Katarzyna: Błagam MARYJO

Witajcie kochani właśnie błagam w Nowennie o zdrowie dla pięknej Alicji.Dziewczynka ma 13 lat i chorobę nowotworową.Proszę ludzi dobrego serca niech Wasza kolejna intencja NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ będzie za Alę o zdrowie dla niej.Matusiu, wiem że jesteś, błagam cię o łaskę zdrowia dla Ali.Dziękuję Wszystkim za wszystko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

114
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
87 Comment threads
27 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
27 Comment authors
ElaGosialenaPytającaZadowolona Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kaleb
Gość
Kaleb

No I Katarzyna?? Czy istnieje czy to tylko zart, kiepsko to narazie wyglada co do wiarygodnosci, Bo ludzie sa goracy I chetni do pomocy, a gdzie najbardziej zainteresowana osoba????

Gosia
Gość
Gosia

Bo tutaj są wspaniali ludzie ale przecież możemy się modlić w intencji chorych i potrzebujących pomocy dzieci tylko proszę powiedz kiedy zaczynamy i jak od strony formalnej to wygląda (czy odmawiam tylko swoja czesc tajemnicy jak dlugo odmawia sie dana czesc i czy potem przechodze do nastepnej )bo pierwszy raz uczestniczę w takiej formie różańca.

Tata
Gość
Tata

Witam. Mam pytanie w jakiej intencji sie modlicie?

Iwa
Gość
Iwa

Myślę, że to nie jest żart i Katarzyna naprawdę istnieje. Może po prostu nie zagladala na stronę Nowenny. Proponuję od jutra rozpocząć Nowennę w intencji uzdrowienia Ali.

Magdalena.J
Gość
Magdalena.J

I ja chętnie pomodlę się dziesiątką różańca. Dajcie tylko znać jaką mam odmawiać.

Eliza
Gość
Eliza

Kochani, tez chcę do Was dołączyć.

Kaleb
Gość
Kaleb

Zaczynamy jutro wieczorem, konczymy 13 maja Intencja: O uzdrowienie Alicji I innych dzieci chorych nieuleczalnie zawierzajac te dzieci Maryji Tajemnice 1 Katarzyna – zwiastowanie NMP 2 Kaleb – nawiedzenie Sw Elzbiety 3 Anna – narodzenie Pana Jezusa 4 Sunny – Ofiarowanie Pana Jezusa w swiatyni 5 Iwa – odnalezienie Pana Jezusa w swiatyni 6 Monika Makowska – Modlitwa w ogrojcu 7 Zadowolona – biczowanie 8 Ewa – cierniem ukoronowanie 9 Ania L – droga krzyzowa 10 Dorota – smierc na krzyzu 11 Teresa K – zmartwychwstanie 12 Ula – wniebowstapienie 13 Monika – zeslanie Ducha Sw 14 Ela – wniebowziecie… Czytaj więcej »

Eliza
Gość
Eliza

Dziękuje, ze mogę z Wami sie modlić.

Kaleb
Gość
Kaleb

20 Eliza

Ana
Gość

Hej, chcialam powiedziec, ze jestem nr 3 tj. Ana (to moj pseudonim) nie Anna 🙂
Jednoczesnie apeluje o wyrozumialosc dla Katarzyny… ta dziewczyna ma naprawde teraz duzo „na glowie”, moze jej nawet do glowy nie przyjdzie, zeby tutaj spojrzec?…poczejekajmy jeszcze …moze moderator nas skontaktuje z nia…

Ana
Gość

tak Zaczynamy jutro wieczorem, konczymy 13 maja (13 maja przypada wspomnienie/święto: Najświętsza Maryja Panna Fatimska, św. Serwacy, biskup)

Ewa
Gość
Ewa

Maria K: prosi o modlitwę końcową w tej pięknej intencji

Iwa
Gość
Iwa

Wierzę, że nasza modlitwa zostanie wysłuchana i pomożemy Ali i innym chorym dzieciaczkom. Cudowna inicjatywa. Każdemu polecam też Nowennę do Św.Marty 9 worków. 🙂 No to od jutra łączymy się w Nowennie!!! 🙂 Proszę pomodlcie się też za mojego jedynego Wszystkich pozdrawiam z całego serca. 🙂

Eliza
Gość
Eliza

Iwo, co to za modlitwa do św. Marty? Nigdy jeszcze o niej nie słyszałam….

