Monika: Moje życie rozpoczęło się odkąd natrafiłam na Nowennę Pompejańską

Chciałabym w tym miejscu złożyć swoje świadectwo z 3 Nowenny Pompejańskiej. Nowennę skończyłam 7.10, jednak długo zwlekałam ze złożeniem świadectwa. Dziś jednak pod wpływem ostatnich przeżyć muszę je złożyć. Modliłam się w intencji zdrowia mamy, która cierpiała z powodu bóli stawowych do tego stopnia, że każdy najmniejszy ruch był dla...
Read More

Gosia: odkąd pamiętam oddalałam się od Kościoła

Nie wiem jak trafiłam na Nowenne Pompejańska, ale za sprawą Ducha Swiętego postanowiłam ją odmawiać, nigdy wcześniej nie odmawiałam różańca.
Read More

Marianna: Za wszystko dziękuję!

Co daje mi Nowenna Pompejańska? Odmawiając ją codziennie mam poczucie, że nie jestem sama ze swoimi problemami, błagam o pomoc, ale też zawierzam je do rozwiązania Jezusowi i Maryi.
Read More

Radovan: Niebezpieczna fabryka

Laudetur Jesus Christus, I am from Slovakia therefore I am writing english. I have a testimony for you . In summer 2016 we got to know that in our town there was a factory which shold have burn plastic and other waste for producing electricity and it seemed that it will have a big impact for our air.
Read More

Zofia: Maryja obdarowała potomstwem nie syna, a córkę.

Szczesc Boze!Odmawiam juz czesc dziekczynna nowenny. Rozpoczelam 7.11.2013r dwie nowenny w roznych intencjach.Maryja obdarowala potomstwem nie syna,a corke.Chciala nam pokazac ,ze taka jej wola ,ze poczelo sie zycie upragnione pod sercem corki,a modlilam sie o potomstwo dla synowej i syna,bo oni zyja w zwiazku sakramentalnym.Druga intencja o prace dla Cezarego,rowniez...
Read More

Karola: Zrozumiałam że rzeczy materialne nie są najważniejsze.

Chcę podzielić się moim świadectwem .Na początku miałam wątpliwości chyba jak każdy czy dam radę odmawiać 3 różance dziennie .Początki były bardzo ciężkie bo zły bardzo przeszkadzał. Koszmary, porwany różaniec . Ale z dnia na dzień byłam coraz silniejsza bo nasza kochana matula każdego dnia zsyła na mnie łaski . Uwolniła mnie od choroby która mi bardzo utrudniała życie przestałam brać lekarstwa .

Moją pierwszą nowennie którą zaczęłam w lutym jeszcze jestem na części błagalnej Proszę o dar poczęcia jeszcze nie otrzymałam ale miałam dużo znaków od matuli że już niedługo się spełni prosiłam o to a dostałam dużo więcej. Matula układa moje życie na nowo. Teraz jestem bardzo pogodną osobą częściej się uśmiecham . Zrozumiałam że rzeczy materialne nie są najważniejsze. Że ważna jest rodzina uśmiech i szczęście na twarzy moich bliskich. Wiem ze jeszcze nie jedno świadectwo tutaj złoże .Dziękuje za wszystkie łaski naszemu Ojcu, Matuli i wszystkim świętym do których się modliłam .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o