Natasza: Modlitwa o powrót ukochanego

Witam wszystkich :) Przyszedl czas zeby zlozyc swiadectwo odmowienia kilku nowenn chociaz od ich zakonczenia minelo sporo czasu..
Przeczytaj całość

Iwona: Maryja otacza opieką moją rodzinę

Witam, odmówiłam 10 nowenn i codziennie dziękuję Matce Najświętszej za jej opiekę nad moją rodziną, za pomoc w trudnych sprawach i codziennych drobnych kłopotach. Matka Boża otacza tarczą moją rodzinę, unormowała naszą trudną sytuację finansową, pomagała córce w nauce co zaowocowało pięknym świadectwem z wysokimi wynikami.
Przeczytaj całość

Barbara: Maryja uzdrowiła moją siostrę

Pragnę złożyć świadectwo o skuteczności nowenny pompejańskiej, obiecałam to Maryi. Moja siostra jest bardzo dobrym człowiekiem, całym sercem oddanym swojej rodzinie. W pewnym okresie swojego życia przeżywała różne życiowe tragedie. Nie mogąc sobie z tym emocjonalnie poradzić, zaczęła szukać ukojenia w alkoholu. Niestety, z roku na rok, uzależniała się coraz bardziej. Wszelkie próby jej ratowania i pomocy medycznej były przez nią odrzucane. Byliśmy bezsilni wobec tego problemu. Podczas rozmowy telefonicznej z siostrą (mieszkamy w odległości ok. 200 km) wyczuwałam, jak bardzo cierpi z powodu uzależnienia. Kocham siostrę i pragnęłam jej pomóc, ale jak?
Przeczytaj całość

Wierzaca: śnił mi się głos który powiedział ….

Swoją pierwszą Nowennę rozpoczęła ma maju i zakończyła 1 lipca.Nigdy nie sądziłam źe będę tak wytrwale modlić się przez 54 dni
Przeczytaj całość

Paulina: Odmawiam nowennę od prawie dwóch lat

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać, kiedy choroba mojego partnera, jak mi się wtedy wydawało, pokrzyżowała moje piękne plany osobiste. Na początku z różańcem w ręku walczyłam o ten związek, nowenna dawała mi pewność, że wszystko się ułoży, dodawała siły, determinacji i działy się cuda.
Przeczytaj całość

Karola: Zrozumiałam że rzeczy materialne nie są najważniejsze.

Chcę podzielić się moim świadectwem .Na początku miałam wątpliwości chyba jak każdy czy dam radę odmawiać 3 różance dziennie .Początki były bardzo ciężkie bo zły bardzo przeszkadzał. Koszmary, porwany różaniec . Ale z dnia na dzień byłam coraz silniejsza bo nasza kochana matula każdego dnia zsyła na mnie łaski . Uwolniła mnie od choroby która mi bardzo utrudniała życie przestałam brać lekarstwa .

Moją pierwszą nowennie którą zaczęłam w lutym jeszcze jestem na części błagalnej Proszę o dar poczęcia jeszcze nie otrzymałam ale miałam dużo znaków od matuli że już niedługo się spełni prosiłam o to a dostałam dużo więcej. Matula układa moje życie na nowo. Teraz jestem bardzo pogodną osobą częściej się uśmiecham . Zrozumiałam że rzeczy materialne nie są najważniejsze. Że ważna jest rodzina uśmiech i szczęście na twarzy moich bliskich. Wiem ze jeszcze nie jedno świadectwo tutaj złoże .Dziękuje za wszystkie łaski naszemu Ojcu, Matuli i wszystkim świętym do których się modliłam .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!