Maria W
Gość
Maria W

jest w internecie odmawia sie ja przez kilka wtorkow przy zapalonej swiecy

Kaleb
Gość
Kaleb

Super, lists I jeszcze jedna prosba 1 Katarzyna – zwiastowanie NMP 2 Kaleb – nawiedzenie Sw Elzbiety 3 Anna – narodzenie Pana Jezusa 4 Sunny – Ofiarowanie Pana Jezusa w swiatyni 5 Iwa – odnalezienie Pana Jezusa w swiatyni 6 Monika Makowska – Modlitwa w ogrojcu 7 Zadowolona – biczowanie 8 Ewa – cierniem ukoronowanie 9 Ania L – droga krzyzowa 10 Dorota – smierc na krzyzu 11 Teresa K – zmartwychwstanie 12 Ula – wniebowstapienie 13 Monika – zeslanie Ducha Sw 14 Ela – wniebowziecie 15 Lena – ukoronowanie NM 16 Jan Kowalski – chrzest PJ W Jordanie 17… Czytaj więcej »

Iwa
Gość
Iwa

Proszę także o modlitwę w intencji cudownego uzdrowienia mojego jedynego synka Kamila z bardzo cięźkiej choroby. Z góry bardzo dziękuję 🙂

Kaleb
Gość
Kaleb

Jeszcze raz poprawiona lista I jeszcze jedna prosba 1 Katarzyna – zwiastowanie NMP 2 Kaleb – nawiedzenie Sw Elzbiety 3 Anna – narodzenie Pana Jezusa 4 Sunny – Ofiarowanie Pana Jezusa w swiatyni 5 Iwa – odnalezienie Pana Jezusa w swiatyni 6 Monika Makowska – Modlitwa w ogrojcu 7 Zadowolona – biczowanie 8 Ewa – cierniem ukoronowanie 9 Ania L – droga krzyzowa 10 Dorota – smierc na krzyzu 11 Teresa K – zmartwychwstanie 12 Ula – wniebowstapienie 13 Monika – zeslanie Ducha Sw 14 Ela – wniebowziecie 15 Lena – ukoronowanie NM 16 Jan Kowalski – chrzest PJ W… Czytaj więcej »

Iwa
Gość
Iwa

Eliza, Nowenna do Św. Marty to jest modlitwa, którą odmawiam przez 9 worków. Wpisz sobie w wyszukiwarce Nowenna do Sw Marty 9 worków i sobie poczytaj. Jest bardzo skuteczna. Ja jestem w trakcie jej odmawiania. Modlę się też m.in.do Św Charbela i Ojca Pio i oczywiście nie rozstaję się z różańcem.Modlę się o cud uzdrowienia mojego jedynego synka. Ale nie zapominam też w moich modlitwach o innych. Dlatego też bardzo się cieszę, że od jutra będziemy się modlić wspólnie. Jeszcze raz z całego serca proszę o modlitwę za Kamilka. Ja mam tylko jego.

Eliza
Gość
Eliza

Dziękuje. Kochana, juz sprawdziłam modlitwę do św. Marty. W mojej modlitwie będę pamiętała o Kamilku. Cieszę sie na tą wspólną modlitwę.

Monika
Gość
Monika

Też się pomodlę za Kamilka 🙂 będzie dobrze!

„Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą” Mt 7,7-11

Iwa
Gość
Iwa

Eliza bardzo dziękuję!!!!!!

Gosia
Gość
Gosia

Modlę się z wami i mogę w razie jak Kasia się nie odezwie to ja zastępować bede po prostu odmawiac dwie czesci jak sie odezwie to ona bedzie odmawiac a jak nie to bede kontynuowac bo być może ona bardzo przeżywa chorobę Ali i ja rozumiem bo sama bardzo martwię sie stanem syna jestesmy co prawda w trakcie badan ale już teraz prosze o wsparcie i modlitwę.

Kaleb
Gość
Kaleb

Pelna lists wraz z Dublerem 1 Katarzyna/Gosia– zwiastowanie NMP 2 Kaleb – nawiedzenie Sw Elzbiety 3 Anna – narodzenie Pana Jezusa 4 Sunny – Ofiarowanie Pana Jezusa w swiatyni 5 Iwa – odnalezienie Pana Jezusa w swiatyni 6 Monika Makowska – Modlitwa w ogrojcu 7 Zadowolona – biczowanie 8 Ewa – cierniem ukoronowanie 9 Ania L – droga krzyzowa 10 Dorota – smierc na krzyzu 11 Teresa K – zmartwychwstanie 12 Ula – wniebowstapienie 13 Monika – zeslanie Ducha Sw 14 Ela – wniebowziecie 15 Lena – ukoronowanie NM 16 Jan Kowalski – chrzest PJ W Jordanie 17 Maria W… Czytaj więcej »

Eliza
Gość
Eliza

Ok. Zaczynamy jutro.

