Kaja: W momencie chwytania za różaniec czuje się niesamowitą moc

O Nowennie Pompejskiej dowiedziałam się od kuzynki, która bardzo intensywnie ją odmawiała. Powiedziała mi, że działa cuda, więc zaczęłam o niej czytać, ale stwierdziłam, że nie dam rady. Że to mnie przerośnie. Za duży obowiązek. ale przyszedł taki moment, że powiedziałam sobie to jest ten dzień. I zaczęłam we wrześniu zeszłego roku. Łaski przyszły natychmiast. I zastanawiałam się czy to tylko moje intensywne myślenie na ten temat czy ja naprawdę nic nie potrzebuje. Można powiedzieć, że wpadłam w trans odmawiania różańca. W pewnym momencie tylko to się liczyło i nikt ani nic więcej.

Pomimo, że mój nałóg odszedł w niepamięć zaczęły się całodniowe kłótnie z rodziną. Nie mogłam się dogadać z nikim. Jak tylko było nie po mojej myśli, wpadałam w furie. To nie było normalne. Jak skończyłam Nowennę, kłótnie nadal były, ale cichsze i bardziej można było się ze mną dogadać. Piszę to świadectwo teraz ponieważ znowu wróciłam do nałogu co prawda nie jest to z taką siłą jaką było ale jest. I zastanawiał się właśnie nad kolejna Nowenną w tej samej intencji. Czuję wewnętrzną potrzebę tej Modlitwy. Tej codziennej obecności Matko Bożej. Bo w momencie chwytania za różaniec czuje się niesamowitą moc czegoś czego nie potrafię wytłumaczyć. Ale wiem że to jest moc miłości i pomocy nam wszystkim, którzy się modlą. W Piśmie jest napisane „Proście, a będzie wam dane”. Prosimy i dostajemy. Maryjo dziękuję za wszystkie łaski, którymi mnie obdarzyłaś!

Święta Rita

Patronka na nasze czasy!

Poznaj życiorys tej "wyjątkowo skutecznej Świętej" i oddaj Jej swoje troski w modlitwie.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
BJ Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
BJ
Gość
BJ

Czasem Pan Bóg uzdrawia stopniowo, w czasie, a nie w jednym momencie. Nie ustawaj w modlitwie i ufności. Dla przykładu słowa o. Józefa Witko, z wywiadu z nim: „Na początku mojej posługi, jakieś 16-17 lat temu, kiedy już zacząłem modlić się za chorych, przyszła do mnie matka chłopca i prosiła mnie, abym z nią poszedł do jej domu i pomodlił się nad jej synem. Jej syn miał dopiero siedem miesięcy. Urodził się z dziurą na sercu o wielkości 7,5 mm. Lekarze przygotowywali to dziecko do operacji. Kiedy przyszedłem do jej domu, od razu zacząłem modlitwę. Modliłem się około jednej minuty… Czytaj więcej »

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące