża czuwa nad tobą, przestań się bać i uwierz w Jej moc
Read More

Kasia: Trzeba tylko poprosić Maryja wysłuchuje

O Nowennie powiedział mi mój kuzyn 1 listopada, ale początkowo nie byłam chętna, aczkolwiek jeszcze tego samego dnia wieczorem powiedziała mi też o jej łaskach moja koleżanka.
Read More

Natalia: Zmiana życia..:)

Muszę przyznać, że jest o wiele lepiej niż było i wierze że będzie już tylko coraz lepiej. Muszę przyznać, że moja wiara do tej pory była bardzo słaba, a dzisiaj wszystko to się zmienia na lepsze, zaczełam chodzić do kościóla, spowiedzi. Zaczełam po prostu coraz częsciej rozmyślać o Bogu.
Read More

Anna: Lekarz powiedział, że to będzie cud, jak …

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z Państwa strony internetowej, kiedy pewnego popołudnia szukając pociechy przeglądałam strony poświęcone modlitwie. Natknęłam się wtedy na liczne świadectwa, potwierdzające jej moc.
Read More

Katarzyna: Miłosierdzie Boże nie zna granic. Módlcie się za Dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedługo będę zaczynać swoją 5 Nowennę, czy moje intencje zostały wysłuchane?
Częściowo tak, częściowo jeszcze nie. Mam 30 lat w tamtym roku zachorowałam na raka, od razu sięgnęłam po Nowennę i dzięki wstawiennictwu Maryi jestem już zdrowa(była to pierwsza Nowenna).
Modliłam się również za interesy, które otworzyliśmy, a które nie dość, że nie dawały żadnych zysków to musieliśmy do nich dokładać, podczas odmawiania 2 Nowenny dowiedziałam się, że będę musiała wyłożyć dodatkowo kilkanaście tys., byłam załamana ponieważ nie posiadaliśmy takich pieniędzy. Sytuacja się ciągnęła a ja popadałam w rozpacz.
Rozpoczęłam 3 Nowennę za Dusze w Czyśćcu cierpiące i stał się cud, mojemu Ukochanemu zaproponowano świetną ofertę współpracy, a zapłata tych kilkunastu tys. całkowicie ucichła.
Kończę 4 Nowennę, o uzdrowienie mojego Chrześniaka z autyzmu i wierzę, że niedługo podzielę się z Wami kolejnymi świadectwami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Katarzyna: Miłosierdzie Boże nie zna granic. Módlcie się za Dusze w czyśćcu cierpiące."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa Czarna
Gość
Nowenne odmawiam już 7raz wydawało mi się że Matka Boską mnie nie wysłuchała . Jestem bardzo spokojna ,uratowała mnie od guza na płucach bo go niema w sierpniu miałam zawał nowenne skończyłam w piątek a już serce bardzo mie bolało w niedzielę byłam w kościele bo bardzo prosze Pana Jezusa żebym mogła przyjść za tydzień bardzo żle się czułam mąż zawiózł mnie na pogotowie tam diagnoza zawał lekarze pużniej mówili że z takich zawałów się nie wychodzi że niebo czowało na demną . Ją byłam w szpitalu jak mąż dostał zawał czeba było go operować stan był tak bardzo ciężki… Czytaj więcej »
Marlena
Gość
Marlena
Intencja o dusze czyśćcowe- ciągle chodzi mi ona po głowie, ale mam też inne intencje i ciągle pojawiają się nowe. Kiedyś przeczytałam tu świadectwo kobiety, która odmawiała Nowennę w intencji dusz z czyśćca i doświadczała wielu nadprzyrodzonych rzeczy, ale wg mnie raczej pozytywnych, jak słyszenie tych dusz. Wtedy wiadomo, że to naprawdę działa. Trochę się tego wystraszyłam, ale kiedyś muszę zacząć tę intencję. Od wczoraj mam moją 3 Nowennę, z czego 2 była raczej nie odmówiona, ale odklepana 🙁 W intencji o dusze czyśćcowe dostrzegam paradoks, że one sobie już pomóc nie mogą, ale mogą pomóc nam, jeśli my pomagamy… Czytaj więcej »
Kasia
Gość

Marleno naprawdę bardzo polecam modlitwy w intencji dusz czyśćcowych.

Barbara
Gość
Barbara

Mam już za sobą nowennę m.in o dusze czyśćcowe. Mam dorosłą córkę z autyzmem i wiem że całkowicie wyleczyć się nie da, można w jakimś stopniu złagodzić skutki. Są różne ,,stopnie” autyzmu, łagodniejsze jak i b. ciężkie. Pozdrawiam.

Kasia
Gość

Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych 🙂

Boguslaw
Gość
Boguslaw

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?