Kaleb
Gość
Kaleb

Do wszystkich modlacych sie jutrzejsze slowo Boze z liturgi kosciola, komentarz kazdy we wlasnym zakresie Iz 42,1-7 Ps 27 J 12,1-11 Liturgia Słowa wg lekcjonarza z 2015 roku Liturgia Słowa według starego lekcjonarza Liturgia Słowa wg lekcjonarza z 2015 roku PIERWSZE CZYTANIE Iz 42, 1-7 Sługa Boży ofiarowany za zbawienie świata Czytanie z Księgi proroka Izajasza To mówi Pan: «Oto mój Sługa, którego podtrzymuję, Wybrany mój, w którym mam upodobanie. Sprawiłem, że Duch mój na Nim spoczął; On przyniesie narodom Prawo. Nie będzie wołał ni podnosił głosu, nie da słyszeć krzyku swego na dworze. Nie złamie trzciny nadłamanej, nie zgasi… Czytaj więcej »

Sunny
Gość
Sunny

Do wszystkich,
Dzisiejsza Msze Swieta ofiarowalam, za wszystkich uczestnikow tego forum. Byla taka piekna msza!!!
Meka Panska spiewana na glosy przez ksiedza, chor i kantorow. To bylo jak anielskie glosy, bylam pod tak niesamowitym wrazeniem, ze niesposob, zebym Was nie mogla dolaczyc do tych cudow. Jezeli ktos ma do mnie jakis zal, to zapomnijcie mi moje zlosliwosc, a ofiarujmy to wszystko, za Alicje, Jakuba, Lidzie i inne chore dzieci.

Gosia
Gość
Gosia

I za Bartosza.Proszę.

lena
Gość
lena

Sunny, bardzo Ci dziekuje, to przepiękny gest:)!

Iwa
Gość
Iwa

Monika, Tobie także dziękuję za modlitwę w intencji uzdrowienia Kamilka i wszystkim, którzy także będą się modlić za mojego Synka.

Ela
Gość

Wlasnie zaczelam dzisiaj odmawiac swoja dziesiatke, tajemnice Wniebowziecie w intencji chorych dzieci i bardzo ciesze sie ze moge w taki sposób dorzucis malutki kamyczek do tak wspanialej inicjatywy. To jest bardzo budujace, modlic sie z wieloma osobami w takiej intencji bo sama mam dzieci i rozumiem ból rodziców.Jak mina te 54 dni Nowenny bardzo chetnie moge modlic sie w innej intenci, np za spokój na swiecie lub dusze w czyscu cierpiace. Zycze wszystkim wytrwalosci w i bede o was pamietac w modlitwie.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Elu, Gosiu…od kilku miesięcy na tym forum działają Róże Gabrieli czy też moderowane przeze mnie. Modlimy się w różnych intencjach… Gabrieli Róże – głównie w intencjach ludzi chorych, moje w intencjach relacji międzyludzkich i poszukiwania swojego powołania. Warto śledzić wpisy na forum i się dołączyć do wspólnej modlitwy. Pozdrawiam.

Gosia
Gość
Gosia

Czuję dokładnie to samo co Ty Elu to bardzo piękna inicjatywa i cieszę się że mogę brać w niej udział i bardzo chętnie też mogę modlić się później w innej intencji.

Ela
Gość

Dziekuje za cieple slowa.

Kaleb
Gość
Kaleb

Kochani zaczynamy, 17 kwietnia przechodzimy w czesc dzuekczynna konczymy 13 maja. Niech Dobry Bog obdarzy laskami przez Maryje tych o ktorych sue modlimy jak i wszystkich ktorzy sie modla. Amen

Iwa
Gość
Iwa

Kaleb chciałabym po 13 mają kontynuować wspólną Nowennę,intencji jest mnóstwo. Ty jesteś takim kołem napędowym. Co proponujesz? Jak możemy się skontaktować?

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Iwa…od kilku miesięcy się w ten sposób się tutaj modlimy w różnych intencjach. W tej chwili trwają 3 albo 4 różne Nowenny. Warto wchodzić na tę stronę czytać nasze komentarze i zapisać się do tej Róży, w której intencjach chcesz się modlić.

