Malgorzata: Maryja wysłuchał moje prośby

Moi kochani, jestem w trakcie odmawiania mojej czwartej nowenna pompejanskiej. Dwie moje intencje zostaly wysluchane, spotkałam w moim życiu wspaniałego człowieka i zakochałam się, został uzdrowienie mój chory kręgusłup, walczyła z bólem przez osiem lat, zachęcam wszystkich do odmawiania tej cudownej modlitwy, która napewno pomoże w każdej trudnej sytuacji
Read More

Małgorzata: widziałam jak wiele łask otrzymali moi najbliżsi 1

O Nowennie dowiedziałam się cztery lat temu od moich sióstr. Namawiały mnie długo zanim rozpoczęłam modlitwę. Wydawało mi się to niemożliwe, aby codziennie odmówić cały różaniec.
Read More

Bogna: siła modlitwy różańcowej

Modlitwa różańcowa ma wielką moc, doświadczyłam tego wiele razy.Wymodliłam męża, który gdy jeszcze nie byliśmy narzeczeństwem chciał wyjechac z kraju w nielegalnych zamiarach. Długo sie przygotowywał do wyjazdu, bardzo mu zależało, a mimo to zapomniał ważnych dokumentów, zawrócił w pół drogi i stwierdził,że rezygnuje. Później był ślub i znowu problemy, kilka...
Read More

Dorota: moja kolejna nowenna- wciąż czekam

odlitwa dodała mi sił i cały czas walczę choć nie jest mi łatwo ale wierzę że Matka Pompejańska pomoże mi w końcu i zmieni moje życie na lepsze.Widzę światełko w tunelu i wierzę że będzie wreszcie dobrze.
Read More

Magda: Tata odzyskał zdrowie

Jestem pewna, że dzięki wstawiennictwu Matki Bożej Pompejańskiej mój tata odzyskał zdrowie. Modliłyśmy się z mamą nowenną pompejańską. Tata był 2 razy reanimowany, jego stan zdrowia był zły. Groził przeszczep serca. Lekarz kardiolog twierdził, że wszystko w ręku Boga i mówił by się modlić. Sytuacja się unormowała. Jutro mój tata wychodzi ze szpitala i jest w bardzo dobrej kondycji. Bogu niech będą dzięki!
Read More

Jolanta: Trudno opisać radość i wdzięczność !

Dziękuję Matce Bożej oraz Bogu w Trójcy Jedynemu za opiekę nad moją siostrą.
Od kilku miesięcy odmawiam Nowennę Pompejańską prosząc o zdrowie dla mojej siostry. Ufam, że zostanę wysłuchana. Przez kilka ostatnich tygodni modliłam się również Koronką do Miłosierdzia Bożego o łaskę przyjęcia siostry do wybranej przez nią szkoły. Nie było to proste. Ogromna liczba chętnych, wymagające rozmowy kwalifikacyjne. Kilka dni temu otrzymaliśmy informację, że jest studentką.

Trudno opisać radość i wdzięczność jaką odczułam wówczas w swoim sercu. Dziękuję za wszystko. Za pokój jaki wniosła w moje życie Nowenna Pompejańska, za wszelkie łaski za jej sprawą otrzymane. Za zbliżenie się do Boga. Za możliwość powierzenia mu swych lęków i radości. Siła modlitwy jest ogromna, nawet jeżeli czasami wydaje się nam niedoskonała. Wystarczy zaufać, Tam w Wieczności zawsze wiedzą co robić.
Modlę się też za mojego zmarłego nagle tatę, za którym bardzo tęsknię. Wiem, że Pan Bóg pozwoli nam się jeszcze spotkać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o