Iza: Uzdrowienie mojej córki Joasi

Złożyłam wszystko w ręce Boga przez ręce Maryi modląc się Nowenną Pompejańską. Ufałam, że Ona pomoże, ja już nie byłam w stanie.
Read More

Marta: Uratowane małżeństwo

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Mam na imię Marta, mam 36 lat i mieszkam w Sandomierzu. Chciałam podziękować Matce Bożej za otrzymaną łaskę. Swoją pierwszą nowennę odmówiłam w 2012 r., kiedy to małżeństwo mojej przyjaciółki przechodziło głęboki kryzys. Po 30 latach wspólnego, szczęśliwego życia jej związek zaczął się rozpadać.Przeczytaj Marta: Uratowane małżeństwo
Read More

Teresa: znalazłam miłość. . .

DZIĘKUJĘ Matce Boskiej, że postawiłam Marcina na mojej drodze...Wierzę i Ufam, że będziemy połączeni węzłem małżeńskim...
Read More

Barbara: Trudno mi było w to wszystko uwierzyć !

Zaczęłam szukać pracy i zdarzył się cud, wszędzie tam gdzie udałam się z moim CV po niedługim czasie zaczęli odzywać się pracodawcy z propozycją pracy.
Read More

Justyna: Łaska zdrowia

Ubiegły rok był dla mnie prawdziwym okazaniem przez Boga Swojego Miłosierdzia i Miłosierdzia Swojej Matki. Moja przygoda z Nowenną Pompejańską rozpoczęła się w lipcu ubiegłego roku, kiedy po zrobieniu badania dowiedziałam się, że mam dużego guza na jelicie grubym i bardzo dużo małych.
Read More

Justyna: Modlitwa za dusze w czyśćcu

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Składam dwa świadectwa:
1. Dzięki NP zakończonej 02-02-2016 napisał pracę licencjacką i to szybko i dobrze, a nadmienię, że przez dwa lata połowa pracy napisane i to w „wielkim bólu”. „Coś” zawsze mi przeszkadzało, zniechęcało itd…
11-03-2016 jestem świeżo po obronie!!! Zdałam i to na 4!! (Ekonomia).
2. NP odmawiana za dusze w czyśćcu cierpiące (moja druga nowenna w tej intencji) i najprawdopodobniej „wejdę w układ” (:-) z duszyczkami, że kolejne NP i różańce będą w Ich intencji.

Oczywiście mam sporo prywatnych intencji ALE dusze w czyśćcu nie mogą się modlić za siebie a bardzo potrzebują naszych modlitw!!
A więc ja za nich, a one za mnie 🙂
Fragment „Rękopisu z czyśćca” Siostry Marii od Krzyża : „Gorąco ci? Ach, gdybyś wiedziała, jaki to żar panuje w czyśćcu w porównaniu z
waszym upałem! Jedna krótka modlitwa przynosi nam tak wielką ulgę!
Odświeża nas, jak bardzo spragnionego – szklanka zimnej wody.”
i
„Mówiłam ci już, że dobry Bóg szuka w świecie dusz kochających Go, lecz
kochających miłością dziecięcą i pełną czułości; ta zaś, co i prawda, ma być
pełna czci, lecz zarazem nacechowana serdecznością.
Niestety, nie znajduje On takich dusz! Liczba ich jest mniejsza niż się
przypuszcza, bo ludzie zbyt ciasno patrzą na Serce dobrego Boga. Uważają też,
że dobry Jezus jest zbyt wielki, by można się było do Niego zbliżyć, stąd i miłość,
jaką mają dla Niego, jest w rezultacie chłodna. Cześć dla Niego wyradza się w
końcu w pewnego rodzaju obojętność”.
Poza tym odmawiam NP bez przerwy przeszło rok. I zły mi nie przeszkadza (lekceważę go). A różaniec mam drewniany na sznurku i jest o.k. A tak nie nadążałam kupować.
I jeszcze jedno, jestem osobą leniwą i niezdyscyplinowaną ale jak w 2012 roku w styczniu powiedziałam sobie, ze zacznę odmawiać NP to zaczęłam i nigdy nie przerwałam. Zawsze znalazł się czas, nawet zauważyłam, że modląc się różańcem w jednej części ciężej mi było znaleźć czas niż 3!
A gdybym zasnęła, zachorowała…nie zaczynałabym od nowa tylko modliłabym się dalej (np. po 1,2,5 dniach).
Z Bogiem Kochani!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Justyna: Modlitwa za dusze w czyśćcu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Twoje świadectwo jest piękne. Gdy czytałam miałam łzy w oczach ja odmawiam druga nowennę i z ufnością wierzę że zostanie wysłuchana.A za dusze czyśćcowe też zaczęłam się modlić Koronką do Bożego Miłosierdzia.I czuje że pomagam i bardzo sie cieszę .Oby coraz więcej ludzi modliło się za te dusze które czekają na nasze modlitwy.To prawda ze jak ktoś zaczął raz odmawiać tę Cudowną Nowennę z Miłością to będzie mu już towarzyszyć zawsze…To Cudowne że dostaliśmy tak piękną łaskę .

Piotr
Gość

Szczęść Boże.
Piękne świadectwo. Ja nie mam odwagi modlic sie za dusze czyścowe boje sie złego, ktory mam wrażenie i tak bardzo miesza w mojej rodzinie.

magda
Gość

Ja też kończę swoja nowennę za dusze w czyśćcu, choć miałam bardzo ważną osobistą intencję. Ale pomyślałam ,że dusz jest mnóstwo i pomogą mi w mojej intencji 🙂

Kamila
Gość
Kamila

Odmawianie Nowenny Pompejańskiej jest łaską od Boga. Ja nie mogę się normalnie zebrać, żeby odmówić jeden różaniec, ciężko mi to przychodzi. Ale z Nowenną daję radę 3 części.

łukasz84
Gość
łukasz84

jak czyścieć to miejsce, w którym jest gorąco to wszyscy hutnicy pójdą prosto do nieba.

Sunny
Gość

Zanim ktos zacznie drwic z Czysca, to niech przeczyta ksiazke „Rekopis z Czysca” siostry Marii od Krzyza (jest na necie), to zrozumie, ze spalanie w Czyscu jest duchowe a nie hutnicze.

łukasz84
Gość
łukasz84

jest Biblia i Katechizm Kościoła Katolickiego, najlepiej zacząć od tego

Boguslaw
Gość
Boguslaw

Przepraszam za zmiane swojego stylu ale niech chociaz raz mi wolno bedzie byc nieco uszczypliwym, szkoda ze tej uwagi nie zauwazylem wczesniej, bo napisalbym szpecowi od metalurgi ze dedukcje ma w stylu Janka Kowalskiego (tego z problemami kosmetycznymi)

Boguslaw
Gość
Boguslaw

Nawet piszacych to czuje sie dziwnie ze stylem szyderskim. Ufam ze jest to tylko jednorazowy chochlik z mojej strony

Justyna
Gość
Justyna

I to się nazywa mieć sumienie… 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?