Kaleb
Gość
Kaleb

Mozemy, jasne, szczerze mowiac, zareagowalem spontaniczny, widzac prosbe za dziecko, a pomysl podpatrzony od Gabrieli, Sunny, Klemensa I zadowolonej, oni z tymi sprawami pierwsi wystartowali

Iwa
Gość
Iwa

Jak się zapisać do Róży?

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Napisz proszę na mojego maila zadowolona_np@op.pl to wszystko postaram Ci wytłumaczyć 🙂

Gosia
Gość
Gosia

Czy ja też mogę chciałabym się zapisać do róży

Pytająca
Gość
Pytająca

Witam czy można jeszcze się przyłączyć ?Dzisiaj wieczorem dopiero zobaczyłam ta róże .

Kaleb
Gość
Kaleb

Do pytajacej – tak mozesz, prosze odmawiaj codziennie modlitwe Leona 13 do Sw Michala Archaniola i dowolna do Sw Rafala Archaniola poslaca Uzdrowienia, co Ty na to?

Pytająca
Gość
Pytająca

A czy mogłabym odmawiać tajemnice 4 światła Przemienienie na gorze Tabor ponieważ wczoraj wieczorem to odmówiłam tylko ze i innej intencji ?

Kaleb
Gość
Kaleb

Do Pytajacej – pewnie ze tak

Pytająca
Gość
Pytająca

Dziękuje .To do 13 maja tylko to mam odmawiać ?

Gosia
Gość
Gosia

A ja mam inną propozycję bo wszystkie tajemnice są już odmawianie a dwie będą dublowane. Ja natomiast odmawiam dwie bo jedna Pani nie potwierdziła udziału może aby w pełni mieć swój udział w nowennie chcesz przejąć jedną tajemnice która ja odmawiam może właśnie to Ty Pytajaca jesteś brakujacym ogniwem.

lena
Gość
lena

Gosiu, nie wiem czy to nie jest do mnie (chodzi o potwierdzenie udziału) ale tak jak się zdeklarowałam tak też odmawiam tajemnicę ukoronowania NM od momentu jak zaczeliśmy. Szczęść Boże. Lena

Gosia
Gość
Gosia

Nie Leno ja odmawiam za Katarzynę która napisała prośbę a nie potwierdziła udziału tzn Zwiastowanie NMP.Cofnij się do poprzednich postów tam jest wszystko wyjaśnione.Pozdrawiam.

Pytająca
Gość
Pytająca

Do Gosi z racji tego ze teraz weszłam na forum odmowie 4tajemnice światła żeby nie przerywać a ty napisz mi jaka ty odmawiasz druga ok?

Gosia
Gość
Gosia

Odmawiam Zwiastowanie NMP i trzecią tajemnicę światła głoszenie Ewangelii jeśli chcesz to możesz odmawiać tajemnice światła. Tylko proszę Cię o potwierdzenie bo dopóki nie będę pewna że tą tajemnice będziesz się modlic to będę nadal odmawiala dwie.

Pytająca
Gość
Pytająca

Dobrze Gosiu mogę odmawiać 3 tajemnice światła

Gosia
Gość
Gosia

Ok. Witaj w gronie odmawiajacych nowennę. Zapewne wiesz w jakiej intencji się modlimy i do kiedy, wszystko jest we wczesniejszych wpisach.Pozdrawiam.

Pytająca
Gość
Pytająca

Tak wiem.Pozdrawiam:)

Ela
Gość

Witam, odmawiam tajemnice 4 Wniebowziecie i musze przyznac ze modlitwa idzie mi bardzo lekko i przyjemnie.

Gosia
Gość
Gosia

A ja płakałam cały czas odmawiania a potem poczułam się tak zmęczona jakbym co najmniej do Częstochowy szła na piechotę. I zdarzyło mi się pierwszy raz odkąd trzymam rozaniec w ręku że się poplatal choć zawsze starannie go chowam. Nie mogłam go wcale rozplatac już zaczelam sie zloscic więc pomodlilam się na tej części nie zaplatanej a jak skonczylam to ni zowąd rozplatal się bardzo łatwo.

Monika
Gość
Monika

W pierwszym dniu odmawiania tej Nowenny, dowiedziałam się, że jestem w ciąży. 13go marca zaczęłam odmawiać część dziękczynną NP w intencji mojego zdrowia, mimo, że leczenie musiałam przerwać ze względu na ciąże, wierzę, że ta ciąża mnie uzdrowi i dzidziuś będzie się zdrowo rozwijał. Jeżeli mogłabym prosić to wspomnijcie czasem o mnie z swoich modlitwach. Bóg zapłać!

%d bloggers like this: