Magdalena: Zatrudnienie

Mój brat już około roku temu skoczył z dobrej drogi. Miko posiadania rodziny wpadł w złe towarzystwo, stracił pracę i nie zanosiło się na to by szybko miał znaleźć nową. Na sama nieco ponad 3 miesiące temu dowiedziałam się o Nowennie Pompejskiej.
Przeczytaj całość

Magdalena: wiem, że prośba moja zostanie w końcu wysłuchana

W piątek (23 sierpnia) kończę odmawiać drugą NP. Obie w intencji "sercowej". Moja prośba wprawdzie nie została "spełniona" tak, jakbym tego oczekiwała, ale wszystko przede mną:)wierzę, że będzie dobrze. Niemniej chciałabym podzielić się swoistymi cudami, które pojawiły się "obok".Przeczytaj Magdalena: wiem, że prośba moja zostanie w końcu wysłuchana
Przeczytaj całość

Paweł: Uważałem, że trzech różańców w ciągu dnia nie dam rady odmówić.

Non stop przewijały mi się gdzieś w internecie świadectwa Nowenny pompejańskiej ale uważałem, że trzech różańców w ciągu dnia nie dam rady odmówić.
Przeczytaj całość

Polip: Modlitwa pełna cudów

A wiec teraz pora na moje swiadectwo, po 4.5 letnim zwiazku zostawila mnie dziewczyna ktora wczesniej w ogien by za mna skoczyla. 3 lata mieszkalismy razem na studiach, na wakacje jezdzilsismy wspolne wyjazdy zarobkowe za granice czesto klocilismy sie o rozne rzeczy a do kosciola niestety chodzilismy bardzo rzadko...
Przeczytaj całość

Marek: Nie mogłem sobie poradzić z alkoholem

Nie piję 2 lata i wiem że to zasługa Matki Najświętszej.Staram się być szczęśliwym człowiekiem i gorąco zachęcam niedowiarków do dania sobie szansy na pomoc od samego Pana Boga :)
Przeczytaj całość

Katarzyna: Miłosierdzie Boże nie zna granic. Módlcie się za Dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedługo będę zaczynać swoją 5 Nowennę, czy moje intencje zostały wysłuchane?
Częściowo tak, częściowo jeszcze nie. Mam 30 lat w tamtym roku zachorowałam na raka, od razu sięgnęłam po Nowennę i dzięki wstawiennictwu Maryi jestem już zdrowa(była to pierwsza Nowenna).
Modliłam się również za interesy, które otworzyliśmy, a które nie dość, że nie dawały żadnych zysków to musieliśmy do nich dokładać, podczas odmawiania 2 Nowenny dowiedziałam się, że będę musiała wyłożyć dodatkowo kilkanaście tys., byłam załamana ponieważ nie posiadaliśmy takich pieniędzy. Sytuacja się ciągnęła a ja popadałam w rozpacz.
Rozpoczęłam 3 Nowennę za Dusze w Czyśćcu cierpiące i stał się cud, mojemu Ukochanemu zaproponowano świetną ofertę współpracy, a zapłata tych kilkunastu tys. całkowicie ucichła.
Kończę 4 Nowennę, o uzdrowienie mojego Chrześniaka z autyzmu i wierzę, że niedługo podzielę się z Wami kolejnymi świadectwami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Katarzyna: Miłosierdzie Boże nie zna granic. Módlcie się za Dusze w czyśćcu cierpiące."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa Czarna
Gość
Nowenne odmawiam już 7raz wydawało mi się że Matka Boską mnie nie wysłuchała . Jestem bardzo spokojna ,uratowała mnie od guza na płucach bo go niema w sierpniu miałam zawał nowenne skończyłam w piątek a już serce bardzo mie bolało w niedzielę byłam w kościele bo bardzo prosze Pana Jezusa żebym mogła przyjść za tydzień bardzo żle się czułam mąż zawiózł mnie na pogotowie tam diagnoza zawał lekarze pużniej mówili że z takich zawałów się nie wychodzi że niebo czowało na demną . Ją byłam w szpitalu jak mąż dostał zawał czeba było go operować stan był tak bardzo ciężki… Czytaj więcej »
Marlena
Gość
Marlena
Intencja o dusze czyśćcowe- ciągle chodzi mi ona po głowie, ale mam też inne intencje i ciągle pojawiają się nowe. Kiedyś przeczytałam tu świadectwo kobiety, która odmawiała Nowennę w intencji dusz z czyśćca i doświadczała wielu nadprzyrodzonych rzeczy, ale wg mnie raczej pozytywnych, jak słyszenie tych dusz. Wtedy wiadomo, że to naprawdę działa. Trochę się tego wystraszyłam, ale kiedyś muszę zacząć tę intencję. Od wczoraj mam moją 3 Nowennę, z czego 2 była raczej nie odmówiona, ale odklepana 🙁 W intencji o dusze czyśćcowe dostrzegam paradoks, że one sobie już pomóc nie mogą, ale mogą pomóc nam, jeśli my pomagamy… Czytaj więcej »
Kasia
Gość

Marleno naprawdę bardzo polecam modlitwy w intencji dusz czyśćcowych.

Barbara
Gość
Barbara

Mam już za sobą nowennę m.in o dusze czyśćcowe. Mam dorosłą córkę z autyzmem i wiem że całkowicie wyleczyć się nie da, można w jakimś stopniu złagodzić skutki. Są różne ,,stopnie” autyzmu, łagodniejsze jak i b. ciężkie. Pozdrawiam.

Kasia
Gość

Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych 🙂

Boguslaw
Gość
Boguslaw

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!