Agnieszka: Niesamowita moc nowenny

Aktualnie odmawiam 7 albo 8 nowennę, 3 pierwsze nowenny zostały wysłuchane, pozostałe niestety nie. Mam teraz znów bardzo trudny okres i niesamowicie potrzebuję pomocy Maryjii. Co prawda modlę się drugi w tej samej intencji, raz Maryja pomogła mam głęboką nadzieję, ze teraz także nie zawiedzie.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Modlitwa drugiej szansy

Modlitwa Pompejańska także w moim życiu uczyniła cud. Modliłam się o dostanie od kogoś drugiej szansy i właśnie to się stało.
Przeczytaj całość

Małgorzata: praca dla męża

Witam ,mam na imie Malgorzata,pragne podzielic sie z Wami moim swiadectwem jakie otrzymalam w trakcie odmawiania Nowenny Pompejankiej.Nowenne odmowilam w intencji mojego meza o znalezienie pracy.Maz od prawie roku nie mial stalej pracy,pracowal dorywczo na czarno nie zawsze otrzymywal zaplate za wykonana prace.Przeczytaj Małgorzata: praca dla męża
Przeczytaj całość

Barbara: Dziękuje że Jesteś.

Trzecią nowennę odmawiałam za mojego brata i jego rodziną o łaski najbardziej dla nich potrzebne. Zauważyłam że ruszyły u nich sprawy które od lat stały w miejscu. Obecnie jestem w trakcie odmawiania czwartej nowenny ponownie za duszę w czyśćcu ale tym razem nie wskazałam konkretnej.
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowenna o zdrowie wysłuchana!

Pokochałam Nowennę Pompejańska! Matka Boża jest tak łaskawa, że zaczyna wysłuchiwać moich próśb jedna po drugiej! Wysłuchała mnie również teraz w sprawie powrotu do zdrowia mojego Ukochanego, u którego zaczęły pojawiać się coraz częściej tłuszczaki. Były coraz większe i każdy kolejny dostarczał mu więcej bólu. Pierwsza biopsja wykazała nowotwór niezłośliwy....
Przeczytaj całość

Jola: Matka Boża przemieniła moje życie

Odmówiłam dwie Nowenny Pompejańskie, niemalże jedna po drugiej, a od ostatniej minęło około pół roku. Matka Boża mnie wysłuchała i pomogła w problemach – w inny sposób niż się o to modliłam ale teraz z perspektywy czasu cieszę się, że tak się sprawy potoczyły.
Moje życie było bardzo skomplikowane i wiele złego się w nim wydarzyło. Rozpadł się mój 10 letni związek z mężczyzną, którego kochałam nad życie. Później byli kolejni… I tak wpadałam z deszczu pod rynnę, z rynny w błoto… Załamałam się, leczyłam się z depresji. Na Nowennę Pompejańską natrafiłam przypadkowo w Internecie. Świadectwa, które przeczytałam dodały mi otuchy i jeszcze tej samej nocy zaczęłam się modlić na różańcu – ja, dla której zwykły ’10’ był długi.

Modliłam się, poszłam do spowiedzi (wcześniej spowiadałam się raz na kilka lat a mimo to uważałam, że jestem dobrą katoliczką!). Proces przemiany mojej duszy trwa i nie znajduję słów, by to wszytko opisać a nawet gdyby mi się udało to powstałoby dzieło tak długie, że nikt by nie chciał tego czytać.
Nadal nie jest różowo i życie dalej mnie boli ale kiedy patrzę wstecz, na to w jakim miejscu byłam, jak się czułam jestem wdzięczna Matce Bożej za wszystko co otrzymałam. Za pierwszym razem modliłam się o męża a za drugim prosiłam o opiekę i łaski, które są mi potrzebne.
Męża, ani nawet kandydata na męża nie mam i bardzo z tego powodu cierpię ale ufam, że w końcu ktoś mnie pokocha prawdziwie i założę z nim rodzinę. Za to czuję opiekę Matki Bożej w pozostałych kwestiach życia. Tu sprawy idą dużo lepiej – samo nic się nie robi a ja ciężko na wszystko pracuję ale miało miejsce sporo zbiegów okoliczności, które były dla mnie dobre. Kiedyś zawsze miałam wiatr prosto w oczy, teraz wiatru w żagle nie ma ale nic też mi nie przeszkadza. Dla kogoś, kto całe, ponad 30 letnie życie miał wyjątkowego pecha to naprawdę wiele. Poza tym ten niewysłowiony spokój…
Kiedyś przeczytałam, ze czasami Bóg nie zmienia sytuacji, bo chce przemienić nasze serce. Moje się zmieniło, bardzo… Ale czy to wystarczy, żeby Bóg mnie wysłuchał? Nie wiem. Do ideału mi jeszcze bardzo dużo brakuje. Serce i duszę miałam bardzo brudną, czyszczę ją usilnie, szoruję aż płaczę z bólu i mam nadzieję, że w końcu Bóg powie TAK dla mojego największego marzenia: założyć rodzinę, kochać i być kochaną.
Jeśli zastanawiasz się nad sensem tej modlitwy to się nie wahaj – warto.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Jola: Matka Boża przemieniła moje życie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa A
Gość
Teresa A

PILNE
Potrzeba modlitwę za Agatę która jest w 9m-cu ciąży chora na nowotwór z przerzutami do wątroby i innych narządów wewnętrznych .Lekarze nie wiedzą kogo ratować matkę czy dziecko. Tylko Jezus wszystko moze …

asia
Gość

Panie Jezu ratuj ich

Maria II
Gość
Maria II

Obiecuję codzienna dziesiątkę Różańca św.Matko Boża ratuj Ich.M.

chlopak
Gość
chlopak
wspaniala intencja. Ona musi Cie wysluchac bo modlisz sie w dobrej sprawie. ja poznalem tez wspaniala dziewczyne samotna mame z dzieckiem 5 letnim wszystko bylo slicznie i sama dziewczyna mnie zauwazyla sama chciala sie poznac zaczalem sie wiec o nia modlic zeby zalozyc z nia rodzine. poznalismy sie w pracy dziewczyna zmienila prace na lepsza znajomosc sie skonczyla i choc to bylo ponad rok temu to nie przestalem sie modlic za nia i jej synka i o nich ani jednego dnia. Dzis jest Wielki Piatek koncze dla nich moja 8 nowenne. i raczej wiem ze nie otrzymam tej laski o… Czytaj więcej »
barbara
Gość
barbara

Pomodle sie do sw.Peregryna odmowie nowenne, patron od chorych na raka . Bog i Maryja maja cie w swej opiece.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!