Magdalena: List- Maryja daje nam wiecej łask niz ja prosimy

Chcialam napisac krotkie swiadectwo. Nowenne Pompejanska odmawiam od listopada 2016 roku. Maryja pomogla przetrwac najgorsze. Powiem tak, Maryja daje nam wiecej LASK niz ja prosimy, Ona wie lepiej co nam potrzeba. Choc mam ogromne problemy w odmawianiu Nowenny Pompejanskiej, zniechecenie, rozpacz, smutek, rozproszenie to nie poddaje sie i trwam na modlitwie.
Przeczytaj całość

Julia123: Maryjo ty wiesz najlepiej-co dla mnie jest dobre

Proście a będzie Wam dane-to o Nowenie.Dziękuje Ci Maryjo!
Przeczytaj całość

Maria: Nowenna o dobrą spowiedź przed ślubem.

W części dziękczynnej czułam wdzięczność do Matki Bożej, ale również prosiłam o wiarę, miałam wielką nadzieję, że spowiedź o którą się modlę będzie dobra.
Przeczytaj całość

Jola: Uratowane małżeństwo i nawrócenie męża

Moje małżeństwo się rozpadało , mąż nawet uważał Boga za wroga przeklinał na Boga wszystko co dobre odbierał jako zło ,po ludzku mówiąc to było nie możliwe ,abyśmy byli razem.Wtedy ja zwróciłam się do Mateńki o pomoc z wiarą że nam pomoże .Zaczęłam Nowennę i trzeciego dnia jak odmawiałam mój...
Przeczytaj całość

Dorota: Niewysłuchana prośba, otrzymane inne łaski

23 grudnia zaczęłam odmawiać moją drugą Nowennę w intencji poznania mężczyzny z którym mogłabym stworzyć rodzinę.
Przeczytaj całość

Jolanta: Trudno opisać radość i wdzięczność !

Dziękuję Matce Bożej oraz Bogu w Trójcy Jedynemu za opiekę nad moją siostrą.
Od kilku miesięcy odmawiam Nowennę Pompejańską prosząc o zdrowie dla mojej siostry. Ufam, że zostanę wysłuchana. Przez kilka ostatnich tygodni modliłam się również Koronką do Miłosierdzia Bożego o łaskę przyjęcia siostry do wybranej przez nią szkoły. Nie było to proste. Ogromna liczba chętnych, wymagające rozmowy kwalifikacyjne. Kilka dni temu otrzymaliśmy informację, że jest studentką.

Trudno opisać radość i wdzięczność jaką odczułam wówczas w swoim sercu. Dziękuję za wszystko. Za pokój jaki wniosła w moje życie Nowenna Pompejańska, za wszelkie łaski za jej sprawą otrzymane. Za zbliżenie się do Boga. Za możliwość powierzenia mu swych lęków i radości. Siła modlitwy jest ogromna, nawet jeżeli czasami wydaje się nam niedoskonała. Wystarczy zaufać, Tam w Wieczności zawsze wiedzą co robić.
Modlę się też za mojego zmarłego nagle tatę, za którym bardzo tęsknię. Wiem, że Pan Bóg pozwoli nam się jeszcze spotkać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!