Elżbieta: Uzdrowienie męża

1 grudnia 2014 roku mój mąż Roman zaczął pluć krwią. Bardzo się zmartwiłam. Wykonaliśmy Rtg płuc i była zła wiadomość - guz płuca. Po dokładniejszych badaniach okazało się, że to nowotwór złośliwy. Byliśmy załamani. Ja jako żona postanowiłam prosić „niebieskiego lekarza” Jezusa Chrystusa za pośrednictwem Matki Bożej o zdrowie dla męża.
Przeczytaj całość

Iza: Warto wytrwać pomimo trudności

To moja 4 nowenna i myśle ze najtrudniejsza. Modliłam sie o sile i cierpliwość oraz o unormowanie snu mojego dziecka. W trakcie odmawiania działy sie rożne rzeczy: 2 razy urwał mi sie różaniec w tym jeden koralik zginął, córka spała beznadziejnie do tego ciagle płakała, ktoś przerysował mi samochód, nieporozumienia z mężem itp.
Przeczytaj całość

Wyjście z ciemności grzechów

W naszym związku nastał kryzys i się rozstaliśmy. Po rozstaniu postanowiłam zacząć odmawiać Nowennę w intencji znalezienia męża.
Przeczytaj całość

Justyna: uzdrowienie duchowe ojca

Bez wątpienia ogromną moc ma modlitwa rodziców za dzieci, więc namówiłam babcię, by odmówiła nowennę pompejańską w intencji mojego Taty. Intencja była ogólna: "O potrzebne łaski". 7 lat temu, tragicznie zginął moj Brat, pogrzeb był dzień po jego 22 urodzinach. To wydarzenie na zawsze zmieniło nasze życie, Tata zaczął nadużywać...
Przeczytaj całość

Aneta: Spojrzałam prawdziwie na swoje życie

Pragnę podzielić się moim świadectwem.Modlilam się od stycznia tego roku nowenna pompejanska o ocalenie mojego małżeństwa i o powrót do domu mojego męża który odszedł do innej .Byłam w rozpaczy.Nie widziałam sensu życia.Pytałam Boga dlaczego.Chciałam wszystko już.Myślałam że tak się stanie .
Przeczytaj całość

jola: Odmawiam nowennę bardzo wcześnie rano o 5 przed pracą

witam odmawiam nowennę szósty dzień to początek ale mam nadzieję że wytrwam . mam ważną intencje za syna który ma problemy w szkole zaczyna palić i popijać . Ale wieżę że moja modlitwa pomoże i wszystko wróci do normy . Cieszę się że przypadkowo odkryłam taką nowennę bo nigdy o niej żaden ksiądz nie wspominał, a szkoda bo to piękne oddanie się Maryi . trafiłam na tę stronę i od razu zaczełam odmawiać pierwszy dzień z internetu ale teraz mam książeczkę z wszystkimi modlitwami. Odmawiam nowennę bardzo wcześnie rano o 5 przed pracą dzięki temu cały dzień jestem szczęśliwa że kolejny dzień udało mi się wytrwać .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "jola: Odmawiam nowennę bardzo wcześnie rano o 5 przed pracą"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Życzę wytrwałości. A przede wszystkim dobrych relacji z synem, który pewnie jest w tzw .trudnym wieku. Niech Twoja modlitwa zostanie wysluchana, szczęść Boże

jola
Gość

Bóg zapłac za dobre słowo.Dziś mija 12 dzień mojej modlitwy i jestem szczęśliwa bo syn dostał kilka pozytywnych ocen. Czyli modlitwa czyni cuda

Wanda Ryba
Gość

Ja też odmawiam przed pracą, lubię tę porę – jest najciszej, świat jeszcze śpi … już nie mogę doczekać się brzasku 🙂

Zofia
Gość

Jestem z tobą w modlitwie,gdyż moja nowenna(druga już) ,jest też w takiej intencji,czyli życie z nałogami i walka o syna.Ja modlę sie już około 15 lat za syna i efekty nadal nie ciekawe.Zaczęłam nowennę w jego intęcji,bo to ostatnia moja deska ratunkowa ,zobaczymy.Pozdrawiam,szczęś Boże.

Kazia
Gość

Życzę wytrwałości niech Twoja modlitwa będzie wysłuchana i wierz w to bo wiara i modlitwa sprawia że MATKA BOŻA RÓŻAŃCOWA sprawi że nadejdzie taki dzięń i stanie się cud SZCZĘŚĆ BOŻE

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!