Magdalena: Mam za co dziękować Panu Bogu i Matce Najświętszej

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 13 stycznia 2015 r. Do tej pory odmówiłam trzy nowenny. Pierwszą i drugą o dar poczęcia i narodzenie drugiego dziecka, zaś trzecią o pogodzenie się z wolą Bożą. Już w trakcie odmawiania pierwszej nowenny przeszłam głębokie nawrócenie, odbyłam spowiedź generalną z 20 lat życia, odbyło się...
Read More

Agata: czuję obecność i opiekę Matki Bożej

Gorąco polecam Nowennę Pompejańską daje niebywały spokój.
Read More

Danuta: Dziękuję za udzieloną łaskę

Dziękuję Matce Przenajświętszej za udzieloną, za sprawą nowenny, łaskę. To cudowna modlitwa.
Read More

Irena: Zdane egzaminy i rozwiązanie problemów w pracy.

Chciałam złożyć kolejne świadectwo i podziękować Jezusowi i Matce Bożej za otrzymane łaski. Dziękuje za łaskę zdania egzaminów na studiach przez mojego syna Mateusza oraz dziękuje za rozwiązanie problemów w mojej pracy.Przeczytaj Irena: Zdane egzaminy i rozwiązanie problemów w pracy.
Read More

Marta: trzeba pamiętać że nowenna to modlitwa a nie magia

Pewnie ze chciałabym żeby po skończeniu nowenny Michał stanął przede mną z bukietem róż ale trzeba pamiętać że nowenna to modlitwa a nie magia. Tylko wytrwałość może doprowadzić nas prawdziwej miłości.
Read More

Karola: Wielki strumień łask

Przez parę ładnych lat moje życie się tak zagmatwało przestałam chodzić do kościoła . Moje problemy narastały z roku na rok. Źle się działo w mojej rodzinie. Wyprowadziła się z domu i wzięłam ślub cywilny. Zaczęłam chorować a tak naprawdę wyniki były dobre na każdym kroku zły mnie ośmieszał. Staramy się o dziecko ale bezskutecznie.

Pewnej nocy z tej bezsilności przepłakałam parę godzin i matka nasza kochana usłyszała mnie i rano natknęłam się na nowennę w internecie . Od razu zaczęłam się modlić o maleństwo i wtedy stał się cud zdecydowaliśmy się na nauki przed małżeńskie. Dosłałam tyle łask i wskazówek ze nie sposób tego wszystkiego opisać. Moja droga życiowa zaczyna się prostować pustka w sercu jest coraz mniejsza. Myślę ze wszystko będzie dobrze bo jest przymnie matula ufam jej bezgranicznie.Ona mnie najlepiej zrozumie i wie co dla mnie najlepsze .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?