Jola: Matka Boża przemieniła moje życie

Odmówiłam dwie Nowenny Pompejańskie, niemalże jedna po drugiej, a od ostatniej minęło około pół roku. Matka Boża mnie wysłuchała i pomogła w problemach – w inny sposób niż się o to modliłam ale teraz z perspektywy czasu cieszę się, że tak się sprawy potoczyły.
Moje życie było bardzo skomplikowane i wiele złego się w nim wydarzyło. Rozpadł się mój 10 letni związek z mężczyzną, którego kochałam nad życie. Później byli kolejni… I tak wpadałam z deszczu pod rynnę, z rynny w błoto… Załamałam się, leczyłam się z depresji. Na Nowennę Pompejańską natrafiłam przypadkowo w Internecie. Świadectwa, które przeczytałam dodały mi otuchy i jeszcze tej samej nocy zaczęłam się modlić na różańcu – ja, dla której zwykły ’10’ był długi.

Modliłam się, poszłam do spowiedzi (wcześniej spowiadałam się raz na kilka lat a mimo to uważałam, że jestem dobrą katoliczką!). Proces przemiany mojej duszy trwa i nie znajduję słów, by to wszytko opisać a nawet gdyby mi się udało to powstałoby dzieło tak długie, że nikt by nie chciał tego czytać.
Nadal nie jest różowo i życie dalej mnie boli ale kiedy patrzę wstecz, na to w jakim miejscu byłam, jak się czułam jestem wdzięczna Matce Bożej za wszystko co otrzymałam. Za pierwszym razem modliłam się o męża a za drugim prosiłam o opiekę i łaski, które są mi potrzebne.
Męża, ani nawet kandydata na męża nie mam i bardzo z tego powodu cierpię ale ufam, że w końcu ktoś mnie pokocha prawdziwie i założę z nim rodzinę. Za to czuję opiekę Matki Bożej w pozostałych kwestiach życia. Tu sprawy idą dużo lepiej – samo nic się nie robi a ja ciężko na wszystko pracuję ale miało miejsce sporo zbiegów okoliczności, które były dla mnie dobre. Kiedyś zawsze miałam wiatr prosto w oczy, teraz wiatru w żagle nie ma ale nic też mi nie przeszkadza. Dla kogoś, kto całe, ponad 30 letnie życie miał wyjątkowego pecha to naprawdę wiele. Poza tym ten niewysłowiony spokój…
Kiedyś przeczytałam, ze czasami Bóg nie zmienia sytuacji, bo chce przemienić nasze serce. Moje się zmieniło, bardzo… Ale czy to wystarczy, żeby Bóg mnie wysłuchał? Nie wiem. Do ideału mi jeszcze bardzo dużo brakuje. Serce i duszę miałam bardzo brudną, czyszczę ją usilnie, szoruję aż płaczę z bólu i mam nadzieję, że w końcu Bóg powie TAK dla mojego największego marzenia: założyć rodzinę, kochać i być kochaną.
Jeśli zastanawiasz się nad sensem tej modlitwy to się nie wahaj – warto.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
barbarachlopakMaria IIasiaTeresa A Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Teresa A
Gość
Teresa A

PILNE
Potrzeba modlitwę za Agatę która jest w 9m-cu ciąży chora na nowotwór z przerzutami do wątroby i innych narządów wewnętrznych .Lekarze nie wiedzą kogo ratować matkę czy dziecko. Tylko Jezus wszystko moze …

asia
Gość
asia

Panie Jezu ratuj ich

Maria II
Gość
Maria II

Obiecuję codzienna dziesiątkę Różańca św.Matko Boża ratuj Ich.M.

chlopak
Gość
chlopak

wspaniala intencja. Ona musi Cie wysluchac bo modlisz sie w dobrej sprawie. ja poznalem tez wspaniala dziewczyne samotna mame z dzieckiem 5 letnim wszystko bylo slicznie i sama dziewczyna mnie zauwazyla sama chciala sie poznac zaczalem sie wiec o nia modlic zeby zalozyc z nia rodzine. poznalismy sie w pracy dziewczyna zmienila prace na lepsza znajomosc sie skonczyla i choc to bylo ponad rok temu to nie przestalem sie modlic za nia i jej synka i o nich ani jednego dnia. Dzis jest Wielki Piatek koncze dla nich moja 8 nowenne. i raczej wiem ze nie otrzymam tej laski o… Czytaj więcej »

barbara
Gość
barbara

Pomodle sie do sw.Peregryna odmowie nowenne, patron od chorych na raka . Bog i Maryja maja cie w swej opiece.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?